Kadıköy'deki Finalde Seyircisiz Cezamız Mı Olacak?

Başlatan berusa55, 13 Mayıs 2014, 16:53:23

« önceki - sonraki »

nomak55

nomak55

Ulan o maca bizi almazlarsa varya o federasyona molotof atmak.lazim gsnin boyle ni cezasi oldu ertelediler bziimkinide ertelesinler kardesim ii daa finalde seyirci yoksa ne anlami var o gozlemcininde gozlerine tobe tobeee yaaa arkadas boyle serefsizlik olurmu la acayip sinir harbindeyim

SametYılmaz55

Mersin tarafından bilet alırım ya onlar beni yada ben onları

CurvaSs

YERİM CEZASINI, BÖYLE BİR ŞEY OLMA ŞANSI YOK, HER YERDEN BİLET ALIRIZ. HİÇ DİLLENDİRMEYE GEREK YOK VE HERKES HAZIRLIĞINI YAPSIN, İTHAL MEŞALELER, SİSLER HAZIRLANSIN, GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN!

sadece55

Saçma olur ceza ertelenir.Çünkü kontrolü sağlayamazlar

emre

Kursağımızda bırakmasınlar. Her türlü İstanbul'a gidelim, gerekenler orada düşünülür.

vanlioglu

cezanın uygulanması mantık dışı. mersin tarafına kimin gireceğini nasıl kontrol edeceksin?
biran önce herşey netleşsin biletlerimizi alalım.

Nuri Asan

yerler öyle isi. cezarvine girecek adamin bile cezasını erteliyorlar. biz cezamizi odemeyecegiz demiyoruz ki super ligin ilk macinda odeyelim diyoruz.

Mert

La süperligde bir değil üç maç ceza versinler ama kadıköye gitmemiz lazım yeter daa artık.

samsunmania

İstanbul takımlarının her türlü pisliğini erteleyen, görmezden gelen kaos federasyonu finali berbat etmeyi nasıl göze alır? Bu işi itiraz ile çözeceğiz inşallah.

lucarelli

eğer cezalıysak birlikte hareket edip aynı tribünden alalım biletleri

lato

Urfa'dan bileti alıp geliyorum. Almama şansları yok diye görüyorum. Her türlü baskı yapılır kapılar açılır.

isa55

bu iş bir şekilde halledilmeli.
aksi halde rakip bileti alınarak içeri girilecek ve daha büyük sonuçlar doğabilecektir.
bu kadar kafaları çalışır herhalde.
Samsunsporlular tünel kazar, uçaktan atlar vb. girer.

red_white

Burak

Bence tarafsızdan kasıt alınan tarafsız saha cezası çünkü cezamız kendi sahamızda eğer ceza alıp aynı zaman da tarafsız saha cezası alırsak taraftar giremez bence biz tarafsız sahada oynuyoruz ama saha resmiyette bizim değil gerçek anlamda tarafsız .ben iki taraftanda bilet alırım yerler o işi