Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

berusa55

Büyük kaptan büyük başkan Emin Kar:

- Samsun'un tek takımı Samsunspor'dur

Hadi konuşun şimdi bu sözden sonra... Arkandayız hatta yanındayız büyük başkan; yolunuz açık olsun.

doðan

Alıntı yapılan: Cheregi - 22 Temmuz 2012, 16:54:09
Hayırlı uğurlu olsun, artık korkuları bir kenara bırakıp destek olma zamanı
Sitemizdende birçok üye var yönetimizde, gurur duymamak elde değil.

Hatırladıklarım;

Erdem Eynel
Mehmet Yılmaz
Akan Yüksel
Doğan Atlı
Ali İhsan Hasanpaşaoğlu
Nilşah Alptekin

Yedek

Mustafa Kar
Salih Sakır
Erkut Demircioğlu
Selçuk İleri
Özkan Us

Sanırım bu benim...üstlenilen bu görevin , Büyük Kaptanım Ve Başkanım EMİN KAR 'ın öncülüğünde siz değerli kardeşlerimizin desteği ile altından kalkacağız ..

Jnr.Serkan

Babamın bu yaşına kadar ağladığını hiç görmemiştim.Büyük Kaptan kapanış konuşmasını yaparken babamla birlikte oturduk gözümüzden yaşlar süzüle süzüle dinledik.Efsanesin Kaptan

Shane_Falco

Gönlümüzden geçen oldu.Emin kaptanımız ve yol arkadaşları için sonsuz başarılar.Büyük sorumluluklar aldılar en güzel şekilde altından kalkacaklardır...

yilmazselcuk55

Hayırlı olsun Tüm Camiaya  Sonunda Taraftar Yönetimi Aldı  

Batacaksak Senle Batalım Çıkacaksak Senle Çıkalım ... EMİN KAR !!!  >l< >l< >l< >l<

holigan5565

Helal olsun sizlere küme düşsekde şampiyon olsakda sonunakadar sizlerle Emin kaptan değil artık Emin başkan helal sana

BigBadMama5552

Bugün hem Emin Kar'ın başkan olmasıyla, hem de bu vesileyle taraftarın yönetime girmesiyle Samsunspor'da bir devrim olmuştur. Allah işlerini rast getirsin...Sonuna kadar güveniyoruz sizlere.

engin55

Yönetim kurulu listesi:
Erdem Eynel, Ayvaz Yılmaz, Hayati Ergür, Tayfun Yüce, Ali İhsan Hasanpaşaoğlu, Akın Üner, Nilşah Alptekin, Mehmet Yılmaz, Turgut Koldere, İsa Kınık, İbrahim İnan, Ali Kemal Gedikli, Mehmet Tusan Çakır, Akan Yüksel, Basri Kul, Recep Hun, Ruşen Okul, doğan Atlı

Hayırlı olsun

Mert

Ben bunu yeniden doğuş olarak nitelendiriyorum.Bu yolda hepimizin fedakarlıktan kaçınmayacağımızdan eminim.Hepimize görev düşüyor.En azından ruhumuz olacak.Haydi bismillah emin başkan.

amasra

Lusage

Hayırlı olsun. Kaptanımıza ve ekibine canı gönülden başarılar.

Turuncu

İsmail uyanıkdan sonra asıl büyük başkan  emin kar'dır.Helal olsun abi ..

Desiqner

o değilde yönetim artık forumda yazacak beyler olaya bak :)))

merdocan

hayırlı olsun.büyük kaptan büyük başkan.

engin55