1987-88 Federasyon Kupası Finali

Başlatan Tufan, 27 Nisan 2010, 11:40:19

« önceki - sonraki »

Tufan

27 Nisan 2010, 11:40:19 Son düzenlenme: 27 Nisan 2010, 11:42:35 TuFaN55
Finalde oynadığımız Sakaryaspor maçının görüntüleri
ilk maç Sakaryada 2-0 kaybediyoruz rövanşta Samsunda 1-1 bitiyor kupayı Sakarya alıyor.

http://tellicephe.blogspot.com/2010/04/federasyon-kupas-maceramz-1bolum.html

jean

su kupayi bari alsaydik ins birgun nasip olur

gurbetçi55

kocaELİ BİLE  2kere mi ne almış  en yakın zamanda kupa bizim olmalı

samsunmania

Televizyonun karşısında hüngür hüngür ağlamıştım kupayı kaybedince. Ey gidi günler. :( :(

AntZ

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 27 Nisan 2010, 11:40:19
Finalde oynadığımız Sakaryaspor maçının görüntüleri
ilk maç Sakaryada 2-0 kaybediyoruz rövanşta Samsunda 1-1 bitiyor kupayı Sakarya alıyor.

Şanssızlığımız belki de Sakarya'nın en parlak dönemi olmasıydı. Finale Engin İpekoğlu, Turhan Sofuoğlu, Aykut Kocaman, Kemal Yıldırım, Oğuz Çetin, Hakan Şükür lü kadrolarıyla Fener e 5, Beşiktaş a 4 atarak gelmişler.

babasamsunlu

Evet o maçı unutamıyorum..2-0 lık ilk maçta maç sıfır sıfır ken sağ kanattan bir atağımız vardı ve çok sert bir şut çekilmişti..şimdi kimdi tam bilmiyorum ama mükemmel bir şuttu...top yan ağlara öyle bir çarpmıştı ki kahvede herkes  gol diye  ayağı fırlamıştı..herkes birbirine sarılırken biri gol olmadı yaa diye söyleyince herkes bu sefer sövmeye başlamıştı :):)

Çok garip bir taraftar kitlemiz var gerçekten...

brigand

alırız biz bu kupayııııı:D bu yıl alalım süper lige çıkar , avrupada oynarız...FM 2010 ~ hayalleniyoz işte :D:D

ömer cem55

O maçı stadda izlemiştim.Hey gidi günler nerelerden nereye..Tabii Şükürde etmek lazım, o gün kupayı bizi geçip alan Sakaryanın halide ortada!..Samsunspor hak ettiği yere gelecektir.O güzel günleri yaşamış birisi olarak ümitsiz değilim ancak Şehrin  takıma ilgisi açısındanda o zamanla çok fark var..