Lig A | Ara transfer başlığı

Başlatan radikal-fma, 04 Aralık 2006, 10:53:56

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: "maviay55"Şekersporda kadro dışı kalan Ahmet dursun takımımıza faydalı olabilir.. :!: AHMET DURSUN :!:

cok iyi oyuncu degil bence tipini hic sevmedigim bir adam

MeL_55

AlıntıSamsun Belçika'da futbolcu avında

Samsunspor, Belçika'nın Charleroi takımının formasını giyen Türk forvet oyuncusu İzzet Akgül'ün peşine düştü. Lig A'da beklenen sonuçları alamayan Kırmızı-Beyazlılar da Teknik Direktör Levent Eriş, alınması için İzzet'in ismini yönetime verdi. Belçika'da bulunan Genel Menejer Ercüment Coşkundere ve antrenör Cevdet Çapar, gurbetçi oyuncu ile temasa geçti.

Türk Telekom Lig A'da ard arda aldığı kötü sonuçlarla 12.sıraya kadar gerileyen Kırmızı-Beyazlı takımda transfer harekatı hız kazandı. Almanya'ya giderek gurbetçi futbolcuları yakın takibe alan Genel Menejer Ercüment Coşkundere ve antrenör Cevdet Çapar, burada görüştükleri Serkan Çalık, Barış Özber, Serhat Kıskanç, Teyfik Köse ve Ahmet Kuru'dan olumlu cevap alamadı. Resmi teklif götürdükleri 5 gurbetçiden de olumsuz yanıt alan Kırmızı-Beyazlılar rotayı Belçika'ya çevirdi. Teknik Direktör Levent Eriş'in mutlaka alınmasını istediği Belçika Birinci Ligi takımlarlarından Charleroi'de forma giyen 24 yaşındaki golcü İzzet Akgül ile temasa geçildi. Belçika'da bulunan Genel Menejer Ercüment Coşkundere ve antrenör Cevdet Çapar, gurbetçi futbolcuyu ikna etmeye çalışacak.

Galatasaray'ın alt yapısından A takıma çıkma şansı bulamayan ve 2002 yılında İsviçre'nin Sion, ardından da Belçika'nın Ur Namur ve Charleroi ekiplerinde forma giyen ve 1.86 boyu, 82 kilo ağırlığındaki İzzet Akgül'ün sözleşmesi 2007 yılında sona eriyor. Teknik Direktör Levent Eriş, takımında 13 numaralı formayı giyen İzzet'in mutlaka alınması için yönetime rapor verdi.

Diğer taraftan yurt içinde de görüşmelerini sürdüren Kırmızı-Beyazlılar Gaziantepspor'dan Veysel ve Vestel Manisaspor'dan da Şener'i yakın takibe aldı. Her iki oyuncuyla da görüşmelerini sürdüren Samsunspor'da Futbol Şube Sorumlusu Naci Pınar, resmi teklif götürdükleri Elazığspor'un forvet oyuncusu Erman Kılıç'ın menejeri ve avukatı ile de görüşerek transferin gerçekleşmesi için masaya oturacak.

MeL_55

İzzet Akgül kim dir ??
forvet

dogum yili:28.01.1982
YAs: 24
Boy: 1,88
ayak: sah
cok iyi bir oyuncuya benziyor

veysel kim dir hepiniz taniyorsunuz besiktastan gaziye gitmisti ve simdi samsunsporla görüsüyor!!

sener kim dir ?
defans da her yerde oynayabilir
dogum yili:  24.04.1980
YAs:    26
Boy:    1,75
ayak:sah

bluegreen55

valla hiç bir transfer haberi beni heyecanlandırmadı.mevcut olandan ne farkı var ne farkı olacakki diyebebileceğimiz oyuncularr..

eğer böyle olacaksa yalnız celil cenk gelsin yeter fazla para harcayıp elimizdeki oyuncularıda mundar etmeye gerek yok.

gökhan kaba ve serkan özdeemir kesinlikle gitsin yerlerini samsundan rastgele bi amatör takımdan rastgele iki oyuncu alsalar daha iyi..

