www.samsunspor.siz 1.play station turnuvası

Başlatan maraton, 13 Ağustos 2009, 17:32:32

« önceki - sonraki »

maraton

13 Ağustos 2009, 17:32:32 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2009, 18:09:24 samsuni
www.samsunspor.siz 1.play station turnuvası katılım koşulları:

1 - turnuvaya ancak 18 yaşını doldurmuş sitemiz üyeleri katılabilir.
2 - katılım ücreti 20 tl olup pazarlığa tabi değildir.
3 - birinciye bir adet xxl samsunspor original a1 forması hediye edilecektir. ( nasılsa ben kazanacam bedenime göre olsun )
4 - turnuva koşulları ve izlenecek turnuva planı maraton başkan tarafından katılımcı sayısına göre belirlenecek olup konu tartışmaya açık değildir.
5 - başkan ,yetkisi dahilinde ,halısahada yaptığı gibi , her türlü çamuru yapıp,gol iptali,maç iptali,maç tekrarı ve hükmen galibiyet kararlarını tek başına verecek olup, ititrazları tahkim kurulu sıfatı ile inceleme yetkisi yine başkana aittir.
6 - herkes sadece bir defa kol değişme hakkına sahip olup,mustafa kar kardeşimiz gibi her yediği golden sonra kolu suçlayıp değiştirmek şimdiden yasaktır.
7 - ben bu oyunu çok biliyom deyip elindeki kolun analog kol olup titrediğinden habersiz korkan katılımcıların parası iade edilmeyecektir ( inanç duydun di mi )
8 - herkes turnuva başlangıçında oynayacağı takımı belirlemek zorunda olup takım değiştirmek kati suretle yasaktır
9 - oyuncu uptade,hile yapmak,itiraz,çamur ve başkanın kararlarını tartışmak gereksiz olduğu kadar yasaktır
10 - başkanı yenmek imkansız olduğu kadar cüret edilemeyecek derecede ayıp olup iş bu nedenle kura çekimi sonucu başkan her maçı oynanmadan hükmen galip sayılır.
11 - katılımcı sayısına göre 2.ye samsunspor yağmurluğu 3.ye samsuni ile akşam yemeği ödülleri uygulanacaktır..
12- başvurular iş bu sayfa üzerinden yapılacak olup cumartesi gecesi halı saha maçına kadar açıktır ve katılımcılar halı sahada katılım ücretini peşin öderler ki bu konuda veresiye yoktur.
13 - katılım paraları toplanması ile final maçı arası, başkanın keyfi dahil herhangi bir nedenle turnuva iptal olursa para iadesi yapılmaz; çünkü o parayı samsuni ile ben çoktan yemiş oluruz.
14 - listeye adını yazan iş bu şartları ve ödeme koşullarını peşinen kabul etmiş olup, listeden sonradan ismini silmek,katılım parası borcundan kişiyi kurtarmaz.
15 - iş bu sözleşme çerçevesinde doğacak uyuşmazlıklarda başkan tek başına yetkilidir.

evet sözleşme bu olup bileğine güvenen ps3 pes 2009 1.geleneksel uluslararası www.samsunspor.siz ps turnuvasına adını yazdırsın..

1- maraton
2- kar6
3- iak bilmem kaç
( siz ikiniz çok attınız bu saatten sonra kaçmazsınız herhalde diyip sizi peşinen yazdım )  ;D

europe_55

Böyle bir turnuva gerçekten iyi olur...
Açıkçası böyle bir turnuva da en kötü 2.ci olacağımı düşünüyorum. ;D ;D ;D

**KaR6**

abi, napacam ben o kadar a1'i yaa, yeter artık valla..

Jnr.Serkan

ben katılırımda 20 lira katılım ücreti öğrenci adama fazla gelir :)

maraton

...........................................................
( yukarıda kar6 kardeşime verdiğim cevap +18 olup şifrelidir )

sen anca samsuni ile yemeği kazanırsın..

kıvırma mustafa,adını yaz..

**KaR6**

e benim adım yazılı zaten :) e 1.belli olunca siz ne zevk alcanız onu anlamadım ama ;D

maraton

öğrenci adamın ps de ne işi var oturup dersini çalışsın.. forma alınacak,saat ücreti, samsuninin haracı dernek para gayet makul.. ayrıca sözleşme madde 2 ye atıf yapıyorum mesajımın bu noktasında  ;D

Sony

fıfaya dalınca Ps unuttum...ama olsun olursa bi turnuva eleman eksiltiriz :P  8)

europe_55

maraton

e anlarsın mustafa, sen boşver biz sana birleşip forma almaya karar verdik belki ne karıştırıyon sen gerisini, sen 20 tl hazırla  :D

maraton

katılımcılar listeye adını yazsın gelecek hafta sonuna kadar herkese uyan bir tarihte çiftlikteki mekanda ( mekanda tartışmaya açık değil bu arada  ;D ) hallederiz

o yüzden arkadaşlar ,cebine parasını koyup illa biz mustafa kar a forma alacaz diyen arkadaşlar  :-* 1,2,3 şeklinde adını yazsın ( adınızı yazmadan yukarıdaki sözleşmeyi okuyun, bilmemek mazeret sayılmaz  :D

**KaR6**

Alıntı yapılan: maraton - 13 Ağustos 2009, 17:47:38
e anlarsın mustafa, sen boşver biz sana birleşip forma almaya karar verdik belki ne karıştırıyon sen gerisini, sen 20 tl hazırla  :D

köpeğin olsun senin 20 tl başkanım benim ;D 

ciddi ciddi kızdıgının da farkındayım bu arada :P

YaşarDoğu

maraton

bunu nasıl idrak ettin mustafa, üç gündür köşe bucak kaçıyon benden ps de yenilmemek için

**KaR6**

zor olmadı baskanım, özür dilerim kızdırdıysam :)