Kadıköy'deki Finalde Seyircisiz Cezamız Mı Olacak?

Başlatan berusa55, 13 Mayıs 2014, 16:53:23

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Bu akşamı bir atlatalım da sonrası için savaşılır ;)

yirmiuc

Aynen öyle önemli olan bu maçı kaybetmeyip finale gidebilmek.
Kulüp karara itiraz ederse, tahkim süreci vs. derken maçı oynarız biter. sonra keserler cezayı.

cakir55

Çok saçma ya, tarafsız saha çünkü.

KENDİ SAHASINDA yazmışlar kocaman, sanmıyorum final maçında olsun.

mehmet yılmaz

TFF'nin verdiği cezaya göre eğer finale kalırsak Kadıköy'de sadece bayan ve çocuk taraftarlarımız olacakmış. Yakışır tüpçüler federasyonuna. Tarafsız sahadaki maça seyircisiz cezası büyük bir aptallık. Hayırlısıyla bu akşamı bir atlatalım, bence tahkime gidilir. Muhtemel bir ceza durumunda taraftarımızın rakip tribünden bilet almasını kim, nasıl engelleyebilir ki? Ben öyle yapabilirim. Aptalca karar.

muzaffer4

Tüm taraftar rakipten önce biletleri aldı diyelim tahminen 8 bin taraftarımız rakip tribünde oldu ee ne olacak cıkacak olayların sorumlusu kim olacak?

Mert

Panik yapmayalım şu ankaraspor lanetini geçelim sonrasında bu işe bakılır.Zaten bu haberi ilk gördüğümde fazla önemsemedim.Tarafsız sahada ceza uygulanamaz.Şayet uygulanırsa işte o zaman derim ki Samsunspor üzerinde oyunlar oynanıyor.Merak etmeyin gereken adımlar atılır.Biz bu akşama odaklanalım.

eprianu

Bu karar bugün mü açıklandı? Normalde tüm TFF kararları perşembe günü akşama doğru açıklanırdı
noldu da fikir değişti böyle hayırdır?

evolution55

ya ben zannetmiyorum,karşılaşacağımız rakibin taraftarları ne olacak peki!çok saçma bir uygulama olur eğer uygularlar ise bence önümüzdeki sezon sahamızda oynayacağımız ilk karşılaşma için geçerli olur diye düşünüyorum!

Nuri Asan

maca saatler kala boyle bir aciklamanin yapilmasi tesaduf mu?

adam suc işliyor ceza evine girecek. sen 6 ay icinde gel teslim ol deniliyor. bizim de cezamizi 3 ay ertelerler galiba.

siz hepiniz biz tek.

berusa55

Alıntı yapılan: eprianu - 13 Mayıs 2014, 17:38:15
Bu karar bugün mü açıklandı? Normalde tüm TFF kararları perşembe günü akşama doğru açıklanırdı
noldu da fikir değişti böyle hayırdır?

PFDK kararları salı ve perşembe günleri açıklanıyor. Bizim maç da cuma günü oynandığı için görüşülüp karara bağlanmış ve bugün açıkladılar. Örneğin ctsi ve pazar günleri oynana maçların hemen hepsi perşembe günü açıklanıyor.

Dartagnan

isa55

Bu kararla final seyircisiz olacak. Sahamızdaki olaydan sonra seyircisiz oynama kararı çıkacağı belliydi. Çünkü bu sezon çok defa aynı durumdan ceza almıştık. Savunmamız verilirken neden siyasetçilerimiz kullanılmadı? Tahkimde bakan araya girsin diyoruz ama karardan vazgeçilmesi ya da ertelenmesi şimdi daha zor. 

kumköylü ahmet

Osmana ceza yokmu ? bu nasil karar Adam Tehdit ediyor konusmadan acizz.Sportmenlik o..Eeee Cezaa Nerde.Yaziklar olsun bu Karari Alan Herkeze TFF`e

lato

Kimse canını sıkmasın final maçını seyircisiz oynatmaya kimsenin gücü yetmez. Bu akşamki maça odaklanalım. Sinirimizi bozduğumuza değmez. Tepkiler verilir, hakkımız alınır. Yeter ki finale kalalım

samsunum

Tartışılacak o kadar şey var ki hangisinden başlayalım ?

playoflar öncesinde takımlardaki sarı kart - kırmızı kart cezaları sıfırlanıyorken, neden takımların  taraftar cezaları sıfırlanmıyor ( 5.ihlalden dolayı yedik cezayı )

Eğer finale kalırsak rakip takımın taraftarı girecek  bizi sadece KADIN VE ÇOCUK taraftarımız destekleyecek ne kadar mantıklı bir iş bu ?
ve aynı şekilde bizim taraftarlardan  rakip tribününe bilet alan çokça insan olan olacaktır. olası bir olay çıkmasında  bu durumu nasıl açıklayaak federasyon?
Yemin ediyorum şu fedarasyonun bir tane  adam akıllı bir kararı yok