Yeni Hükümette Samsun'a Bakanlık Yokk!!!

Başlatan körfez55, 29 Ağustos 2007, 18:33:12

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: "akınyılmaz"biri burdan beni bilgilendirsin AKP samsun için ne yaptı samsunda ne yaptı hangı yatırımı yaptı hangı ıstıhdamı artırmaya yonelık calısma yaptıda bır de bakanlık verecek.

bız hala onları 6 vekıllle odullendırelım yuzde 58 ıle odullendırelım

aydınlatacak bıse samsun ıcın hıcbıse yapmadı ben zaten 367 meselesınden sonra yemın ettım akp ye verecem dıye sozumu tuttum.ama samsun ıcın bende rahatsızım gercekten hıc bıse yapılmadı ama dedıgım gıbı genel dusunurek verdım benım gıbı bınlerce ınsan var

timofte

"Ne teşvik isteriz ne bakanlık, bize senin gülüşün yeter sayın başbakanım"

Böyle bir pankart yazacak kadar yalak ve sivri zekalı insanların bulunduğu bir şehire ben olsam ben de bakanlık vermem. Kimseye kızmaya hakkımız yok.

kayacan

Alıntı yapılan: "timofte""Ne teşvik isteriz ne bakanlık, bize senin gülüşün yeter sayın başbakanım"

Böyle bir pankart yazacak kadar yalak ve sivri zekalı insanların bulunduğu bir şehire ben olsam ben de bakanlık vermem. Kimseye kızmaya hakkımız yok.

Timofte kesinlikle haklısın birde gözden kaçan birşey var.Türkiye ortalamasının üzerinde samsundan oy almasına rağmen sel felaketi sonrasında sayın başbakanımız rizeliler gününe rizeye gitmiş Samsuna uğrama gereği duymamıştır. Ben kahroluyorum banane arkadaş 367 dende bilmemnedende ben samsuna bakarım iş varmı aş varmı bakarım.İhya olan kayseriye bir gidin bir bursaya gidin Samsunun ne kadar geride kaldığını görün.Banane 367 dende 467 dende Samsuna devletimiz son 5 yılda ne yapmış ondan haber verin.

jean

bu kadar oy veripte dovunmek yersiz oyu verdiler boyle olacagi belliydi zaten samsunu ataurkun sehri diye 2. planda tutuyor seriatci tayyip

berusa55

Bu konuda yeterince yorum yapılmıs ve anlasılmak istenen anlasılmıstır. Son yorum olarak da ben bir seyler yazıp baslığı kilitliyorum müsadenizle arkadaşlar: Samsun'umuz yine kaba tabirle avucunu yalamıstır. Bundan önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de akp'yi ihya eden Samsun ne yazık ki hükümetten aynı ilgiyi görememistir ve bu böyle de sürecek anlasılan. Bundan sonrasında bizlere düsen meclise gönderdiğimiz milletvekillerimizin yaptıklarının takipçisi olmaktır. Bu her bilinçli vatandaşın görevidir. Sevgiler...