Eurobasket 2009 [Polonya]

Başlatan berusa55, 07 Eylül 2009, 22:09:01

« önceki - sonraki »

berusa55

Uzaması adamların işine geldi. Baya yorulduk ve demoralize olduk bu kesin. Şu maçı koparamadık onca fırsat geçtiği halde elimize inanamıyorum.

Ollivanders

hidayet ne kadar bozuksun  ya offfffffffff

mehmet yılmaz

Allah korusun eğer yenilirsek tek sebebi Hidayet'tir. Berbat ötesi oynuyor bu akşam.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Eylül 2009, 23:59:39
Allah korusun eğer yenilirsek tek sebebi Hidayet'tir. Berbat ötesi oynuyor bu akşam.

Ollivanders

mehmet yılmaz

İki takım da çok kötü hücum yapıyor, uzatmalarda sadece 1 sayı var.

attık 3 fark oldu.

Yaman55

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Eylül 2009, 23:59:39

Ollivanders

Sercan

Hadi be Kerem at şu sayıları...

Ollivanders

Helal olsun 12 dev adama :) murat murathanoğlu sanada helal olsun :)

mehmet yılmaz

Bitmek üzere, alıyoruz maçı artık. Kerem 2 serbestten birini atarsa -ki attı. fark 4.

Kerem, Ender ama özellikle Ersan muhteşemdi.

Uzatmada sayı yemedik, tebrikler çocklar

İşte böyle Sırplara böyle  ;D ;D

Sercan

Fatih Terim gitsin Bogdan Tanjevic gelsin... ;D ;D

**KaR6**

mehmet yılmaz

Hidayet'in neden bu adar kötü oldugu anlaşıldı, dizinde sakatlık varmış. Ama cidden çok kötüydü!

Yalnız maç sonu röportajları çok eğlenceli, Kerem'den sonra Hido konuştu. Takım içi arkadaşlık gayet iyi görünüyor. ( Patadanak anladım valla :) ) Oğuz Savaş ile röportaj yapmak için adamın boyun fıtığı olması lazım, asansörle çıkılr yanına valla :)

Bir de basketçilerin genel kültür seviyesi daha iyi gibi futbolculara göre. Düzgün konuşabiliyorlar, henüz "önümüzdeki maçlara bakacağız, lig uzun bir maraton, puanya da puanlar aldık, önemli olan benim baket atmam değil takımın kazanması" gibi abidik gubudik cümleler duymadık!

berusa55

Dizinde ağrı olan bir adamın maç içinde aksamasını anlarım ama kolunda elinde de mi ağrı var be Hidayet? 50 tane atışı, bazı pozisyonlarda bomboş şutları kaçırdı. Maçın uzamasında Hidayet'in ve kaçırdığımız faullerin etkisi çok büyüktü. Ama yine de savunmadaki istikrarımızla maçı kazanmasını bildik.

Tebrikler 12 DEV ADAM!