99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

Desiqner

Bir forvetin gol atmak dışında başka ne görevleri var ? Defansa yardım etmek, takımı atağa çıkarmak diyorsan onu yapabilenleri bizde tutmuyorlar zaten :)

eprianu

Alıntı yapılan: cezayir55 - 02 Ocak 2015, 17:19:06
adam ligin en kaliteli forveti değil, gol atması dışında hiç bir özelliği yok ve onuda atamıyor artık

Belki oynatılmadığı için atamıyordur.

orucreis

Adil bu ligde çok gol atar ama erhan hoca ile arasındaki durumlar, oyunun yapisi ile yetersiz kaliyo.ads macinda tek forvet ciktik noldu mecbur adili aldi. Takimin golcuyr ihtiyaci varken yedek bekletiyosun bu cok sacma. Biz hic bi zaman tek forvet oynayamayiz oynarsak puan veya puanlar kaybederiz ki adilde tek oynadigi zamanlar yetersiz kaliyo. Bu sezon kac kez cift forvet oynadik. Ligin en kotu takimlarina bile bu yuzden puan kaptirdik. Tamamen takimin korkak oynatilmasi ile alakali bir durum bu yoksa adil mutlaka bu lig icin kalmali

özkan

adiloviçi tartışıyoruzya helal.

brigand

Olacağı belli. Gider başka takıma, kafası rahat biçimde leblebi gibi atar sonra burada capslerini, gollerini paylaşırız. Şu adamın iyi yükleme yapıp, kafası rahat ve iyi bir hocanın elinde neler yapacağını artık cidden görmek istiyorum. Bakalım bizim ligdeki çoğu kolpacılardan kötümüymüş.

55.hakan

Penaltıları kaçırsaydı değerli olurdu.Penaltı olunca atacak tabi adam.Atmasa zaten sorun.Atmasa da ağlamaya başlardınız penaltı atabilen forvet istiyoruz ühühühühüü diye.Futbol gerçekten nankör oyun bunu burada daha iyi anlıyorum.

##kdc##

Bu adam geçen sene kendini gerektiğinden fazla şekilde gösterdi zaten, gerek hava toplarında gerek gol vuruşlarında gerek duran toplarda.
Ama gelin görün Erhan Hoca'nın muhteşem oyun sisteminde yeri yokmuş  :rulet:

mehmet yılmaz

Yapmayın etmeyin. Bu kadar vefasız olmanın anlamı yok. Yere göğe koyamadığımız M'Billa sadece 4 gol attı. -ki ben de çok tutuyorum onu.
Eldin, bu lig için en ideal oyunculardan birisidir.

Raqua55

Eldini tartışmak gerçekten Gereksiz Erhan Altın gitmeli Adiloviç Kalmalı

SametYılmaz55

Penaltı falan anlamam ben 15-16 gol atmış mi atmış.Penaltı golüyle kazanınca 3 puan vermiyorlar mi veriyorlar.Süper Ligde kaçırdığımız 2 penaltı yüzünden kume düştü bu takım.Adilovic gelmeden önce Haluk kazmasini izliyorduk.çok çabuk unuttunuz o günleri herhalde.Mbilla gibi forvetimiz var eyvallah ama Mbilla var diye anında silmek yerine ikisini birden nasıl oynatiriz onu düşünmemiz gerekir.Kaldı ki Mbilla da 30 gol atmadı.ikisini kullanabilirsek çok daha rahat goller atarız.İnşallah Erhan Altın gider Adilovic kalır.Yoksa cok ararız çok vah ederiz.

55.hakan

03 Ocak 2015, 01:57:46 #475 Son düzenlenme: 03 Ocak 2015, 02:09:57 55.hakan
Altınordu maçında Adil özel olarak desteklenmeli.Yönetime ve hocaya bu konuda mesaj olur.

fanatik samsunsporlu

mbilla yokken adiloviçi oynatmama gibi bir lüksü olamaz erhan hocanın.inşallah adil bu maçta yazacak

kamuri

beşnumara

kamuri