Yeni Stadımızın Koltuk Renkleri Hakkında

Başlatan Kaya, 16 Ağustos 2014, 19:22:59

« önceki - sonraki »

cgr

Kesinlikle Tek Renk... Yalnız River'ın stadı da acayip duruyor söylemeden geçmeyeyim  8)

mehmet yılmaz

Aslankaya

ChucKeR

kıpkırmızı, koltukla samsunspor yazdırmaya da gerek yok bence, eski moda bu tür şeyler biz söylenmesi gereken bişey olduğunda kareografi yapabiliyoruz zaten  8)

kamuri

Stadin ne yeri ne dis mimarisi ne tribun yapisi hic biseyinde taraftar olarak soz sahibi olamadik insallah koltuk renkleri istediğimiz gibi olur bu bari istediğimiz gibi olsun tek renk kirmizi

551

Yabancı ülkelerden koltukların hepsi kaliteli pahalı koltuklar bize full kırmızı bile yapsalar o görüntü oluşmayacak örnek mersin stadı.

Forvetim

mersinde kırmızı açık olmuş, bizimki canlı kırmızı olsun bayrak kırmızısı kan kırmızı,beyaz samsun yazısı ve merdivenler siyah yada kurşuni, kesinkez sarı değil (kimse teklif dahi edemesin, öyle kararlı olalım) müthiş görüntü san manes, emirates.
kıpkırmızı siyah beyaz

beşnumara

Koltuklar için ne yapılması gerekiyorsa ben varım. İhale yapılmadan çok gecmeden halledelim bu işi.

Kaya

İnşaat şirketinin düşüncesi Karışık kırmızı beyazmış.

Stat bitmeden koltuk ihalelerinin yapılmadığını net biliyorum.Kur değişiklikleri nedeniyle zarar etmemek sanırım amaç.

Bize düşen şirketin karışık renk düşüncesinin tek renk kırmızı olmasını sağlamak.

cany

kafaya göre yaptılar zaten her şeyi. bi konuda da dinleyin şu taraftarı ya :(

cgr

Alıntı yapılan: 551 - 17 Ağustos 2014, 12:44:48
Yabancı ülkelerden koltukların hepsi kaliteli pahalı koltuklar bize full kırmızı bile yapsalar o görüntü oluşmayacak örnek mersin stadı.

55.hakan

Parlak kırmızı ve tek renk diyorum ben de

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Kaya - 17 Ağustos 2014, 01:45:18
Koltuklar Kırmızı
Samsunspor yazısı Beyaz
Merdivenler Siyah

Çok zor olmasa gerek. Kırmızı Beyaz Siyah  ;)

bu olmalıdır

Stoper

Üsteki foto gibi olursa harika olur ancak istemediğimiz bir tonu önümüze koyar bunlar.İnşallah ben yanilirim.