bir tek veysel düşündürdü belki bize uyum sağlayabilir.çok iyi bir golcü değil ama değişik bir oyuncu oraaya buraya koşup pozisyon yaratabilir.

veis

ya ne veyseli adamın gökhan kabadan ne farkı var.

piyanist

Alıntı

SERKAN AYKUT:ERİŞ İLE ARAMIZDA SORUN YOK

Teknik Direktör Levent Eriş ile aralarının bozuk olduğu ve bu nedenle kadroya alınmadığı sözlerine Serkan Aykut'tan yanıt geldi. Kral, "Hocamla aram çok iyi. Hazır değilim, beni bu yüzden oynatmıyor buda gayet doğal" dedi

HAZIR DEĞİLİM
Samsunspor'un golcü futbolcusu Serkan Aykut, gün sayıyor. Sakatlığı büyük ölçüde geçen tecrübeli futbolcu, ligin ikinci yarısına bomba gibi gireceğini söyledi. Program dahilinde çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Kırmızı-Beyazlı futbolcu, "Spor kamuoyunda çıkan dedikodular gibi Levent Eriş ile aramızda ters giden bir durum yok. Beni hazır olmadığım için kadroya almıyor. Buda gayet doğal" dedi.

ÇOK ÇALIŞIYORUM
Futbol oynamayı çok özlediğini dile getiren Kırmızı-Beyazlı ekibin golcü futbolcusu Serkan Aykut, "Devre arası hazırlık dönemi benim için çok önemli. Bu sürede toparlanarak eski gücüme kavuşmak istiyorum. Kendimi buna göre motive ediyorum. Sahalara döneceğim günü iple çekiyorum. Samsunspor'a faydamın dokunması için gereken özveriyi göstereceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

Alıntı
TRANSFERDE DÜĞMEYE BASILDI
Eskişehirspor'dan Serkan Rençber ve Elazığspor'dan Erman Kılıç'ı renklerine katmak isteyen Samsunspor'un bu oyuncuları büyüteç altına aldığı öğrenildi

İKİ İSİM ÖNE ÇIKTI
Samsunspor'da devrenin bitimine bir hafta kala transfer çalışmaları ayyuka çıktı. Kırmızı-Beyazlılar, büyük gizlilikle yürüttüğü transfer çalışmalarında sona geldi. Samsunspor'da Eskişehirspor'dan Serkan Rençber ve Elazığspor'dan Erman Kılıç listede bulunun diğer oyunculardan bir adım öne çıkan futbolcular olarak göze çarpıyor.

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Yönetimin bu futbolcularla anlaşma sağlamak için büyük mücadele verdiği ifade edildi. Kırmızı-Beyazlı ekibin gündeminde daha bir çok isim yer alıyor. Önümüzdeki günlerde Teknik Direktör Levent Eriş'in raporu doğrultusunda bu iki ismin dışında diğer oyuncularlada görüşüleceği ve kadronun güçlendirilmesi adına gerekenin yapılacağı açıklandı.

cem and naz55

eses ten ayrılan ümit aydın ve devre arasında mardinden ayrılacak yunus bize faydalı olur

RenTinRen

Alıntı yapılan: "cem and naz55"eses ten ayrılan ümit aydın ve devre arasında mardinden ayrılacak yunus bize faydalı olur

o kovuyo bu kovuyo sonra biz alıyoruz  :?

ngonge

Alıntı yapılan: "RenTinRen"o kovuyo bu kovuyo sonra biz alıyoruz  :?

hakkaten doğru. nerede boşta kalmış problemli oyuncu biz hemen talibiz.

baksanıza bu sezon kalsa takımında forma giyemeyecek, talibi olmayan gökhan kaba için tabirimi mazur görün ama köpek olduk.

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "RenTinRen"
o kovuyo bu kovuyo sonra biz alıyoruz  

Bu neden böyle oluyor acaba?Bu futbolcuların kulübün ekonomik değerlerine uygun olmasından dolayı mı yoksa transfer konusunda görevli yönetim biriminin boştaki oyuncuları almayı daha kolay görmelerinden mi?

