karadenizin kralı kim? haydi samsunlular

Başlatan umuttekin55, 18 Haziran 2009, 14:23:04

« önceki - sonraki »

red_white

http://apps.facebook.com/livingsocial/micro/polls/161499/results?ref=poll_friend_choice_notif

haydi beyler milleti davet edin yüklenelim biz burda 1000 kişiyi rahat çıkarmalıyız benim proflimden 30 arkadaşım Samsunsporu seçti herkes seçtirsin

Ertuğrul Sağlam

beyler şuan sonuç aşağıda göründüğü gibi haydi biraz gayret edinde ağayıda paşayıda gösterelim şunlara....

red_white

Kürsat Berrak

Haydi arkadaşlar...papazlar blok oy yapıyor...Lütfen uyumayalım...Bizde tüm arkadaşlarımızı organize edelim...İsviçreli,Türk demeden İsviçreden kendi çapımızda saldırıyoruz...

Ertuğrul Sağlam

boşuna yırtınmayın bu samsun halkından bişey olmaz maaliseff :-[

red_white

onlar tahminimce üyelik açtı hepsi 2 3 sefer oy kullandı arkadaşlar işimizin adı ne haydi yüklenelim faceden üyelik açın oy kullanın şunlara prim vermeyelim

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: red_white - 20 Haziran 2009, 15:28:41
onlar tahminimce üyelik açtı hepsi 2 3 sefer oy kullandı arkadaşlar işimizin adı ne haydi yüklenelim faceden üyelik açın oy kullanın şunlara prim vermeyelim
trabzon lobisi hızlı yani.adamların eli uzun birde bizim dediğimiz eller takviye olunca sonuç böyle oluyor.

Kürsat Berrak

''samsun dediğiniz yerin yarısı TRABZON'lu samsun millet vekili bile TRABZON'lu kendiniz bi adam bile cıkaramayınca TRABZON'uma başvuruyonuz bırakıjn habu işleri saygı duyun gururlanın''
Facebook'dan aldığım bir papazın en hafif yazısı diğerleri yazılacak gibi değil.Ağızlarından lağım akıyor.Bir kaç Samsunsporlu kardeşimde onlarnan aynı seviyede uğraşmaya çalışıyor.Değmez bu seviyesiz papazlara... Ha gayret...Bu i...lere fırsat vermeyelim...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

20 Haziran 2009, 16:21:44 #53 Son düzenlenme: 20 Haziran 2009, 16:29:43 Amsterdamli
Alıntı yapılan: Kürsat Berrak - 20 Haziran 2009, 16:00:15
''samsun dediğiniz yerin yarısı TRABZON'lu samsun millet vekili bile TRABZON'lu kendiniz bi adam bile cıkaramayınca TRABZON'uma başvuruyonuz bırakıjn habu işleri saygı duyun gururlanın''
Facebook'dan aldığım bir papazın en hafif yazısı diğerleri yazılacak gibi değil.Ağızlarından lağım akıyor.Bir kaç Samsunsporlu kardeşimde onlarnan aynı seviyede uğraşmaya çalışıyor.Değmez bu seviyesiz papazlara... Ha gayret...Bu i...lere fırsat vermeyelim...

işte bunların zihniyeti böyle.ama hala burda bile bu insanları savunan adamlar çıktı.ben her zaman derim.bir laf vardır.KATRANI KAYNATIRSAN OLURMU ŞEKER,CİNSİNİ S. CİNSİNE ÇEKER.bırakın bunlar sanal da birinci olmakla avutsunlar kendilerini.dünya alem biliyor.trabzon ve diğerleri SAMSUNUMUZUN ilçeleri dahi olamazlar.adamlar zeka fukarası olunca böyle düşünüyor dallama beyinler

Kürsat Berrak

20 Haziran 2009, 16:27:00 #54 Son düzenlenme: 20 Haziran 2009, 16:35:12 Kürsat Berrak
Results: Karadenizin Ağası kim?

Orduspor
311

samsunspor
594

Giresunspor
101

Trabzonspor
652

Haydi Arkadaşlar,şu ib..lere fırsat vermeyelim...bende pis konuşmaya yazmaya başladım...Haydi,haydi,haydi...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

kardeşim ben şu an faceboka giremiyorum cepten.o o mesajı yazan embesile cevaben aynen benim mesajımı gönder.<ulan zeka fukarası dallama beyinli çakallar,samsun dediğinin yarısı ve milletvekilleriniz trabzonlu diyorsun.ulan angut asıl siz adam olamamışsınız memleketinizde de,samsunu istila etmişsiniz,acaba samsunlulardan adamlık ogrenebilirmiyiz diye.madem adamdınız memleketinizi neden terkedip dağıldınız.kuş beyini kadar bile beyin olsa sizde,samsunun yarısı trabzonlu diye övünmezsiniz.siz ancak sanal alemde mutlu edersiniz o çürük beyinlerinizi.trabzon bizim çarşamba ile bile yarışamaz krallıkta.sizden ancak saray soytarısı olur bize?>

Kürsat Berrak

Arkadaş burada gavurlara oy kullandırttık Samsunlu,Samsunsporlu uyuyormu???Ha gayret yahu...Şu terbiyesiz,ahlaksızlara ders vermek vacib oldu....

red_white

benim 30 arkadaşım seçti Samsunsporu herkes 30 kişi seçtirse rahatlıkla fark atarız

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Arkadaşım fazla yormayın kafanızı.her dangalağa uyup,yarış etmeye kalkarsak,ömrümüz yetmez.memlekette böyle ts benzeri dangalak lavuklardan çok.hem biz samsunlu olarak beceremiyoruz birlik olmayı.zaten samsun ve samsunspordan belli ne halde olduğumuz.onun için çakallarla çakal olmaya gerek yok.üzülmeyin.o beyinsizler böyle küçük mutluluklar ile olmayan ve hiç bir zaman olamayacakları adamlıklarını göstermeye çalışıyorlar

Tribün_ali

Bende oy kullandım ama ingilizcemi yazılar ne anlamadım nasl davet edecez arkadaşlarımı