3- André Bahia

Başlatan germencisse, 04 Temmuz 2011, 10:11:44

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 13 Ekim 2011, 15:00:38
nekadar takim arakadasida olsa gsli bir futbolcuyla yan yana gelmesi yanlis belki melo havlamaya baslar orda suan su ligde en fazla gicik kaptigim futbolcu melo ve gs

yok be kardeşim ne alakası var sen Türkiye dışında futbol oynasan başka takımda oynayan bir Türk arkadaşınla görüşmeyecek misin?

isyan

ve bu iki oyuncu ayni takimda profesyonel olmuslar, yillar sonra ayni ülkeye denk gelmi$ler tabiiki görüsecekler

kumköylü ahmet

baska takim olsa eyvallah ne bilim ya gicik kapiyom bu istanbul takimlarina hele su bizim macdan sonra gslilarin ne mal oldugu ortaya cikdi.haksizda kazansalar herseye cok seviniyolar ayip ayip yaa..

Tufan

yapmayın abicim adamlar 3 sene beraber top oynamış aynı takımda onlara göre Dünya'nın öbür ucunda aynı ülkede buluşmuşlar ne var bunda gayet doğal.
Ayrıca Bahia ağır ama yeteneksiz olduğunu düşünmüyorum.

Ollivanders

Bahia ya yeteneksiz diyenler takımda kimi yetenekli görüyorlar merak ediyorum :)

fındık

Alıntı yapılan: Serpico - 13 Ekim 2011, 17:24:15
Bahia ya yeteneksiz diyenler takımda kimi yetenekli görüyorlar merak ediyorum :)

Bir zamanlar abdülümüz vardı :D derler

kumköylü ahmet

abdul bile bahiadan iyidir
feyenoordun gecen senekei yedigi gollere iyi bakin

özkan

abi yapma etme gözünü seviyim  .:.:.

Dartagnan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 13 Ekim 2011, 18:09:19

kolay gelsin.Hayırlı günler diliyorum...

Ollivanders

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 13 Ekim 2011, 18:09:19

haydeeee. Buyrun cenaze namazına.

RT55

abdul demesen iyiydi...

SSKLA

Abdül mü  :peeh:
Birincisi bu varlık futbolcumu? :x((
İkincisi abdül hangi mevki bahia hangi mevkii. zzzzz zzzzz zzzzz

0<-<

Serkan

abi ne zararı var ki gs'lı futbolcuyla arkadaş olmasında ?

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Serkan - 13 Ekim 2011, 20:23:22
abi ne zararı var ki gs'lı futbolcuyla arkadaş olmasında ?
kardesim zarari yokda o golu bize attikdan sonra kopekler gibi sevinmesine gicik oldum.bizim futbolculardan biri yapsaydi sporda kotu ornek diye 2 macdan men ederlerdi..abdulle kiyaslamadim ama bahia 2 milyon euro edecek futbolcu degil feyenoord kocaman kazikladi samsunu isde..ama gozunuzu seviyeyim iyi bakin oynadigi maclara canli bomba yaa geri paslari rakip adamlara veren bir futbolcu.bukadar para verildi diye kadroda yoksa bu kadroya giremez bile..ve bu oyuncu samsunsporun en pahali oyuncusu.mert nobre bile mersine 1.5`a gitti yaa

kýzýlyýldýz55

Abi melonun öyle sevinmesi lakabıyla ilgili adama pitbull diyorlar o yüzden böyle seviniyor.
Feyanoord dan bildiğim kadarıyla ücretsiz aldık sadece bahia verilen ücret var.