Lig A | Ara transfer başlığı

Başlatan radikal-fma, 04 Aralık 2006, 10:53:56

« önceki - sonraki »

sunbeam

Alıntı yapılan: "MeL_55"arkadaslar son transferleri iletmek istedim

Celil Sagir Antalyaspor
Tamer Tuna Gaziantepspor
Ceyhun Eris Trabzonspor

Celil, Tamer ve Ahmet Dursunla ilgilendiklerini duymustum ama yalniz Ahmet Dursun alinmis galiba. Celilin anlastigini nerden duyudun? Herhangi bir kaynak varmi?

MeL_55

haber gazetesinden buldum söyle yaziyordu
celil antalyaspor da

MeL_55

diyarbakir bomba transferler yapmis yaw
okan yilmaz gibi oyuncuyu almislar ve bizim mal serkan özdemir ri almislar öbür oyuncular ri da süper lig takimindan almislar

Lusage

Denizliden Hüseyin Kartal
Ankaragücünden İbrahim Yavuz
Çaykur Rizeden Serkan Özdemir
Kocaelispordan Ersin Güreler
Sakaryaspordan Okan Yılmaz

Hüseyin yanlış hatırlamıyorsam eski Ankaragüçlü forvet. Pek oynayacağını sanmıyorum. Kadro genişliği için almış olabilirler.

İbrahim Yavuz bildiğimiz İbrahim Eski Galatasaraylı Defans pek iyi bir oyuncu değil.

Serkan Özdemir'i hepimiz biliyoruz. Zoo nun teki. Koşar Koşar Koşar başka bsy yapmaz.

Ersin Güreler'i hiç tanımıyorum. Ama Lig A da ara transferde Sağlam iyi bir oyuncu alamayacağınıza göre pek sağlam pabuç olamaz gibi.

Okan Yılmaz eski Okan değil. Eski Okan olması için arkasında onu oynatabilecek bir ortasahaya ihtiyaç var. Bu ortasahada Diyarbakırda olmadığına göre pek verimli olacağını sanmıyorum. Gol atar ama Lig A da son vuruşu iyi olan herkes gol atar.

Kısaca gereksiz transferler olarak görüyorum ben bilmiyorum diğer arkadaşlar ne düşünüyor. Hele ki o kadar borca batmışken :)

berusa55

bir sey olmaz bunlardan...beter olsunlar!

jean

fena adamlar degil ama kesin cikarlar diye bir klural yok herseyi zaman gosterecek

ngonge

diyarbakır tüm defoluları toplamış :)

veis

ben anlamıyorum bu milleti zaten diyarbakır federasyono borçlarını yatıramıyor ve ek zaman istiyor ama bi dünya topçu alıyor.

Lusage

Alıntı yapılan: "veis"ben anlamıyorum bu milleti zaten diyarbakır federasyono borçlarını yatıramıyor ve ek zaman istiyor ama bi dünya topçu alıyor.

Eğer TFF sitesi yalan söylemiyorsa transfer etmişler. Kiralamamışlar. ve para yok diyede ağlıyorlar. Mal-atya ile beraber :) Ağlasınlar. Yerin dibine dibinde yer kalmasa cehennemin dibine gitsinler. Futbolu sevdiğini sanan futbol cahili ve katili takımlar...