Samsunspor:2 Ankaragücü:1

Başlatan bluegreen55, 15 Nisan 2006, 19:04:45

« önceki - sonraki »

55_power

cok zor bir mac olacak gercekten ancak biz umut buluta ve balice dikkat edersek ankarayi rahat yeneriz diye düsünüyorum.

sezer-55

Turkcell Süper Ligi'nde 31. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın maçlarında düdük çalacak hakemler şöyle:

22 Nisan Cumartesi:
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray: Cüneyt Çakır
14.00 Ankaraspor-Vestel Manisaspor: Cem Deda

23 Nisan Pazar:
16.00 Gençlerbirliği-Denizlispor: Vedat Yüksel
16.00 Diyarbakırspor-Kayseri Erciyesspor: Cem Papila
16.00 Konyaspor-Malatyaspor: Hüseyin Göçek
16.00 Kayserispor-Gaziantepspor: Serdar Tatlı
16.00 Samsunspor-Ankaragücü: Fırat Aydınus
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor: Kuddusi Müftüoğlu
19.00 Beşiktaş-Sivasspor: Barış Şimşek

55samsunlu55

bu arada ankaragüçlü oyuncu okan koç'un ağabeyi öldürülmüş. Allah (cc) rahmet eylesin. üzücü bir durum tabi.

Forvetim

Rafi nin kendini affettirmesini de istemiyorum oynamasını da, artık bu dakikadan sonra ilk onbire girmesi anlamsız olur, kumar oynamayalım yedek kalsın, ihtiyaç duyulursa son 10 dk. girebilir azimli ve hırslı oynayıp bu maçı alacaz ve gelecek haftalara güvenle girecez, Allahın izniyle bu ligde kalacaz, ağzını açıp düşmemizi bekleyenler daha çok bekleyecekler. Rafi bence paf takımda oynasın belki daha faydalı olur. Maç tahminim ise 2-0.

kuzeykale

Ben maçın ilk yarısını 2-0 kapatıp ikinci yarıda fark için oynayacağımızı düşünmek istiyorum . Genel avaraj lig sonunda bize avantaj sağlamalı ikili averajda denizli ile aynıyız. inşallah bu işi averaj meselesine kalmadan bitiririz. sevgilerle  
Goller:
    Ceyhun-2 Celil-1 Tamer-1 Caner-1

tuzlalı

Golü erken bulmamız lazım. Eğer ilk 15-20 dakikada yemeden bir gol bulursak maçı alırız gibi görünüyor. Özellikle Umuta defansın dikat etmesi lazım. Çok tehlikeli bir oyuncu. Hem iyi bir kontra atak elemanı hemde son vuruşları çok iyi. Her yerden kaleye vurabiliyor. Defansa yine büyük iş düşüyor. İnşallah bizim takım rehavete kapılmaz.

sezer-55

Hasan hocamıza Allahtan acil şifalar diliyorum.Gözemi geldi hocamız ne oldu Allah nazardan korusun.

supporter

Maç biletleri şu andan itibaren kulüpte satışa sunulmuş.

kadir55ist

selam
hakem karadeniz takımlarına pek iyi gelmiyor gibi takip edebildiğim kadarıyla.
umut ta oynayamayabilirmiş hafif bir sakatlığı varmış.
inşallah pazar günü seyirci ve takım şov yapacaktır.
skor tahminim: 5-1 ceyhun,caner,musa,rafael,marciel
ALLAH mahçup etmesin

bodensee55

maci rahat kazancaz ya 1-0 ya da 2-0 alacaz basacaz ankargucune

Gurbetci Bülent

Insallah yine Celil-Ceyhun-Caner üclüsüyle baslariz.
Bu macida alirsak zor görülen g.borligi macina daha rahat cikariz gibi geliyor.
Insallah malatya-ankaraspor-denizlispor-d.bakir-g.antep bu hafta 3 puan almazlar.
benim skor tahminim 3-1 bu mac bizim.

jean

farkli bir galibiyet bekliyorum sene basindan beri tek sivasi rahat yendik klay gelsin

bengülü

artık samsunspor benim için kabus oldu gece rüyalarıma giriyor bu hasreti bitirelim artık yenelim şu a.gücünü bizde ligde kalalım

bengülü

ne olursun samsunsporum taraftarımızın önünde a.gücünü yenin stadı dolduran seyircimizi sevindirin boynu bükük göndermeyin bir daha bu seyirciyi bulamassınız taraftar her zaman yanınızda

Clint_Eastwood

Bu sezonki en rahat maçı oynayacağmız kanısındayım. Bu sefer şeytanın bacağını kırıp G.Birliği maçını bekliyeceğiz. Skor tahminim 2-0 veya 3-1... Stadda buluşmak dileğiyle...

Samsun Geliyor Samsun...