Coşkundere istifadan vazgeçti!

Başlatan Amsterdamli, 08 Şubat 2009, 16:58:39

« önceki - sonraki »

Recep

gelene kadar gelmesine karşıydım bu takıma temlik koydurdu paramı alamadım diye
gedi ağzımı bile açmadım nede olsa Samsunsporumun hocası olmıştu konuşmak yakışmazdı
ama madem gidiyorsun adam gibi git eğer bi olay varsa basın açıklamasında açıkla ben sonra açıklayacam demek bombanın pimini çekip ortaya bırakıp kaçmaktır

cembaba

Alıntı yapılan: recep55 - 08 Şubat 2009, 18:10:24
GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ AN BİTMİŞTİR
SAMSUNSPORUM GİDENİ DEĞİL GİDEN SAMSUNSPORUMU KAYBETMİŞTİR
bu kadar basit
hiç kimse bu takımın üstünde değildir

Ben senin gibi düşünmüyorum. Ne alaka yani gittiği gün bitmiştir. :S Kardeşim bu işin altında başka bişey var.. Ama Burhan Coşkun gibi gönlünü alabiliriz.. Ercüment Hoca çok iyi bi hava yakalamıştı ya :(

Baskent_Samsunspor

valla daha ne diyeyim bilemiyorum

bize bu zamana kadar yapılmayan kalmadı nice ihanetler gördük olmadı arkamızdan vurdular yemediğimiz küfürler kalmadı girmediğimiz kavgalar kalmadı

ne yani biz

samsunsporluğu bıraktıkmı

eğer ercü sen samsunsporluysan o talihsz açıklamayı yapmasdın ya savaşırdın yada bana bunu yaptılar samsunsporu bazı şeylerden üztün görmeye çalışıyorlar derdin

zehir ettin lan zehir

cembaba

Alıntı yapılan: recep55 - 08 Şubat 2009, 18:22:23
gelene kadar gelmesine karşıydım bu takıma temlik koydurdu paramı alamadım diye
gedi ağzımı bile açmadım nede olsa Samsunsporumun hocası olmıştu konuşmak yakışmazdı
ama madem gidiyorsun adam gibi git eğer bi olay varsa basın açıklamasında açıkla ben sonra açıklayacam demek bombanın pimini çekip ortaya bırakıp kaçmaktır

Ona bakarsan şimdi Celil, Serkan gibi topçularda koymuştu.. Onlara karşı sevgimiz bitti mi? Kesinlikle katılmıyorum kardeşim.. SEnin düşüncen olabilir saygı duyarım..

kumköylü ahmet

Allah hakkimizda hayirlisi neyse onu versin...
ercument hoca iyidi ama vardir bir nedeni allah yolunu acik etsin...

samsunsporum haydi haydi az kaldi o guzel gunlere kavusmamiza 27 puandayiz ligin dibinede vurabiliriz ligin ilk 4de girebiliriz acayip bir lig oluyor volla..
ama mesala gungoreni rahat gecmemiz lazim eger sen samsunsporsan gungorenin lafi bile olmaz...

samsunsporumuza basarilar allah yardimcilari olsun

Recep

Alıntı yapılan: CemBaba - 08 Şubat 2009, 18:27:10
Ona bakarsan şimdi Celil, Serkan gibi topçularda koymuştu.. Onlara karşı sevgimiz bitti mi? Kesinlikle katılmıyorum kardeşim.. SEnin düşüncen olabilir saygı duyarım..
benim celile karşı zaten bir damla bile sevgim yok zaten oda bitmiştir
serkan dersen bu takımı sonuna kadar bıraknadı ercüment hoca kadro dışı bıraktı genede başka takıma gitmedi

cembaba

Alıntı yapılan: recep55 - 08 Şubat 2009, 18:29:23
benim celile karşı zaten bir damla bile sevgim yok zaten oda bitmiştir
serkan dersen bu takımı sonuna kadar bıraknadı ercüment hoca kadro dışı bıraktı genede başka takıma gitmedi

eyw. senin düşüncen saygı duyarım..

şimşek_55

Hafta ıcınde hersey bellı olacak.Acıklamalarını  bekleyelım.BEnce  yapacagı acıklamalar Samsunspor  tarıhıne  damga  vuracaktır

kayacan

ERcüment hoca ile başkanın konuşup istifayı geri aldırması gerekir sefanında derhal takımdan uzaklaştırılması gerekir.Sefa yüzünden ercüment hoca ile atışan yöneticininde klüple hemen ilişiği kesilmeli.Bir camianın kaderiyle bir futbolcu yüzünden oynanırmı?

Baskent_Samsunspor

kapucuda açıklayacaktı bazı şeyleri ama tırıvırı bu böyle gitmez yaa of of

CeLiL_55

bu yönetimin amacı başka bize başarı deyil köstek olma bilincide hepsi yönetim alayı trabzonlu adamlar Samsunspor'u sahiplenmiş keyifleri nası isterse öyle yönetiyorlar daha neler görücez bakalım...

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: kayacan - 08 Şubat 2009, 18:34:17
ERcüment hoca ile başkanın konuşup istifayı geri aldırması gerekir sefanında derhal takımdan uzaklaştırılması gerekir.Sefa yüzünden ercüment hoca ile atışan yöneticininde klüple hemen ilişiği kesilmeli.Bir camianın kaderiyle bir futbolcu yüzünden oynanırmı?
arkadaş buraya bi şeyler yazıyosunuz herkesin canı burnunda zaten kim atışmış hocayla isim neden yazmıyosunuz sefa kim lan samsunsporu karıştırmak kim sefa ile ercünün abi kardeş gibi olduğunu biliyorum ben yaa la ne oluyo bu kulübe yaa

lan yeter beee

tolga

eğer bir yönetici takımıda şu oynar bu oynamaz diye hocanın işine karışırsa  gönderdikleri hayretin kadar değer vermiyorlarsa takımı bu kadar ilgisiz kalıyorlarsa hayretin gibi yalamalık yapmıyorasa çünki ne derlerlerse hayretiin onu yapıyordu onun için bir duruş sergilemiştir taktir ediyorum 10 maç ta 10 puan aln hayrettin 10 maçta 16 puan aln ercüment taktir kamoyunun saygılarla

Recep

iyi gün dostları kötü günde ortalığı karıştırmak için vakit kaybetmeden gene siteye damlamışlar
ben daha önce bekliyordum geç kalmış

serkancengiz

Yönetimin kafasındaki düşünceyi bilmek lazım hocayla ne konuda ters düştüler açıklama yapmak zorundalar