Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

cakir55

Başta olumsuz baktım ama iyi işler yapıyor. Biz Hücum oynamayı bilmeyen bir takımdık bunu değiştirmeye Çalışıyor.
Geriye düştüğümüz Maçları çevirmezdik artık bunu da başarmaya başladık bunlar önemli Şeyler

Sent from my iPhone using Tapatalk

ask55

oğuzhana gösterdiğin tepki çok uzun sürdü.
ilk başta sinirlenmiş olabilirsin ama tepkin 5 dakika sürerse oyuncuyu kaybedersin.
senin tepkinden sonra yanındakine pas verirken bile nasıl korktuğu yüzünden belliydi.
bence böyle bir tepki normal değil.

AhmetDenizci

Oğuzhan'a verdiği tepki ve hemen sonrasında gelen su molasında Oğuzhan'a öyle sinirli baktı ki o sırada kamera yakın çekim yaptı. Cidden kenarda yavrularım, aslanlarım futbolun güzelliklerini gösterelim, kim istiyorsa o penaltı atsın tarzında bir hocadansa astığı astık kestiği kestik bir hoca olması lazım bence.

cembaba

Bence de hoca dediğin biraz korku salmalı. Oğuzhan böyle oynarsa işimiz iş. Solakel'in fiyatı yüksek olmasaydı kalırdı kesin. Ümit Hoca'yı ben sevmeye başladım. Baktığınız zaman kenar müdahaleleri de iyi. Oyun okuyabiliyor en azından.

nomak55

Bencede biraz topcular hocadan korkmalı saygı duymalı Ümit hoca bence bu kulübe yakışıyor kim ne derse desin. Formanın ucuz olmadığınu o armanın ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Yanlış yapana kızıyor, hata yapan gençlere sahip çıkıyor daha iyi olacağız emin olun Furkan bu değil geçen sene oynadığı maçları hepimiz hatırlıyoruz. Tabi bu performansı devam edemez bir an önce düzelmesi lazım yoksa yerini kaybedecektir.

551

Bu arkadaşlar çam fanusta büyümemistir herhalde biraz disiplin iyidir Oğuzhan için Ümit Ozat şanstır Türkiye nin en iyi sol beklerinden biri hocalığını yapıyor kizsada sinirlensede bunlardan ders çıkarmaya bakacak.

bayfa55

Ümit Hoca bizim için öenmli bir şans arkasında durmakta fayda var.

sadece55

Kenarda otoriter hırslı bir hoca olmasını özlemişiz.Ümit hoca şanssızlıklar olmadığı taktirde başarı sağlayacaktır diye düşünüyorum.İnşallah istediği pas futboluna uyum sağlayacak 1-2 isim daha transfer edebiliriz.

Stoper

Otorite,hırs konusunda Hüseyin Kalpar'da etkilidir ancak Erhan Altın'ın tarzı farklıydı. Aslanlarım,yavrularım,şekerlerim.. Ve her maç sonunda bayatlamış basın açıklamaları..

Özat gerek futbolculuk kariyeri olsun , gerekse duruşu,tavrıyla ağır biri. Topçu cin gibidir,kulübeye dönüp baktığında "ben buradayım" diyen hocalarının olduğunun farkında.

muzaffer4

Furkan hakkında yaptığı acıklama
"Furkanı artık dinlendirmemiz gerekiyor bunu net bir sekilde soyleyebilirim dakika 20 olmus cıkmak istiyorum diyor burası cocuk yuvası mı cıkacaksın 2 mactır taraftar arkanda dedim macı tamamla dedim devam etti.

ask55

Haftalık basın toplantısının videosu.
Hocanın açıklamalarını beğendim.Geldiğinden beri mantıklı işler yapıyor.
Hataları da var tabiki ama eldeki kadroyu yüksek verimde kullanıyor.

http://www.samsunsporluyuz.com/taraftarin-sayisi-onemli-degil.html

ayrıca bizim basın niye düzgün soru soramıyor acaba ?

ben olsam ;

hasan orta sahada tek kalıyor.5 ofansif oyuncuyla oynamak riskli değil mi ?
musay'ya fazla şans vermiyor musunuz ? yaşı ilerledi.istenen seviyede mi ?
taha'nın sakatlığının sebebi nedir ? son durumu nedir ? takımla ne zaman çalışmalara başlayacak ?
burhan arman geçen sene türkiye kupasında çok iyi performanslar sergiledi.bu sene daha fazla şans bulabilecek mi ?
canberk'ten memnun musunuz ? sizde bir bek oyuncusuydunuz.kişisel gelişimi için özel bir antrenman programı veriyor musunuz ?
her futbolcuya ayrı özel çalışmalar veriyor musunuz ?

bu soruların cevabını merak ediyorum şahsen.

beşnumara

Kardeşim bu zihniyet sözde basında yok. Sen Samsunsporlu olduğun için bu soruların cevabını merak ediyorsun ama basın  Samsunsporlu değil. Onun için  bu sorular onların  aklına gelmez.

Ayberk

Özeleştiri yapıyor olması, daha önce kariyerinde en azından oyuncu olarak iyi bir tecrübe edinmiş olması, kendini ispat etmek için saçma bahanelerin arkasına girmesini engelliyor. Çok da iyi oluyor. Sahada ne görüyorsa evirip çevirmeden içinden geçeni söylüyor. Realist olmasıyla benden bir daha takdir aldı.

AhmetDenizci

Şurda söylediklerini yapmaya çalışıyor olması bile, Hüseyin Kalpar-Erhan Altın dönemlerinden sonra insana hayal gibi geliyor:

http://www.dailymotion.com/video/x318bg0_umit-ozat-basin-toplantisi-11082015-samsunsporluyuz-com_sport

Lusage

Takımın potansiyelini görüyorsun biliyorsun...

Çıkart bizi bir üst lige. Hem kendi reklamını yap hemde bizi kurtar şu gayya kuyusundan artık.

Futbolculuğunu hiç sevemedim ama hocalığın bir başka. Böyle devam hocam.