3- André Bahia

Başlatan germencisse, 04 Temmuz 2011, 10:11:44

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

2 milyon euro bu futbolcu icin cok isde.deymez yani turkiyede bu sefiyedeki futbolcu sayisi cok.ama olan olmus artik insallah daha iyi olur ama ben umutsuzum bu futbolcu icin.gecen sene az daha feyenoord ligden dusecekdi.feyenoorlu haloganlilar bile burda samsunsporla dalga geciyolar bu futbolcuyu hanki gozunuzle izlediniz diye..beklicez gorcez.insallah duzelir iyi oynar demek duser bize..

5trawberry

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 13 Ekim 2011, 20:48:33
kardesim zarari yokda o golu bize attikdan sonra kopekler gibi sevinmesine gicik oldum.bizim futbolculardan biri yapsaydi sporda kotu ornek diye 2 macdan men ederlerdi..abdulle kiyaslamadim ama bahia 2 milyon euro edecek futbolcu degil feyenoord kocaman kazikladi samsunu isde..ama gozunuzu seviyeyim iyi bakin oynadigi maclara canli bomba yaa geri paslari rakip adamlara veren bir futbolcu.bukadar para verildi diye kadroda yoksa bu kadroya giremez bile..ve bu oyuncu samsunsporun en pahali oyuncusu.mert nobre bile mersine 1.5`a gitti yaa

Abi sporda objektif düşünmenin ahlakını hatırlatmak isterim. Her kim formasını giydiği takımında yürekten oynuyorsa, ve hakkını veriyorsa saygı duymak gerekir bu  trabzon_spor futbolcusu olsa bile.
Bizim futbolculardan biri yapsa vs demişsin, ne alakası var ? Ne gayrıahlaki bi durum görüyorsun ki, orda? Adam golü attı, lakabıyla özdeşleşmiş hareketini yaptı, ayrıca Nouma yaptı adamı sepetlediler.
Şimdi Bance gol atsa, Afrika tarzanı gibi ordan oraya sallasa kendini kim ne ceza verebilir ?

Ayrıca Abdül'ü Samsunspor forması içindeki bir adamla kıyaslamak, Samsunspor tarihine küfürdür.
Abdul ki, takımına kasten gol yedirmiş, gole giderken pas vermemiş, ve taraftara hareket çekmiş adamdır.

samsunluhakan

bahia ile kemal göbekte oynatılmalıdır daha verimli olur bence

kumköylü ahmet

kardes abdullle ben kiyaslamadim bazilari onu ornek verdi bende sinirden dedim hapluki abdul ortasahada oynuyor bahia arkada kiyaslamak olamaz bile.Yurkedn oynama meselesine gelince suan kim oynuyor samsunsporda yurekden bahiami?mustafa sarpmi?samsunsprda yurekden oynayanlari yolladilar kardesim hakan bayraktar gibi..Bahia veya baskasi samsunspor formasi giyorsa mecburen basarisini beklicez..Takim sevincine sira geldigimizde kim olursa olsun adam gibi sevinmesinden yanayim kopek gibi degil bu samsunsporlu olsa bile..Nouma yapdigi hareket cok agirdi ama hala bjklilerin sevgilisi halinde boyle olmasi daha mi iyi ?ben haksiz ne galibeyet kazanmak nede baska birsey isterim mesala manisa macinda 3 penaltida haksizdi atamadigimiza sevindim.dogru neyse odur onlarda haksiz aldilar ama attilar yazik oldu hakem katletti maci..Cenk Gol Atti ordu macinda sevincini görünce Tüylerimiz kalkdi bizde o mutlulugu onla paylasdik ama melo gibi kopek gibi sevinmek bize yakismaz buda benim gorusum saygi duymak lazim.

cgr

Bu adamda sezon basından berı aynı adamla 2 mac ust uste oynamamıstır herhalde. Bı Akakı, bı Kemal, 50.dakika dan sonra Akakı vs. Vs.

Musti

5trawberry

Top mu patlamış orda  :)

Burak

çok beğeniyorum ben bu adamı görevini hep aynı istikrar ile yapıyor  >l<

özkan

Görev adamı,beğendiğim birisi bahia,şeklini hiç bozmuyor.tecrübesi yeter,bu sene bizim için ideal.

Sırıtmıyorlarda ayrıca Kemal'le ikisi geride.Teşekkürler sanada Andre Bahia !

anlztrk

Ne kadar ideal savunma ikilimizin Gurur-Kemal şeklinde olacağını düşünsem de Bahia da sırıtmadı şu ana kadar, tebrikler.

babasamsunlu

iyiydin kerata. havadan top geçmedi...

ngonge

Kemal'le gün geçtikçe daha iyi oluyorlar ve birbirlerini tamamlıyorlar.

mehmet yılmaz

Fener maçında da iyiydi ama dün Karabük'e karşı mükemmel oynadı.

red_white

ilk defa bu maçta beğendimm devamıda böyle olur inş >l<

Sioux

Kemalle iyi bir uyum sağladı. Başarılı maçlar çıkarıyor.