10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

tk55turgut

bize karakter lazım değil bizle hiç konuşmasın bize bişey yapmasın sadece topunu oynasın harika işler başarabilir. o kapasite var

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: tk55turgut - 21 Ağustos 2009, 02:34:34
bize karakter lazım değil bizle hiç konuşmasın bize bişey yapmasın sadece topunu oynasın harika işler başarabilir. o kapasite var

haklısın, biz zaten sporcunun karaktersiz, ahlaksız ama topunu oynayanını seviyoruz.

tk55turgut

bön bön baksada olur, asık suratta olsa olur, golünü atsın, sussun

tk55turgut

oguz_5528

tek kelimee....Çok havalıı..top oyna 10 numara

kerem55

Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Ağustos 2009, 07:37:46
Geçen seneki  yaptıklarından ve Bolu maçından sonra benim için bitmiş bir oyuncu.Ağzıyla kuş tutsa umrumda değil.Takımın kazandığı puanlara sevinirim sadece.

Yeteneğe gelince,evet yetenekli ama ne anlamda.Yetenek sonuca götürürse anlam kazanıyor.Yoksa sen kendi etrafında 8 feyk atmışsın bundan bana ne.Celil gibi daha 20 yaşındayken süper ligde  bir sezonda 8 gol mü atmışsın,yoksa 5 penaltı mı yaptırmışsın,ya da 10 tane asistin mi var.Yoksa rakibe gösterttiğin kırmızı kartlar mı?

55JNR55

Soyadı gibi olsa yüreği keşke,, Penaltılarda adam gibi vursa Pascal Nouma gibi gol atmaya kalkmasaydı daha iyi olurdu herşey.. İşin kaşarlığını erken yaşta öğrenip şereften yoksun sahada gezinen bi arkadaş benim gözümde...

cembaba

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 22 Ağustos 2009, 12:43:19
Soyadı gibi olsa yüreği keşke,, Penaltılarda adam gibi vursa Pascal Nouma gibi gol atmaya kalkmasaydı daha iyi olurdu herşey.. İşin kaşarlığını erken yaşta öğrenip şereften yoksun sahada gezinen bi arkadaş benim gözümde...

sBc-55

ben bu çoçuğu sevmiyorum.artistin teki.ama top oynayısı gzl

sersa

__BoRs__55__

Böyle artis artis yaşamaya,ciddi olmayan hareketlere devam ederse cacık bile olmaz.Cırcır olduğu için mi güçsüzdü acaba dün sahada ::)

edmontdante

Alıntı yapılan: __BoRs__55__ - 24 Ağustos 2009, 16:48:10
.Cırcır olduğu için mi güçsüzdü acaba dün sahada ::)

Bir pozisyon oldu maçta rakiple ikili mücadeleye girdi rakip ezdi onu taca çıkardı.O da pislik yaptı biraz maraton önünde.Güç olmayınca böyle şeyler gerekiyor tabi

Recep

aynı tas aynı hamam
ne köy olur nede kasaba
atalarımız ne güzel söylemiş

ali ihsan

10 numara bir adamda ancak bu kadar sırıtır

Recep

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 25 Ağustos 2009, 10:57:41
10 numara bir adamda ancak bu kadar sırıtır
oradaki 1 fazladan konmuş