İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

beşnumara

cem

geçende samsunspor basket takımını çalıştırmış olan murat kumbasar hocayla görüşmüştüm ona kasıtlı olarak ismail uyanık hakkında ne düşündüğünü sormuştum oda..ismail başkan gerçek samsunluydu şu anda kendisi zor durumdaysa bu samsunspora feda ettiği maddi olanaklardandır dedi aynı şekilde yusuf yılmaz içinde aynı şeyleri söyledi ..bu şehir başkanı çok arar dedi ama o artık bitti dedi (maddi açıdan)...ne denebilir ki............

red_white

nerden başlasak nasıl söylesek ... söylenecek sözde kalmadı  :(

berusa55

27 Ekim 2009, 00:33:25 #78 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 00:33:56 berusa55
Amatöre düşelim. Al çıkar bu takımı yeniden zirvelere büyük başkan. Yeter ; kahroluyoruz; ölüyoruz; eriyoruz taraftar olarak.

Ertuğrul Sağlam

İsmail Başkan kim ne derse desin sen en doğrusunu yaptın S...et sen Samsun'uda Samsunspor'uda alem kerizi aptalı senmisin...
Belediye başkanı sahip çıkmamış....
Milletvekili sahip çıkmamış......
İşadamı sahip çıkmamış.....
Vali sahip çıkmamış......
Stk'lar sahip çıkmamış.....

Sen 13 Yıl bu takımı sırtında taşımışsın kimse dönüp dememişki İsmail bir ucundan'da ben tutup sana yardım edeyim yükün ağır dememiş.....
Samsunspor gibi bir sorun olduğunu kimseye hissettirmeden ağlamadam sızlamadan bu takımı sırtlayıp taşımışsın...

En iyisini yaptın ve yapıyorsun bırak kimin ne hali varsa görsün....

İsterse Samsunspor amatöre düşsün............

#BAFRALI#

edmontdante

Kardeşim, kalemine ve yüreğine sağlık.Hepimizin hislerine tercüman oldun

Yaman55

Alıntı yapılan: berusa55 - 27 Ekim 2009, 00:33:25
Amatöre düşelim. Al çıkar bu takımı yeniden zirvelere büyük başkan. Yeter ; kahroluyoruz; ölüyoruz; eriyoruz taraftar olarak.

aynen abi bu takımın tek kurtuluşu amatöre düşmek

Kadir ÇELEBİ

''Elimiz kolumuz bağlı uyku tutmuyor uyuyamıyorum ''

bengülü

hocam güzel yorum yapmışsın öncelikle tşk ederim
ama bu şehirde sadece i.uyanık'mı var nerde galip öztürkler büyük takımlara ve lig tv lere reklam vericeklerine samsunspor'a reklam versin ve sahip çıksınlar her sene 500 bin tl verip kenara çekilmek le olmuyor bu işler tanju çolak aday olucak diyerek ******* hakkı onun bunun çocuğu tomaç tanjudan korkusuna kongreyi ileri bir tarihe erteledi yazıklar olsun yönetime ruhsuz futbolculara biz bunları haketmiyoruz

gozgoz yýlmaz

Sanki sevgilim ölmüş de ben onun hayaliyle yaşıyor, hatıralarına aşıkmışım gibi hissediyorum. Galiba ben halen İsmail Uyanık Başkanın Samsunspor'unu seviyorum. Çünkü o bıraktıktan sonra ben Samsunspor diye birşey görmedim, duymadım. Yazıda denildiği gibi sadece kırmızı,beyaz giyinmiş bazı adamlar var sahada.

Seni kıskananların, küstürenlrin Allah belasını versin byük başkan. Sana iftira atanların da... Hele bir iktidardan düşsünler arsızlar, hırsızlar çıkacak zaten piyasaya.

AntZ

27 Ekim 2009, 07:51:12 #86 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 08:32:26 Ant55
Alıntı yapılan: samsuni - 27 Ekim 2009, 00:10:27
Bugün belki yine en iyi ihtimalle Bank Asya'da olurdu ama biz bu gibi mağlubiyetlere alışmış; "hey gidi bir zamanlar Samsunspor vardı!" geyiğini yıllarca dinleyip büyümüş olurduk.

O geyik belki de hiç yapılmayacaktı, belki yapanlar olacaktı da banane kardeşim deyip geçecektik!

Sahada kırmızı formalı birileri var ama emin değilim;

Ispartaspor, Burdurspor'un pembe formasını haketmeyen adamlar, benim anlı şanlı kırmızı beyaz formamı beğenmiyorlar ya, işte en çok acı veren de bu...

Hoş, bu şehir çürümeye yüz tutmuş, çocukları sağlam mı kalacaktı?

belki de akıl sağlımızı yitirmeye başladık!

Bu işin pek belkisi kalmadı artık.

Ama dedim ya, tek suçlu İsmail Uyanık'tır.

34_55

olmuyor inanki sensiz hiç olmuyor büyük başkanım İSMAİL UYANIK sensiz hiç olmuyor gelen giden bize artık 3 atıyor,giresunu, ilçe takımı BUCASI artık bize alttan alttan gülüyor, inanki duy bu sesimizi artık sensiz olmuyor, sahtekar, üçkağıtçı,onursuz,parasız,pulsuz,kişiliksiz, ERKUT TUTU,TAHSİN KOSİF VE SÖZDE BAŞKAN HAKKI TOMAÇ ARTIK bırakın bu takımı düşün yakamızdan ALLAHINIZ VE KİTABINIZ VARSA az müslümansanız gidin artık...

mehmet yılmaz

Ertuğrul Sağlam

Büyük Başkan'da biliyorki kanser tüm vücudu sarmış bu hasta iyileşmez yoksa 5 senedir bu feryadı duyup çare olmak istemezmiydi.......