Şafak Başkanım Kartal maçında omuz omuza olalım..Kartalı boğalım...

Başlatan cuneytavar55, 18 Ocak 2009, 18:48:50

« önceki - sonraki »

cuneytavar55

Şafak başkanım SAMSUNSPOR için yaptıklarınızı anlatmaya gerek yok.Kartal maçında size ve SAMSUNSPOR tarftarlarına yapılanlara cevaben siz bu hafta oynanacak SAMSUNSPOR-Kartal maçında yanımızda görmekten onur duyarız.
                                                                                                 Cüneyt AVAR
                                                                                       FORZA ŞİMŞEKLER GURUBU 
                                                                                                    BAŞKANI

CurvaSudSamsunspor

karadenizin  soğuk sularına  kartalın kafasını sokup öyle boğacağız...

Kais

istanbulda polis babalar gibi taraftarının yanında oldu bu kez de polis bize dalarsa kusra bakmasınlar ama POLİSEDE GİDER

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 18 Ocak 2009, 19:41:38
Samsunspor taraftarının artık daha organıze olması gereklı bu tıp mevzularda .. Samsunspor geleneğini bilen , dostu-düşmanı bilinen , bir grubumuzun olması lazım ..

son derece doğru artık özellikle iç sahalarda rakipler için caydırıcı bir özelliği olucak ses getirecek bir taraftar topluluğuna sahip olmalı bu gün 3. ligdeki takımlar bile iç saha avantajını Samsunspordan daha çok kullanmakta

jean

Kais

safak.gedikoglu

19  ocak 2009 gecesi SAMSUNSPOR'umuzun kitabının İstanbul'daki tanıtım gecesinde sevgili VEİS'in bir sözü çok hoşuma gitti.''Bir gün herkes Samsunsporlu olmayacak ve o ayrıcalık sadece bize kalacak''.Samsunspor taraftarıda benim için her zaman ayrıcalıklı olacaktır.Kimileri beni sever kimileri sevmez kimileri kişiliğimden kimileri Samsunspor sevgimden sever ya da sevmez.Ama ben gerçekten ama gerçekten gönülden Samsunsporluları seviyorum ve seveceğimde.Öncelikle bu başlığı açan aslan kardeşim cüneyt başta olmak üzere yorum yapan sevgili kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.İşlerimi ayarlayabilirsem eğer kartal maçında tribünde  olmak ve maçı FORZA ŞİMŞEKLERLE birlikte izlemek istiyorum.Hepinize can-ı gönülden sevgilerimle..

FORZA ÞÝMÞEKLER

Taraftarız biz,çekeriz cefa,şafak başkan bizi yalnız bırakma...................

Kais

kartal macında yenı bestelerımı ezberletırım ınsallah guzl bestelerım var

seckin55

delikurt 55

slm. arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. kartal maçına sıra gelince kartala şimşek çarpacak arkadaşlar. bu maç bizim olsun şu şansımızıda kartalla kıralım diyorum ve Samsunspor'ma başarılar diliyorum.

METE_55

haydi futbolcu kardeşlerim bu sefer bu kartalsporu ilk maçta çok uzaklardan yenibosnadan,gaziosmanpaşadan,zeytinburnundan,sarıyerden,bursa bengüden, tuzladan,esenlerden, sultançiftliğinden  hatta tüm  şehirlerden sizi desteklemeye gelipte o zaman yüzü gülmeyen hatta uğruna polisin şiddetine  maruz kalan fakat şu anda yendiğiniz ve gol attığınız  zaman onlar uzaktada olsa emin olun aslında bizimle stadda olan aslan yürekli gurbet kuşları için kazanın bu maçı lütfen çünkü onlar  kalpleri ve dualarıyla  yine bizimle olacaklar...NOT.samsundan karatala maça gidenleri yazmadım çünkü biz zatan samsundayız arkadaşlar bu yazım gurbttekiler içindi...

delikurt 55

Alıntı yapılan: METE_55 - 22 Ocak 2009, 12:35:59
haydi futbolcu kardeşlerim bu sefer bu kartalsporu ilk maçta çok uzaklardan yenibosnadan,gaziosmanpaşadan,zeytinburnundan,sarıyerden,bursa bengüden, tuzladan,esenlerden, sultançiftliğinden  hatta tüm  şehirlerden sizi desteklemeye gelipte o zaman yüzü gülmeyen hatta uğruna polisin şiddetine  maruz kalan fakat şu anda yendiğiniz ve gol attığınız  zaman onlar uzaktada olsa emin olun aslında bizimle stadda olan aslan yürekli gurbet kuşları için kazanın bu maçı lütfen çünkü onlar  kalpleri ve dualarıyla  yine bizimle olacaklar...NOT.samsundan karatala maça gidenleri yazmadım çünkü biz zatan samsundayız arkadaşlar bu yazım gurbttekiler içindi...

Bizlere gösterdiğin hassasiyet için çok teşekkürler arkadaşım. evet bizler o maçtaydık, ve gerçekten türk polisinin şitdetiyle yüzyüze kalan vatanını milletini seven Samsunlulara yapılan bu haraketi işitdetle kınıyorum. ve ayrıca sanada bizi hatırladığın için teşekkür ederim arkadaşım. gurbetçi delikurt 55 den tüm samsunumuza saygı ve sevgilerimle. hşkl.

METE_55

gurbet  kuşları ve aslan yürekli samsunsporlu kardeşlerim,abilerim,arkadaşlarım bizler sizleri asla ama asla unutmadık unutamayızda çünkü sizler samsunsporumuz yenilince bizlerden daha çok üzülüyorsunuz nedeni ise memleket hasreti ve samsunspor hasreti ama biz yinede memleketimizde bir birimizi teselli ediyoruz çünkü biz samsundayız o yüzden sizi unuttuğumuz gün bizim öldüğümüz gündür.....55

Kais

Cefa çektin sefa sürmeden
Taraftar için koşturdun
Özledik seni be ŞAFAK ABİ
FORZA ŞİMŞEKLERE HOŞGELDİN

Maçı bizimle izleyecek olan Şafak başkana benden bir karşılama bestesi.Maçdada bunu bağıracaz..