Sezonun değerlendirmesi

Başlatan ata55, 21 Mayıs 2017, 12:49:30

« önceki - sonraki »

ata55

bu sezona 10 üzerinden karne vermem gerekirse
yönetim 1 . hiç bi başarıları yok, transfer politikası berbat. yabancılar fiyasko. kriz yönetimi sıfır. ilk yarı 11 puan onların eseri. ekigho ivanov musa tutulsa idi 5-6 puan fazlamız olurdu. teknik direktör tercihleri rezil. üstelik para sorunu yokmuş. bakandan toplamışlar.
osman özköylü, hiç bir katkısı olmadı bence. ihtiyar kalpar bile nasıl ayağa kaldırdı belediye antep'i. oyunculardan maximum verim elde edemedi.
taraftar, tribün gruplarının yanlışlarına rağmen varlığı yetti. taraftarımız olmasa çoktan küme düşerdik.

Karabudun

Taraftar hariç hepsi sınıfta kaldı. Büyük bir değişime ihtiyaç var.

ngonge

Hatırladığım en kötü sezonlardan biriydi. Herşeyiyle geride kalması ümidiyle.

_SoN_

Sezon başında ve gidişatta da birkaç kez söylemiştim,bu takım bu sene ligden düşmezsa daha da düşmez diye,bütün olumsuzluklara karşı o büyük taraftar sayesinde bu takım ligte kaldı,yönetimin ya bu hatalardan ve hata olacak durumlardan biran önce kurtulması,yada istafa edip yönetimin tazelenmesi gerekiyor,bu sene taraftar hariç herşey tam bir fiyaskoydu,inşallah böyle bir sezon daha yaşamayız.

jean

Transfer yasagindan oturu boyle olacagi belliydi senaryo yazildigi gibi oynandi

cakir55

Taraftar 10/10

Başka söze de gerek yok.

MeL_55

bu sezonun bitti. acilen yeni planlama, yeni stadyum, yeni sezon yeni transferler..

söyle bir takim kuralim; kesin sampiyonuz. bombayi buraya birakiyorum
tabiiki muyters yabanci hakki olarak kullanilmamali ama yerli kaleci de bulamadim acikcasi.

muzaffer4

Kendini kanıtlama gayretinde olan futbolculardan bir kadro kuralım yeni stad taraftarla beraber ilk 2 den çıkarız
Hedef futbolcu kitlemiz süper ligde forma şansı bulamayan ve bu ligi bilen 27 yaş altı oyuncular olması lazım çok şey istedim galiba ama 2.yarıda takıma faydası dokunan isimlerin ortak özellikleri bunlar he bir de yırtıcı zenci forvet

55_OrHaN_55

Kesinlikle Pote ve Pedriel kalitesinde, gol yeteneği yüksek oyuncular alınmalı. Ofoedu ayarında koşan, parçalayan ama iyi ahlaklı! siyahi oyuncular şart. Manisaspor'daki Bahattin ve Bandırmaspor'daki Atabey ve Doğan Karakuş gibi kaliteli genç oyuncuları neden biz keşfedemeyiz veya kadromuza katamayız diyeceğim ama Umar Aminu'yu bulduk da ne oldu diyeceksiniz? İnşallah akıllıca hamleler yapılır ve bu sezonun son maçının uzatma dakikalarına kadar yaşadığımız ızdırabı yaşamayız.   

jurista

22 Mayıs 2017, 22:59:21 #9 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2017, 23:03:27 jurista
Cuma Günü yönetim sorulara açık bir toplantı yapacakmış , Taraftara açık olur mu olmaz mı bilemem ama bu platformda yazan okuyan gerçek Samsunsporlu basın mensuplarından istirhamım var ,

Transfer yasağımız bilinmesine rağmen neden Ekigho ve ivanov ile anlaşma imkanı bulunmasına rağmen anlaşılamadı Belki Taha ile bile anlaşılabilecekti.(Bu soruya cevap verildi diye düşünülüyor ama tatmin edici bir cevap istiyoruz, diğer takımların puan silinme olayı olmasa o puan durumunda psikolojik olarak daha da ezilecektik. ...

Devre arasında yapılan transferlerin kaçtanesini Osman Özköylü istedi ,Kaçtanesini menejer kaptırmasıyla aldık...

Önümüzdeki sene için Haziran ortalarında yapılacak kongre Samsunsporu diğer takımlara nazaran geç bırakacak ,bu yüzden Abdülkerim,Gökay,Kone gibi kim gelirse gelsin hayır diyemecek topçuları şimdiden bağlamak gerekmez mi ?

Bu soruların cevapları önemli bunların cevaplarını duymak istiyoruz.

bayfa55

Cuma günü yapılacak  toplantıda bulunacak   arkadaşların lütfen şu soruları sormalarını rica ediyorum:

1- Galin İvanov ve Ekigho sınırlı ve yetersiz kadroya ragmen neden tutulmadı?
2- Takım içindeki bir çok sorunu neden seyretmekle yetindiler?
3- Distel Zola gibi bir oyuncuya neden 2 yıl sabredildi?
4- Transferler neden bu kadar başarısız?
5- Her sene olduğu gibi bu senede hem takım kurma hem de diğer konularda rakipleri seyredecekmiyiz?
6- Samsunsporun borç edebiyatını ne zaman bırakacaklar?

Not: Bu şehrin artık bu yönetime  kesinlikle güvenmediğinin söylenmesi lazım.

kıbrıslı_mete

Her sene kongreyi beklemekten bıktık artık. Sivas şak diye yaptı, hocayı da ayarladı. Biz neden hep soru işaretleriyle yaşıyoruz? Takımlar iyi oyuncuları hemen kapatıyor, biz geridekilere kalıyoruz. Bandırma, Urfa ve Mersin'de parlayan oyuncular var. Özellikle Atabey ve Tolga Şahin. Bize bırakırlar mı bilemem ama en azından teklif gitmeli. Defansa ABS iyi ama onu yedekleyecek hatta geçecek biri lazım. Sağ bekte Erkam iyi niyetli ama şampiyonluk kovalayan takım için yetersiz. Bence hücumcu Canberk daha yararlı olur. Stopere keşke Abdulkerimi tekrar alıp, yanına da Sezer Özmeni koysak. Ön libero için Doğan Karakuş, Galip Güzel, Marino olabilir. Ortaya Muhammet Reis, kanatlara Sercan Kaya, Gökhan Karadeniz, Tiago Bezerra olabilir. Forvete de Pote olursa süper üstü süper olur. Gerçi Apoel'e gitti deniliyor. O olmazsa da bu ligi bilen ve en az 15 gollük bir yabancı golcü kesin lazım. Bekleyip göreceğiz bakalım.

yirmiuc

Bir sene sonu da kongre ile vakit kaybetmeden girelim.

samsunsporlu1994

Devre arası transfer tahtası açılmasaydı paraşütsüz düşecektik,bu bir gerçek. Transfer tahtasını kim sayesinde açtık? Bakan'ın. Gönül ister siyasetten destek almadan kulüp yönetilsin ama bu bizim kulüp için mümkün değil. Bu sezon başı yine Bakanın desteği ile birşeyler olacak yoksa hiç birşey olmaz. Malesef gerçekler bunlar. Sezonun değerlendirilecek bir yanı yok,averajla ligde kaldığımız sezonlardan biri oldu.

Karabudun

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil ya neyse.