10 ŞEHİT HABERİ

Başlatan Yalnızca BİZ, 29 Nisan 2009, 10:38:13

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

Bu milleti bu haberlere alıştırdılar ne yazıkki ...

Şehirlerimize allahtan rahmet diliyorum milletimizin başı sağ olsun.

Kaya

TÜRKİYE TÜRK lerindir gerekirse bu vatan için faşist'te oluruz katilde kontrol TÜRK silahlı kuvvetlkerindedir bizim elimize geçerse vay o sahte kardeşlerimize.TEKRAR SÖYLÜYORUM futbolda da olduğu gibi millliyetler arasında da kardeşilik yoktur biz şeyh sait isyanını da biliyoruz milleti sadıka diyerek malını ırzını osmanlı döneminde kardeşimiz diye teslim ettiğimiz ermeni it soylarını da kimse burda çıkıpta kardeşlik mavalı okumasın......

Kaya

Alıntı yapılan: yaman55 - 29 Nisan 2009, 13:15:29
ne alakası var bitsin artık bu terör onca insan öldü yetmedimi niye çarpıtıyon nereye kadar gidecek bu savaş bölünmemizi istiyon gozgoz

ey arkadaşım hangi savaştan bahsediyorsun ilk önce bir öğren savaş ın iki devlet arasında olduğunu karşı tarafı hangi kefeye koyuyorsun ALLAH ım yarabbim yaaa

HoliganSamSunLu

Türk'ün Türkten başka dostu yoktur... PKK yı tasviye planları yok silah bırakmak yok eve dönüş bunların bu vatan topraklarına ayak basması bile şehitlere ihanettir.

berusa55

"Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı dilerim" demelerimiz artık bitsin yeter. İçimiz kan ağlıyor   :'(

Serkan

ne acıdır bir asker için serseri mayınla şehit olmak  Başımız sağolsun..

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: FoRZa_AlviN - 30 Nisan 2009, 00:37:29

evet kahpece bir tuzağa düşmek zaten o kansızlarda Mehmetçiğin karşısına geçecek g.t yok bunların kökü kazınmadan bu millete huzur yok

AntZ

30 Nisan 2009, 00:41:20 #52 Son düzenlenme: 30 Nisan 2009, 15:53:55 Ant55
Alıntı yapılan: FoRZa_AlviN - 30 Nisan 2009, 00:37:29

Ne yücedir, ne büyük şereftir bir asker için şehit olmak  Başımız sağolsun.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Nisan 2009, 00:41:20
Ne yücedir, ne büyük şereftir bir asker için şehit olmak  Başımız sağolsun.

konuyu yanlış anladın gardaş şehitlikten bahsetmedi arkadaş mayından bahsetti şehitliğin yüceliğini kavrayamammış bahnazlar yoktur bünyemizde

samsunmania

Allah rahmet eylesin. Söylenecek o kadar çok şey var ki ama insanın boğazında düğümleniyor kelimeler. Birliğimizi, dirliğimizi bozmaya çalışan iç ve dış mihraklara hesabı çok fena keseceğiz.Bu böyle biline....

KotuCocuk55

Ulu Önder Atatürk anadolu mozağini ve türkiyenin yapısını yıllar önce analiz edip başına bu çorapların örüleceğini kestirmiş ve (alevi,kürt,sunni,türk,çerkez,laz,gürcü,acara,abhaza,süryani vs.) demişki
''alt kimlikleri unutun Türkiye Cumhuriyetini kuran millete türk halkı denir'' buradan hareketle kimsenin türk kürt gibi ayrımlara gitmemesi gerekir şayet atalarımız bu devleti birlikte kurup birlikte savaştılarsa( Bknz. Çanakkale Şehitliği)  hepimiz türküz demektir.

Bir diğer konu ise Anadolunun 1071 yılında türk yurdu yapılmasıdır.Bilindiği üzere Malazgirt savaşıyla Anadolu Türklerin anavatanı olmuştur.

İçinde bulunduğumuz durumu kompleksleştirmeye gerek yok gayet açık ve basit!
Tarihin en basit oyunu,düşmanını oyala ve güçlenmesini engelleki sen rahatca top koşturabil!

Çin Seddinin inşa edilme sebebi olan bir milletten bahsediyoruz,
İstanbul'u Feth etmiş,
Viyana kapılarına kadar gitmiş,
Kudüsü defalarca feth etmiş,
İslam Bayrağını her yerde dalgalandırmış,
Yıllarca Avrupadan kopup kopup gelen haçlı seferlerinin önüne dikilmiş,tüm müslüman alemini korumuş,
Alman kralına erkek adam savaş meydanına gelir,meydana çıkmayan ise etek giymelidir diye mektup göndermiş,
Fransız kraliçesi esir oğlunu kurtarması için dizlerine kapanmış,
MIsır ve İran seferleriyle bir milleti ortadan kaldırmış,
İspanyadaki yahudilere  dahi elini uzatmış,
Selahattin Eyyübileri,Atillaları,Teomanları,Osman Gazileri,Fatih Sultan Mehmetleri,Selimleri,Kanunileri,Atatürkleri doğurmuş bu millet

Şayet rahat bırakılır ve eğitim,teknoloji,kültür,spor,sanayi,altyapı ve ekonomi gibi konularda gelişirse doğuştan asker olan bu milletin hüküm sürdüğü bu coğrafyada ne amerika ırak'ı işgal edebilir,ne israil filistini kan gölüne çevirebilir,ne rumlar kıbrısta artistlik yapabilir ne ermeniler azerbaycana girebilir..vesaire..

