Oğlumuz Teoman'a (Timofte)

Başlatan taş ailesi, 29 Ocak 2008, 13:39:23

« önceki - sonraki »

veis

bir anne olarak  gururlanmanız lazım çünkü yetişdirdiginiz oglunuz binlerce kişiye samsunsporu ve kendini sevdirdi.ve  sizin artık binlerce evladınız var.ve asla unutmayın samsunspor oldukça oglunuzda olucakdır.

pitbul055

ellerinden öperim anneciğim.sende bizim anamızsın

melek

bir samsunlu ve aynı köylü olarak tanışmamışta olsak bu siteyi açıp tüm arkadaşlarıma gösteren biri olarak kelimelerin bittiği cümle kurmanın imkazlığını yaşarken allahtan ailesine sabır diliyorum rabbim abimize ahiret saadeti versin... insan unutulunca ölür biz abimizi hiç unutmayacağız... melek tok

Tribün_ali

Anacım ellerinden öperim teoman abi ömür boyu kalacak sevgisi samsunsporluluk sevgisi ileride alalh nasip ederse anlatacam o büyük cefekar samsunsporlu teoman abimizi benim yaşım 20 anam bana de senin teoman abiye ettigin sitemlerin en azından yarısını eder

King Of The North

Her nefis ölümü tadacaktır,zamansız giden Teoman kardeşimizi hiçbir zaman unutmayacağız,hatırasını yaşatmak her Samsunsporlunun borcu olsun.

jean

teoman abinin oldugunu ogrenince siteyi kapatalim diye teklif goturecektim sonradan jeton dustu hatirasini yasatmamiz lazim elimizden geldigi kadar

CurvaSudSamsunspor

acınızı paylaşıyor her samsunspor taraftarı bunu bilin

alucralı

teomanın ailesi ile tanışma fırsatım oldu baş saglıgına gidince allah gani gani rahmet eylesin kederli ailesine sabır versin

gamzee

17 Şubat 2008, 14:12:10 #23 Son düzenlenme: 17 Şubat 2008, 14:15:34 gamzee
Aynur Annem Allah'tan sabır diliyorum her gün senin için..

Alemci İsmail

Buraya üye olunca beni msn'ye eklemişti ancak buranın kurucusu olduğunu bilmiyodum,yazık oldu,hem insanlığıyla hem Samsunsporluluğuyla daha uzun yıllar aramızda olması gereken biriydi.Mekanın cennet olsun Teo.

aydın uzun

TEOMAN GİBİ İNSANLA TANIŞTIGIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM AMA GERÇEKDE ÇOK ERKEN KAYBETTİK KARDEŞİMİZİ.ONU ASLA AMA ASLA UNUTMAYACAĞIZ VE KALBİMİZDE YAŞIYOR MEKANI CENET OLSUN.HEPİNİZİ SEVİYORUM.BAŞINIZ SAĞOLSUN.

alperenrize

19 Şubat 2008, 01:05:46 #26 Son düzenlenme: 19 Şubat 2008, 01:12:28 alperenrize
rahmetli ile trıbundergı forumlarında tanısmak nasıp olmustu
samsunspora olan sevgisi anadolu takımları taraftarlarına örnek teşkil edecek seviyedeydi,şirin ana ile yanan yüreğim teoman kardeşimle kor oldu,
mekanı cennet olsun ruhu şad olsun,
başta ailesi olmak üzere kardeş samsunspor taraftarlarının başı sağolsun..

www.rizesporlular.com

OGUL OGUL TEOMAN
ORTALIK ATEŞ DUMAN
RİZE,SAMSUN,ANKARA
AGLIYOR ANAN BABAN

Sadece Samsunspor

acımızı paylaştığınız için tekrar tekrar teşekkür ederiz bende sizin gibi hiç görmedim yüzyüze sadece netten tanıyordum ama öyle bir sevgi oluşturmuşki hala acısı var yüreğimde ve gerekliyse yapıyorum

Lazoli

ellerinizden öperiz teyzecigim

mehmet yılmaz

01 Mart Cumartesi günü Halk Gazetesinde çıkacak olan ilan...