2016/2017 Senesi Yapılanması

Başlatan sadece55, 10 Mayıs 2016, 09:50:50

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Olmaz o dediklerin. Otomatlardan Samsunspora para gelecekti. Sehirden biri gitti bakanliga yazi yazdi benim param niye oraya gidiyor diye belediye iptal etti. Kum ocaklari verilecekti sehirden birisi yine gitti sikayet etti orasi Samsunspora verilmedi. Yani bu sehirdeki hainler olmedigi surece Samsunspora gelir yok

Sadece Samsunspor

FIFA tarafından verilen iki dönem transfer yasağından dolayı yeni sezon öncesi yeni isimleri kadrosuna katamayacak olan Kırmızı-Beyazlı ekipte tek hedef eldeki oyuncuları kaçırmamak. Bu nedenle Samsunspor yönetimi iç transferde görüşmelerini devam ettiriyor. Transfer yasağından dolayı futbolcuların ücretlerini çok yüksek uttukları ifade edildi.

Musa Aydın ve Mehmet Çakır Sorun Çıkarmadı

Samsunspor'un iç transferde Taha Yalçıner, Mustafa Sevgi, Musa Aydın, Mehmet Çakır, Galin Ivanov ve Hasan Kılıç gibi isimlerle pazarlık haminde olduğu belirtildi. Bu isimler arasında sadece Musa Aydın ve Mehmet Çakır'ın yöneticilere zorluk çıkarmadığı ifade edildi. Diğer oyuncularla pazarlıklar yapılmaya devam ediliyor.

Distel Zola Kalacak

Samsunspor'un iç transferde ilk anlaştığı isim Distel Zola oldu. Zola yönetimin yeni teklifini kabul ederek futbol hayatına Samsunspor'da devam etmek istedi. Geçen sezon sadece 3 maçta forma giyen Zola'nın ülkesindeki tatilini sürdürdüğü ve kamp dönemi belirlendiğinde Samsun'a geri döneceği ifade edildi.

Duško Milinković

Sadece Samsunspor

Ndiaye ye Rize teklif vermis ancak cok dusuk oldugu icin kabul edilmemis. Ofi Antalyaya deniyordu ama Rizespor alabilir

Sadece Samsunspor

Kırmızı Beyazlı kulüpte ikinci Umar vakası yaşanıyor

Samsunspor'dan iki sezon alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle FİFA'ya başvurarak, sözleşmesini tek taraflı fesin etme hakkını elde eden Umar Aminu'dan sonra bir şok daha yaşandı

SÖZLEŞMESİNİ FESİH ETTİ

Samsunspor'un alt yapısından yetişen, 3 sezondur Kırmızı-Beyazlı formayı giymesine rağmen ödemelerde sürekli sorun yaşayan Canberk Aydın'da, geçtiğimiz günlerde TFF'ye başvurmuştu. Alacaklarını tahsil etmek isteyen yetenekli oyuncu, şimdi ise Umar gibi sözleşmesini maddeler yerine getirilmediği için bugün saat 17.30'da kadar 270 bin lira alacağı yatırılmazsa tek taraflı fesih edebilecek.

SAMSUNSPOR YETİŞTİRME BEDELİNİ ALAMAYACAK

Kırmızı-Beyazlı kulübün alt yapısından yetişen oyuncu, Spor Toto Süper Lig takımlarından birisi imza atarsa yetiştirme bedeli 1 milyon 300 bin lira tutuyordu. Ancak oyuncunun sözleşmesindeki maddeler yerine getirilemediği için Samsunspor bu parayı alamayacak. Oluşan bu durumda Canberk Aydın'ın, farklı yollarda başta takımlara mı gönderileceği sorusunu akıllara getirdi.

jean

Su habere bak sozlesmesini fesih etti sonrada 17 30 a kadar odenmezsse fesih olacak yaziyor

Sadece Samsunspor

Yonetimin tarih verip su gun su yapilcak deyip yaptigi isi hatirlayan var mi

Sadece Samsunspor

Bi td ile gorusmek bu kadar mi zor kac gundur bekliyoruz

Shane_Falco

Samsunspor Yönetim Kurulu'ndan Canberk Aydın Açıklaması

Samsunspor Yönetimi alacaklarını tahsil etmek için TFF'ye başvuran Canberk Aydın'ın geçmişe ilişkin tüm alacaklarının hesabına yatırıldığını ve bu oyuncunun kulüpteki geleceğinin yönetim kurulunca değerlendirileceğini açıkladı.
Samsunspor Yönetim Kurulu'ndan Canberk Aydın Açıklaması