Transfer konusunda takımlarında sürekli olarak görev almış oyunculara öncelik vermek dururken nedense yönetim boştakiler daha değerliymişcesine transfer yapmak adına bunlara yöneliyor.Teknik kadro bunlarda ısrarcıysa diyecek bir şey yok ama adı üzerinde takımından ayrılmış oyuncu öyle ya da böyle bir şekilde alınır sonuçta boş bir oyuncu niye ilk iş olarak işe bunlarla başlanmak isteniyor.

ngonge

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"
Alıntı yapılan: "RenTinRen"
o kovuyo bu kovuyo sonra biz alıyoruz  

Bu neden böyle oluyor acaba?Bu futbolcuların kulübün ekonomik değerlerine uygun olmasından dolayı mı yoksa transfer konusunda görevli yönetim biriminin boştaki oyuncuları almayı daha kolay görmelerinden mi?

kesinlikle 2.si hatta bir 3.şık söyliyeyim ben; şimdi bizimkiler oyuncu falan takip etmediği için bunların kapısına kovulmuş oyuncuların menejerleri geliyor, allah bilir araya başka birileri de giriyor ve bize oyuncuları kakalıyorlar.

son yılların tüm liglerde en kötü transferini yapan takımıyız.

piyanist

Alıntı yapılan: "ngonge"şimdi bizimkiler oyuncu falan takip etmediği için bunların kapısına kovulmuş oyuncuların menejerleri geliyor, allah bilir araya başka birileri de giriyor ve bize oyuncuları kakalıyorlar.

son yılların tüm liglerde en kötü transferini yapan takımıyız.

Bunlara Bir Örnek Serkan Özdemir.İyi topçu olsa Rize Bize Satarmıydı hiç?

piyanist

AlıntıGURBETÇİ İZZET İKNA EDİLEMİYOR

Kırmızı-Beyazlı ekibin Belçika Birinci Lig takımlarından Cherlaeri'nde forma giyen gurbetçi İzzet Akgül'ü ikna edebilme çabaları sürüyor

KALİTELİ BİR GOLCÜ
Samsunspor, dış transferde çalışmalarını hızlandırdı. Kırmızı-Beyazlılar, uzun süredir takipte olan gurbetçi İzzet Akgül'ü ikna edebilmek için yoğun çaba sarfediyor. 1982 doğumlu olan golcü futbolcu, Galatasaray'ın altyapısından yetişti. Samsunspor'un ısrarla transfer etmek isteği gurbetçi oyuncu hakkında olumlu referansların alındığı açıklandı.

KAMPA TAM KADRO GİDİLECEK
Kırmızı-Beyazlı ekibin bu oyuncunun yanı sıra bir çok gurbetçi futbolcuyla daha temasta olduğu ifade edilirken Samsunspor yönetiminin dış transferi en kısa sürede tamamlayıp devre arası hazırlık kampına tam kadro girmeyi istediği ifade edildi. Teknik Direktör Levent Eriş'in bu konuda yönetime rapor verdiği de elde edilen bilgiler arasında yer aldı.

MeL_55

AlıntıKırmızı-Beyazlı ekibin Belçika Birinci Lig takımlarından Cherlaeri'nde forma giyen gurbetçi İzzet Akgül'ü ikna edebilme çabaları sürüyor.

bu futbolcuyu almamiz gerek cok iyi bir futbolcuya benziyor

hasselbaink

Bundan beş-altı yıl önce Bursaspor'da parlayıp Karabükspor'da oynayan İzzet adlı bir futbolcuyla konuşmuştum. O zaman Karabükteydi ve ona inşallah birgün Samsunspor'a da gelirsin demiştim. O kadar mutlu olmuştu ki Samsunspor lafından... Yine de "nerde abi... bize çok uzak! Ama Samsunspor'da oynamayı kim isteez ki?" demişti.

Bu takımı 2. Lige düşürenler bu gibi inceliklerden habersiz adamlar işte. Bir zamanlar İstanbul takımlarından sonra gelimek için can atılan bir takım olan Samsunspor'u reddedebiliyor artık genç topçular. Kimer kızacaksın şimdi? O gençlere mi yoksa sorumluluk sahibi olanlara mı?