29- Famoussa Kone

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Ağustos 2015, 08:46:49

« önceki - sonraki »

Umut ÖZEN

14 Ağustos 2015, 08:46:49 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2015, 12:05:53 NeverMind

orucreis

Hayırlısı inşallah elimizde patlamaz

yirmiuc

Balon transfer gibi duruyor.  >:(
Insallah gol veya goller attiginiz goruruz.

Stoper

ADS maçında Kone'yi beğendim , çok faydalı oynadı. İlk golde Musa Aydın'a ara pasını attı ,dönen topta boş kaleye golu yaptık, ikinci golde kafasıyla tıkladı Ofoedu savunmanın da hatasıyla golu yaptı.Üçüncü golde ise düşürülen,faulu kazanan oyuncu idi. Top saklaması,diri görüntüsü kumaşı iyi topçu. Üstelik ilk maçı,oynadıkça daha iyi olur.

SametYılmaz55

ilk maçı olmasına rağmen bence de iyi oynadı.zamanla daha etkili olacaktır inşallah

orucreis

Olumlu bir izlenim oluşturdu ilerisi için ancak tam forvet değilde forvet arkası gibi oynadı akşam

Ollivanders

Bence çok yetenekli bir futbolcu . Bize büyük faydası dokunacak . Yanındakiler ayak uydurabilirse kone bizi taşır .

kuzey55

güzel toplar indirdi aslında ama değerlendiremedik.sol bek ve orta saha transferi yeterli bence.

maço

yararlı olacak gibi gözüktü,sırtı dönük pasör görevini becerebilirse
ofeadu ve kone, bizim fatih tekke ve gökdenizimiz olabilir.

cakir55

Ilk maçtan yorum yapmak istemiyorum ama güzel top dağıttı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sadece55

Çok ilginç bir stili var.Bazen çok acemice işler yapıyor.Biraz posizyon bilgisi eksiği var gibi geldi ama bir anda hızlanabiliyor.3  forvet oynarken ortada bence etkili olabilecek bir isim.

Kaya

İlk golde Musa'ya attığı pas,ikinci golde ofeodu'ya kafa ile topu indirişi,üçüncü golde faul pozisyonunu alması ile 3 golde de katkısı olan oyuncu..

Enteresan bir oyun yapısı var.Fiziğini iyi kullanıyor ve top tekniği de iyi.Kesinlikle yetenekli.Havalar normale döndüğünde daha yararlı olacak gibi.

s_uzunkaya

ezilen takımda bir forvet oyuncusundan ne beklenilebilir! ama böyle bir maçta bile ve ilk kez oynadığı bir takımda oldukca iyiydi. futbola aç gözüktü ve türkiye yi "son umut pazar" olarak görüyor.

beşnumara

Ben çok beğendim nazar değmesin ama çok işimizi görür. Kesinlikle en ucta harcamış oluruz ama kanatta ve arkada çok iyi işler yapar. Devam böyle.

ngonge

Ben de çok beğendim. İleri uçta daha verimli olduğunu düşünüyorum. Ekigho ve Ofi'den daha bir striker havası var. En uçta olmalı.