Samsunspor Yönetim Kurulu alacalarını tahsil etmek ve alamadığı takdirde sözleşmesini tek taraflı feshetmek için TFF'ye başvuran Canberk Aydın'ın durumuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamada, "Bilindiği üzere oyuncumuz Canberk Aydın sözleşmesinden doğan alacalarını tahsil etmek ve alamadığı takdirde sözleşmesini tek taraflı fesih etmek üzere TFF'ye başvurmuştu. Bu başvurunun son günü olan 27 Haziran 2016 gününe kadar kendisine gerek Sportif Menajerimiz Coşkun Zeren gerek yöneticimiz Metin Ateş ve gerekse Başkanımız Erkurt Tutu tarafından kulübümüzün mali güçlükleri anlatılmış, parasının kısa süre içerisinde ödeneceği teminatı bizzat kendileri tarafından verilmiş, hatta Samsunspor'a olan güvensizliğini aşması için çeşitli alternatifler de sunmuşlardır. Bunlar içerisinde; alacağının yarısının ödenerek kalan kısmı için yönetici çeki verilmesi, tapusu ile birlikte ev verilmesi veya bir hafta süre verilmesi seçenekleri bulunmakta iken ne yazık ki bunların hiçbir tanesi oyuncumuzu ve danışmanlığını yapan eski Samsunsporlu futbolcu ağabeyini ikna etmeye yetmemiştir. Hatta ailesi nezdinde yapılan girişimler dahi ne yazık ki karşılık bulmamış ve 27 Haziran 2016 tarihinde ısrarcı olmuşlardır. Kentimizin yetiştirdiği bir değer olarak baktığımız oyuncumuz Canberk Aydın'ın alacaklarını tahsil etmek istemesini, emeklerini Samsunspor için harcayan her oyuncumuzda olduğu gibi normal karşılarız. Bununla birlikte, kendisini yetiştiren Samsunspor Kulübü'nün tekliflerini geri çevirmesi, kulübüne olan güvensizliği, haklarını koruyarak kendisine önerilen seçeneklere rağmen sözleşmesini tek taraflı feshe götürecek sonuç için ısrarcı olması yönetim kurulumuzu derin düşüncelere sevk etmiştir. Samsun'un emek verdiği bir değer, Samsunspor'un üzerinde hakkı olan bir yeteneğin bu tarz davranışı hepimizi derinden üzmüştür. Tüm bu gelişmelere rağmen geçmişte yaşanan birtakım benzer olaylarda görüldüğü gibi Samsunspor'un zarar görmesine mani olmak adına ve son derece güç şartlara rağmen süresi içerisinde oyuncumuz Canberk Aydın'ın geçmişe ilişkin tüm alacakları hesabına yatırılmıştır. Bu oyuncumuzun Samsunspor'daki geleceği yönetim kurulumuz tarafından değerlendirilecektir" denildi.

Bunun menajeri Cenk İşler'mi doğru mu biliyorum ?

yirmiuc

Evet doğru. Daha önce de İstanbula kaçırmıştı. Suat Kılıç araya girip transferi engellemişti.

özkan

Yönetim bıdı bıdı yapacağına cenki protokole almamayı,x avukat piçinin hala topçularımızla ilişki içinde olmasını engellesin.Ağız yapmasınlar yalandan yere.

sadece55

Canberk efendi 2 yıl sakat yatarken parası ödeniyordu.O zaman samsunun çocuğuyum ben diyordu.Şimdi kulüp zora girdimi bonservissiz kaçmaya çalışıyor.Böyle adamları bir dakika tutmayıp göndereceksin.Yazıklar olsun sana bu camianın emekleri...

Atakumlu

Alıntı yapılan: Erdinc - 28 Haziran 2016, 14:27:33
Canberk efendi 2 yıl sakat yatarken parası ödeniyordu.O zaman samsunun çocuğuyum ben diyordu.Şimdi kulüp zora girdimi bonservissiz kaçmaya çalışıyor.Böyle adamları bir dakika tutmayıp göndereceksin.Yazıklar olsun sana bu camianın emekleri...

maddiyatı iyi olan bi kulup olsak gotune tekmeyi vur gonder ama maalesef ki elimizde para edebilecek az oyuncu var hele ki Canberkin yetiştirme ücretide var ...

özkan

Kimse canberke şu an o 1,300 yetiştirme parasını vermez oda biyere gitmez.oturur k.ının üstünde.

Sadece Samsunspor

Canberk efendi cafedeki nargilelere vermeye paran bitti heralde. kaybol git bu kulüptende şehirdende