Coşkundere istifadan vazgeçti!

Başlatan Amsterdamli, 08 Şubat 2009, 16:58:39

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

08 Şubat 2009, 16:58:39 Son düzenlenme: 10 Şubat 2009, 21:26:21 MeL_55
Ercument Coskundere Karsiyaka macindan sonra istifa etti.

Nedeni daha belli degil.

ali ihsan

kuzey55

haydaaaaaaaaaaa nerden cıktı bu simdi...

Recep

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, Karşıyaka karşısında iyi bir oyun sergilediklerini ve haklı bir galibiyet aldıkları belirtti. Coşkundere, yaptığı açıklamada ise "Bu saatten sonra Samsunspor'la çalışmayı düşünmüyorum. Samsunpor'da yaşadığımız ortamı bizimle beraber çalışanlar iyi biliyor. Samsunsopor'a bundan sonraki bölüm için başarılar diliyorum" dedi.
Coşkundere, istifa gerekçelerini ise hafta içinde düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklayacağını söyledi.  gazete55.net

Mert

Ulan tam tam düzeliyoruz derken böyle işler çıkıyor başımıza aynı şey sbkda da oldu.Nerden çıktı bu ercüment hoca olamaz böyle bişey ya.

MeL_55

Yönetim kabul etmedikden sonra hicbiyere gidemez !

emre

keske yenılseydıkte bizi bırakmasaydıı!!inşallah bu bi şakadırr

MeL_55

Cantug hoca gibi destek almak istiyor galiba arkasina !

GITMICEKSIN !!!! BIRAKMAYIZ ""

şimşek_55

Bence cok elestırıldı cok yıpratıldı.  Buradan Hakkı Yesılyurt  kardesıme  selam soyluyorum   amacına ulastınmı ???????

emre

inşallah arkasına destek almak için yapılmışş profesyonelce bi harekettirr

berusa55

Maçtan keyifle geliyoruz ve gördüğümüz habere bakın: Hoca istifa etti! Bravo! Bizde güzel giden iki gün görsek şaşarız. Bu istifa da ne şimdi! :(

merkez

Gerçek Samsunsporlu böyle yapmaz,yapamaz,yapmamalı...Bu nedir arkadaş yahu bir hafta sevinemeyecek miyiz.Takım Lig 3.sünü yeniyor,biraç gün önce başkan geleceğe dair olumlu açıklamalar yapmış ,ticaret odası seçimleri samsunspor lehine sonulanmış şidi oldu mu bu ?

Umarım ,Ercüment Hocanın 39 gün önceden yaptığı 1 Nisan şakasıdır bu...

şimşek_55

HOcayı tanıyanlar bılır kendısı  oyle  bır hareket  yapmaz.Bıraktıysa bırakmıstır

Recep

Alıntı yapılan: emre55 - 08 Şubat 2009, 17:06:40
keske yenılseydıkte bizi bırakmasaydıı!!inşallah bu bi şakadırr
ben bu yoruma takıldım ne demek yenilseydi bu takımın değerini bilmiyorsa ne diyeyim kendisine
modaya uydu kendisi cantuğ hoca bıraktı geri geldi bir hafta Samsun bunu konuşunca kendiside reklam yapmak ismini daha fazla duyurmak için bu yola başvurdu herhalde

berusa55

Bize sevinmek haram. Galibiyet sevincimiz staddan eve gelene kadar sürdü bu haberle. Hakikaten artık düşünerek sevinecek hale getirdiler bizi!