Yönetim Kongre Kararı Almış!

Başlatan FaTiH_HaN, 02 Temmuz 2010, 13:24:15

« önceki - sonraki »

playmaker55

bizi ancak allah kurtarir demem ki bu topraklar bi helal süt emmis bi cengaver dogruna kadar cekecez bu cileyi,,,,yzy allah belani versin senin

kerem55

Alıntı yapılan: playmaker55 - 03 Temmuz 2010, 04:54:42
bizi ancak allah kurtarir demem ki bu topraklar bi helal süt emmis bi cengaver dogruna kadar cekecez bu cileyi,,,,yzy allah belani versin senin

vanlioglu

saygıdeğer kurtarıcı yönetimim turguttan gelen paranın ilk taksitinide aldınız ohh afiyet olsun :) bende olsam durmazdım bu saatten sonra..

Burak

ya böyle boğazım düğümleniyo çaresizlik ne kötü birşey yaaa takım gözümüzün önünde eriyor birşey yapamıyoruz bu sevda peşindeki insanları artık don kişot olarak görmeye başladım...

Ollivanders

Peki Kurtulus Recetemiz Ne ? Diyelim ki gittiler... İnsallah oyle olur . Kim gelecek veya tekrar piyon cıkmayacak mı ? veya samsunspor duyguları guclu ahlaklı bir yonetim mi gelecek ? boyle insanların bir olusumunu mu duyuyoruz? Yonetimle gelecegimiz cok karanlık ama yonetim olmadan da gelecegimiz bir o kadar karanlık. Yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal. Kimse yonetimi savundugumu dusunmesin mesajlarımı okumanızı tercih ederim. Sadece gelecek hakkındaki senaryoları dusunuyorum.

germencisse

Alıntı yapılan: berusa55 - 02 Temmuz 2010, 17:00:07
Baskımızı taktıklarını inan sanmıyorum. Bunların koskoca Samsunspor'umuz umurlarında değil ki biz hiç değilizdir kardeşim!

Adamlar taraftarı takmayı bırakın 45.yılımızdan haberi yok.. :-X

vanlioglu

kardeşim bu saatten sonra ışık felan görmüyorum üzülerek de olsa bu sene ligden düşeceğimizi düşünüyorum bunlar gerçekler ama bu karaktersizlerle düşeceğimize yönetimsiz kendi onurumuzla düşelim bence daha iyi.. belediye desteği olmadan hiçbirşey olmayacağı muhakkak kara bulut gibi üzerimize çöken yzy gitmeden bize güneş yok.. son günlerde yzy'nin milletvekili adayı olacağı yönünde duyumlar aldım inş. gerçekleşir.

Ollivanders

samsundan milletvekili olmasında nerden olursa olsun!

Pergani 55

ne olacak şimdi Samsunspor un hali. bir belirsizlik almış başını gidiyor

sadece55

YzY gitse de hiç bir samsunspor sevdalısını bu şehirde vitrine çıkarmazlar...Önce şart Trabzonsporlu olmak şehirde biliyorsunuz....Özellikle Sanırım milletvekili seçerken buna bakıyorlar bıktım artık yaa bişey olcağını sanmıyorum bundan sonra

playmaker55

sayin güner bey sizi göreve davet ediyorum sizde kazanin bizde kazanalim...kurtarin bizi para var sizde...gücde bizde..el ele kol kola süperlige

sadece55

AntZ

03 Temmuz 2010, 23:41:13 #27 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2010, 23:45:50 Ant55
Alıntı yapılan: erdo55 - 03 Temmuz 2010, 23:20:11
sayin güner kim ki?

3 sene önce başkanlığa adaylığını koyan, Hakkı ve tayfasının binbir dil dökerek vazgeçirdikleri Güner Çakıroğlu

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=4286

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/donat/2010/05/04/oflu_guner_cakiroglu

playmaker55

mail atalm güner cakirogluna ....sahip ciksin taima 3 yil kabettik tam simdi firsati...

Recep

Alıntı yapılan: playmaker55 - 03 Temmuz 2010, 23:49:21
mail atalm güner cakirogluna ....sahip ciksin taima 3 yil kabettik tam simdi firsati...
bu şahıs oflu mu
ofluysa ne işi var ya