Ramazan Övüç

Başlatan samsun 55, 15 Nisan 2017, 10:22:41

« önceki - sonraki »

sadece55

Geçen idman da sakattı. Dün de çok kendini zorlayamadı. İyi bir Ramazana bu sene çok ihtiyacımız olacak.

ali ihsan

Dikine oynaması en büyük artısı.Mücadeleden kaçmıyor,ayağına da hakim.Çok faydalı olacaktır.

sadece55

Pirana gibi saldırıyor. Pirana Ramazan  :)

Karabudun

Ben çok beğendim. İstekli, mücadeleci adam. Hayrını göreceğiz inşallah.

Sadece Samsunspor

Trabzondan gelen en iyi oyuncu diyebilirim. Cok iyisin bozma kendini aslan

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 13 Ağustos 2017, 21:50:16
Ramazan'ın yeteneklerini çok beğendim, ama oyununu beğenmedim. Fazla doğaçlama oynuyor ve yeterince hızlı düşünemediğinden de kritik hatalar yapabiliyor. Bence çok yetenekli, ama oyun bilgisini geliştirmesi gerek.

Alıntı yapılan: Sol Açık - 19 Ağustos 2017, 00:09:15
Ramazan için geçen maçtan sonra yazdığımı yinelemek istiyorum. Hırslı, sert, mücadeleci, driplingli, adam geçebiliyor, ama hep geç kalıyor. Çok yetenekli ama kendisini geliştirmesi gerek... Kenan her zamanki gibi, bence olmadığında yokluğunu anlayabileceğimiz bir oyuncu.

2 maçtır yazdıklarımın arkasındayım. Gerçekten "özel" olabilecek, sadece bu ligde değil Süper Ligde de "yıldız" olabilecek bir oyuncu ama bu haliyle yedek olabilir! Gelişmesi gerek.

Kaya

Maç içinde kopmalar yaşıyor. Yetenekleri tartışılmaz ancak pas vermesi gerektiği bazı yerlerde geçtiği oyuncuyu dönüp bir daha geçmeye çalışıyor. Bu da ister istemez kendisini yıpratıyor. Zaten hali hazırda bir sakatlığı var,düzelene kadar daha dikkatli olmalı.

umit

2013-2014 sezonu Bafra'da kiralık oynamış. çok yetenekli ama topla oynamayı bazen abartıyor. fiziğini güçlendirmesi gerek.

ali ihsan

Topla daha erken vedalaşırsa tadından yenmeyecek bir topçu.

Lusage

Topu aldimi vedalasamaz, rakip hucumunda geri kosmaz..

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sadece55

Çok dağınık anlık performans sergiliyor.Bence yararından çok zararı olmaya başladı.

Barış555

ramazan geçmişe baktığınızda 2 3 maç oynayıp sonra sakatlanan bır futbolcu takım içindeki alpay özalanın gizli simsarı :P :P

Burak

Topla vedalaşmak konusunda büyük sıkıntısı var :)

sadece55

Ramazan oyundan çok kopuk bence yarardan çok zarar veriyor.

özkan

karaktersiz.yeni papaz.