4- Fatih Kılıçkaya

Başlatan germencisse, 03 Ağustos 2013, 14:10:00

« önceki - sonraki »

cgr

Son yıllarda görmeye alıştığımız Stoper oyuncularına göre boyu daha kısa. Aslında ideal bi boyu var (1,80) ama Cemil'in yanında kısa kaldı mesela.

Bir pozisyonda M.Batdal'ın üzerinden hava topu aldı, gerçi faul oldu ama yine de ilk maçına göre iyi sinyaller verdi...

Sol Açık

Ben de beğendim. Sağlam bir oyuncu. Ayrıca oyun kurmak açısından Cemil'den daha iyi gibi gözüktü, ama elbette ki bunlar bir maç sonundaki ilk fikirlerim.

Ek olarak sarı kartı kesinlikle hak etmemişti.

kamuri

cemille iyi ikili oldular. sanki beklentileri karşılayacak gibi ama gene de biraz daha beklemek lazım ama ilk iki maçtaki perofrmansı önemli bi göstergeydi ileriki haftalar için ben beğendim sahsen

samsunsporlu1994

Denizlispor maçında yedigimiz 2. golde hatası vardı. Daha dikkatli oynaması gerekiyor.

Burak

S.O.S. Ercan oynamalı en azından denenmeli

cakir55

Defanstan top çıkartamıyor, yediğimiz 2.golde hatası büyük.

özkan

Ercandan nesi fazla bunun ?

seyf55

Ya fatih git bir gusül abdesti al nedir senden yana 2 haftadır yaşadığımız sıkıntı

yirmiuc

erdemin önüne düşen topta kafayı vuran isimdi. goldeki katkısı büyük. tebrikler.  >l<

seyf55

fatih pimi çekilmiş bombasın sen

Burak

ben hiç beğenmiyorum Fatih'i çok sıkıntılı Ercan denenmeli kesinlikle

seyf55

Cemil ile de uyumsuzlar cemil de kötü fatih de kötü mevkileri sıkıntılı bölgemiz

Sadece Samsunspor

2 stoperimizde psikopat gibi oynuyor. Birinin sakin ve tecrübeli olması lazımdı

seyf55

Sol Açık

Cemil mi, Fatih mi derseniz, kesinlikle Fatih oynamalı derim. Bence de "tamam işte, stoperimiz bu adam" dedirtmiyor, ama Cemil'e göre daha az hata yapıp, hücumda çok daha fazla katkı sağlıyor. Duran toplardaki etkinliğimizin birinci nedeni Musa Aydın, ikinci nedeni ise Fatih.

Denizli maçında 1 gol attı. Adana Demir maçında Arif'in golünde topu indiren kişiydi. Bu maçta da Erdem'in golündeki payı ortada. Fatih oynamaya devam etmeli.

Peki ya Cemil? Bence de Ercan denenmeli...