Spor55 - Atilla Cebeci

Başlatan King Of The North, 09 Şubat 2010, 11:10:02

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugün okula gittim. Bizim Kavaklı ve doğal olarak da fanatik Samsunsporlu müstahdemimiz Mehmet Abi, "hocam Mustafa Aydın diye birini tanıyor musun?" dedi. :) Dedim, iyi tanırım, hayırdır? ;)

-Ya, dün Atilla'nın programına çıktı. Ne güzel konuştu. Kimse bize abilik yapmaya kalkmasın, burası her yer değil, Samsun dedi.  >l<

Meşhur oldun Mustafa.  8)

kuzey55

telefona geç bağlanmam da etkili oldu meşhur olmamda abi :D

maviay55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 11 Ocak 2011, 21:10:36
telefona geç bağlanmam da etkili oldu meşhur olmamda abi :D

varmı kayıt mustafa merak ettim şimdi  :)

Burak

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 11 Ocak 2011, 13:36:15
Samsunspor olmasaydı ne yapardı?..

abi fsm caddesinde binaları(ortak ) ve dükkanı var ayrıca emekli . programdan fazla bir geliri yok. dükkan kirası programın gelirini 4 e katlar. işin öbür kısmına gelince oğlu çok yakın arkadaşımdır ve kendisi de komşumdur ama ya kendini geliştirmesi ya da artık bırakması lazım. Samsunspor taraftarına artık hitap edemiyor. ama bu işi yürekten yaptığına emin olun.

Serkan

Burak savunma şu adamı dün yaptıklarından sonra

Samsunspor olmasa ne yapardı derken; maddi durumu için söylenmedi sende biliyorsun...

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 11 Ocak 2011, 22:27:13
Burak savunma şu adamı dün yaptıklarından sonra

Samsunspor olmasa ne yapardı derken; maddi durumu için söylenmedi sende biliyorsun...

serkan savunsam bıraksın demem. Ayrıca ben maddi anladım yanlışsa kusuma bakmayın.

kalptenþimþek

yayla uşakları yapmazdı değil mi burak??  :o

Burak

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 11 Ocak 2011, 22:30:13
yayla uşakları yapmazdı değil mi burak??  :o

adamın d.karadenizle alakası bile yok abi samsunlu. yapmazdı sanırım.

kalptenþimþek

Samsunlu olmasak şu tür programları izlediğimizde mahalli bir üçüncü lig takımının tartışıldığı düşünürüz. Ucuz günü kurtaran yapımlar yerine Samsunspor'un büyüklüğüne layık işler yapmak gerekiyor artık..Samsunspor'u çok sevmek ayrı birşey..20 yıl ya 2011 yılındayız artık..

Burak

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 11 Ocak 2011, 22:41:39
Samsunlu olmasak şu tür programları izlediğimizde mahalli bir üçüncü lig takımının tartışıldığı düşünürüz. Ucuz günü kurtaran yapımlar yerine Samsunspor'un büyüklüğüne layık işler yapmak gerekiyor artık..Samsunspor'u çok sevmek ayrı birşey..20 yıl ya 2011 yılındayız artık..

tamam abi bende farklı birşey demiyorum ki artık bırakması yada kendini geliştirmesi lazım diyorum. artık taraftara hitap edemiyor diyorum

kalptenþimþek

sen de burak burak:) anlaşamıyoruz seninle :-*

King Of The North

yAKLAŞIK 2 AYDIR Aks Tv'yi takip etmiyorum, geçen bir zaplarken Samsunun Yıldızlarına denk geldim, onlar da çok kalitesiz yapıyor programı, tek sevindiğim Samsunspor atkılı insanları görmek, onun dışında ne Atillanın programı ne Samsunun yıldızları, ne de Aks Tv'nin çekim kalitesini iyi buluyorum, miadını doldurmuşlar çoktaaaan.

hacettepeli

Yıllardır programı yapıyor ama dandik bir şekilde. Hiçbir albenisi yok.

celebi

bence bu konuyu kilitleyin