TFF 2.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eyüpspor

Başlatan Kaya, 02 Şubat 2019, 22:35:46

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ligin ilk yarisindaki ilk 11de bahattin yerine abdulu ekleyip devam etmeliydik. Kadro kotu. Bu hoca taneri aratiyor

GurbetciFanatik

Slm Arkadaslar gececiydim yeni kalktim.
Ne demek ilk yari 0-0  :o
Ne demek Ilyas yedek  :o
Ne demek Onur yedek  :o

Aciklama bekliyorum  :D ;D

Sadece Samsunspor

Oyunda fark yaratamiyoruz cunku hepsi duz topcu ilyas ve onur girmeli

Ayrica savasa kesik atmak sacmalik

elexir

Hiç bir varlık gösteremiyoruz adam çok diye daha kadromuz belli değil defan ileri uç sürekli değişiyor takımı oturtamadık lig bitecek biz daha kadro kurma arayışındayız keşke bu kadar alternatifli olmadaydık adamı bol bulduk sürüyoz bi tarafımıza

muzaffer4

Kime ihtiyacımız olduğu belli oldu ilk yarı pas al ver yaptık sadece gol  için demiyorum İlyas az da olsa risk alıp pas yapabiliyor

GurbetciFanatik

kıbrıslı_mete

Bizim Türk oyuncular neden aşırtma yapmayı tercih etmez hiç? Önce Erhan şimdi Bahattin. Yazık değil mi? Tecrübe de mi yok bunlarda?

_samsunspor_

Dünyalar kaçıyor.Uşak da penaltı kaçırmış

Sadece Samsunspor

Yakaladinmi atacaksin fisi cekeceksin. Bahattin gir topun dibine rahat rahat at kardesim halisahada bile yapiyoruz bunu ayip ya. Erhan senturk forvet arkasi forvet kanat herseyi oynadi yoruldu. Keske golde atabilseydi

jean

Biz bu futbolla nasil cikacagiz merak ediyorim her mac sikintili geciyor 2-3 gol atipta kopartamiyoruz maci  fark tekrardan 2 yeindiama futbolumuz umit vermiyor

senol

çok şükür maç bitti.cok zorda olsa 1-0 yendik.maç böyle bitsin diye dua ettik.samsun çok aciz duruma düşmüş
çok sıkıntılı bir maç seyrettik ve bitmesi için ne gerekiyorsa yaptık.samsunu bu hallere düşürenlere yazıklar olsun.

_SoN_

Deplasmanlarda yerler bizi bu yumuşak futbolla.

ngonge

Geçen haftalarda takım hiçbir varlık gösteremiyordu hiç yazasım yoktu ama şimdi gelecekten ümitli olduğumu söyleyebilirim. İsmet Hoca bu takımı toparlar. Zamana ihtiyacı var. Şu 3-4 haftada kayıpsız geçersek işler yoluna girecek. Bazı sıkıntılarımız devam ediyor ama oyunda ve taktiksel anlamda gelişim görülüyor. Oyuncuların yere basışları bile değişmiş diyebilirim.

davidsavage

Maç sonrası,forza Samsun ve şirinler grubu takımı yanına çağırdı diğer tribünler gibi ama; şoka uğradı futbolcular, i.nelik yapmayın adam gibi oynayın protestosuyla tepki koydu taraftarlar.

_SoN_

Hep söylüyorum,yine yazayım,bu takımın dişe diş mücadele etmeye ihtiyacı var, tekmeye kafa atacak futbol oynamaya ihtiyacı var, sorumluluk alacak cesarete ihtiyacı var,bu futbolla yerler bizi deplasmanda, kimse kimseyi kandırmasın, takımın önce bu yönde çalışması lazım, şampiyonluğa oynayacak takım seyircisinin önünde ne hakeme ne rakip takıma kendini kabul ettiremiyor,bunu görmek lazım.Bizim deplasmanda hiçbir varlık gösterememizin tek sebebi budur.

Lütfen şu alttaki videoyu izleyin,adamlar bizim maçlara böyle çıkıyor, bu futbolla nasıl sariyer bizi döve döve yendiyse, her takımda yener.

https://www.youtube.com/watch?v=ec51QgibVQs