Olay çok açık ve nettir,teröre harcanan paralarla bir kaç türkiye inşa edilebilirdi bunun yanında kaybettiğimiz beyinler,canlar bunlara maddi değer biçilebilirmi birde geride kalanlar ve toplumda oluşan psikolojik çöküş..Ve alsana bolluk içinde yaşayan ama cahil,gururlu ama sindirilmiş,güçlü ama gücünden haberi olmayan,kangren olmuş bir yarayla yaşamayı alışkanlık haline getirmiş ve ekonomisi çökmüş,bağımsızlığını yitirmiş bir Türkiye...

Pkk terörü ve kürt meselesi ülkemizin başına yabancı devletlerin planları doğrultusuda istihbarat teşkilatlarınca başarıyla örülmüş bir çoraptır ne yazıkki bu geçen süreçte satılmış devlet yöneticileri ve beceriksiz idari kadrolar olayın farkına varamamış ve gerekli önlemleri alamamıştır.

Ve olayın, bugünkü işin içinden çıkılmaz hale gelmesine neden olmuştur.

Sizlerin canını sıkmak istemem ama benim burada hergün canımı sıkan ve sürekli tepki verip sınırdışı edilmenin eşiğine getiren bir gerçek var şu an yaşadığım yerde,
Ben samsunda doğdum büyüdüm,üniversiteyi ankarada okudum çalıştım,daha sonra istanbulda yaşadım ve şuanda berlinde hem iş yapıyorum hem de eğitimime devam ediyorum.Burda beni en çok şaşırtan ise biz ülkemizde terör savaşı verirken berlin caddelerinde malum ülkenin kurulduğunun çoktan ilan edilmesi ve buna bir çok türk vatandaşının da sessiz kalması.

Şüphesizki bir samsun çocuğu olarak buna kayıtsız kalmamız beklenemez ve ben kendimce imkanlarım doğrultusunda mücadelemi yapıyorum,ama duvarlarda yazanları görseniz kafayı yersiniz hele bir de alman hükümetinin resmi olarak tanıması,form doldururken turk musun kurt mu dıye sorması yada bir alman politikacının konusurken birlikte yasadığımız türkler,kürtler,araplar,aleviler,süryaniler diye bahsetmesi gerçekten kabul edilir gibi değil.Bu bayrak uğruna ölenleri düşündükçe insan sessiz kalamıyor,sessiz kaldıkça içinde patlıyor...

Dünyada 1 mayısın en ateşli kutlandığı şehir berlin,yaklaşık 30 saat şehir filistin yada bağdattan farksız oluyor bütün binalar arabalar yanıyor halk polisi kovalıyor sokaklarda, dileyenlere inanmayanlara resim gönderebilirim.1 mayıslarda etnik çatışmalarda çıkıyor çokca ve bu cuma günü 1 mayısta kürtlerin büyük bir eyleme hazırlandığı söyleniyor,bakarsınız benide alman polisi 2 mayıs günü apar topar sınırdışı ederde sakarya maçını birlikte izleriz...

Şehitler ölmez,hep kalbimizde yaşar!
Erman hoca diyorki teknik direktörümüze sahip çıkıyoruz dedikten iki hafta sonra teknik direktör kovulur o yüzden vatan bölünmez demiceksin,dillendirmiceksin!

Vatan Sana Canım Feda!

yaman55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 30 Nisan 2009, 00:44:27
Allah rahmet eylesin. Söylenecek o kadar çok şey var ki ama insanın boğazında düğümleniyor kelimeler. Birliğimizi, dirliğimizi bozmaya çalışan iç ve dış mihraklara hesabı çok fena keseceğiz.Bu böyle biline....

AntZ

30 Nisan 2009, 00:53:54 #57 Son düzenlenme: 30 Nisan 2009, 00:57:49 Ant55
Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 30 Nisan 2009, 00:42:59konuyu yanlış anladın kardeş şehitlikten bahsetmedi arkadaş mayından bahsetti şehitliğin yüceliğini kavrayamammış bahnazlar yoktur bünyemizde

Ben de yanlış söylüyor anlamında değil de birilerine inat yüceliğini vurgulamak istedim, ama haklısın üstünü çizmek doğru olmadı. Özür dilerim

Nuri Asan

Pkk'nin en buyuk destekcisi abd ve israil.su yeni abd baskani Turkiye'ye geldi  bagimsiz(!) medyamiz yerlere goklere cikardi,H.Turk grubu,dogan gunlerce yayin yapti gazetelerde boy boy resimleri basti.fakat ayni hassasiyeti Sehitlerimiz icin goremedim.ustelik obamanin kediyi sevmesi kadar bile bahsetmediler,uzerinde durmadilar.h.turk hergun15 sayfa obama haberleri basti bakalim bugun kac sayfa basacaklar.en buyuk ic dusmani uzaklarda aramaya gerek yok,dtp'nin cizgisi zaten beli asil dusman evlerimize giriyor,hemde sinsice

Serkan

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Nisan 2009, 00:53:54
Ben de yanlış söylüyor anlamında değil de birilerine inat yüceliğini vurgulamak istedim, ama haklısın üstünü çizmek doğru olmadı. Özür dilerim

ben sadece mayının kahpeline vurgu yapmak istedim.