Samsunspor:2 Ankaragücü:1

Başlatan bluegreen55, 15 Nisan 2006, 19:04:45

« önceki - sonraki »

Ladikli

yarın hep beraber stadtan mutlu bir şekilde yüzümüz gülerek ayrılacağız inşallah.

horoz55

sizlerin ligte kalması için a.gücü maçı verir bence.adamları iyi karşılamak lazım..

tankut

Farkı bilmem ama bu maçı alıp şeytanın bacağını kıracaz inşallah. Bugün ankara puan almasa iyi olacaktı, manisa 2. yarı bence ankaraya yattı.(iki penaltı)ersun gene bir haltlar çevirmiştir. Hayatımda ilk kez fenerin kazanmasını istedim.gsye yenilseler iddası kalmayacağı için son hafta horozların maçına asılmazlardı. Bizim için iyi oldu.

bodensee55

horozmus ulan vakitsiz öten horozun basini keserler ...

King Of The North

İlk yarı işi bitiririz bu sefer buna inanıyorum.2-0 veya 3-0 yapabilirsek ilk yarı farka da gidebiliriz.Ölümüne oynayacak Samsunsporumuz.Ankaraspor da kurtardı Manisa yaptı yapacağını gene,rakip sayısı 2'ye indi ya Denizli'yi ya da G.Antep'i alacaz aşağıya.Ankaragücü başkanı Cemal Aydın ben Samsunluyum ama dedikodulara prim vermemek için iyi futbolumuzu segilemek istiyoruz yani puan almaya geldik demiş.Dedikodu falan olmaz tek kale oynarız alırız maçı sayın başkan.

yirmiuc

baha55

arkadaslar dün saat 14:00  civarı  celil msn ye girdi ve  1-2  kelime  konustuk.bugun ki  maç için kesin alacagız  baska yolu yok ,  kafanızı  yormayın dedi.bütün futbolcular inanmıslar, moraller süpermiş..inşallah bu  maçı aldık sayılır  arkadaslar...

34 SS 1965

bu mac bızımdır arkadaslar kım ne derse desın kırmızının yanına beyaz super lıg e de samsunspor yaksır

kadir55ist

selam
her maç zor zaten ama biz sezon başından beri zorları kazanıyoruz...
bugünde kazanıp ortalık karışacaktır. inşallah konya malatyaya kardeşlik yapmaz karanfiller ve kayısılar dağıtılacakmış taraftara bu zamana kadar dastluk yoktu son haftalarda herkes kardeş olmaya başladı haydi hayırlısı. gençlerde inşallah bugün çakarsa biz bu ligde kalırız demektir.

salihcakir

maçın başlamasına iki saat kaldı artık. heyecanlanmamak elde değil gerçekten. bizim maçla aynı saatte diğer hayati maçlarıda takip edeceğiz. umarım bizim açımızdan güzel bir gün olur. ben gibi gurbettekilerle buradan maçları beraber takip edelim; beraber yorumlayalım. çok keyifli oluyor.

beşnumara

alırız bu maçı yaaa bir aksilik olmaz inşaallah  almamız da lazım

sinoplu

Oncelikle bir sinoplu olarak herkese selam

samsun bu macı alacaktır hatta canerin cok iyi oynayacagını dusunuyorum bizim balic ve umut bulutu kitlememiz yetecak ankara defansı agır ceyhunun araya atacagı paslar cok işimize yarayacaktır.

salihcakir

hadi allah yardımcımız olsun.umarım herşey istediğimiz gibi gider..

salihcakir

stad tıklım tıklımmış. bizim maçı levent özeçelik anlatıyor. ben de hiç sevmiyorum bu adamın maç anlatış biçimini

salihcakir

gol verilmedi..inşallah doğru karardır..