Samsunspor Fırtınası - 1980'li yıllar

Başlatan timofte, 27 Kasım 2004, 22:22:38

« önceki - sonraki »

samet

Alıntı yapılan: "admin_"

1984-89 döneminde Samsunspor'a tarihinin en büyük başarılarını yaşatan
Efsane Başkan Hasbi Menteşoğlu..
seninle gurur duyuyoruz....

jean

carsambadki mezarlikta mezai vardi hasbi mentesoglu yaziyordu isimi ve soyismi tutuyoir sanirim o bizim mezarlikta

mican 55

o günleri özlüyorum tekrar görebilecekmiyiz o başarıları diye düşünüyorum ama içime bir karamsarlık çöküyor o günler geride kaldı ve gelecege umutla bakmamızı saglayacak bir ışık yok.inşallah yanılırım ama...

55samsunlu55

yıl 1986'ydı. Amasya'ya gitmiştim. Çarşıda gezerken milletin başında SAMSUNSPOR şapkalarını görmüş ve müthiş gururlanmıştım. takımımız 5. büyük olma yolunda hızla ilerliyordu. ama olmadı, olamadı.

mehmet yılmaz

bize gurur duyulacak seneler bırakan herkesi şükranla anıyorum...
keşke bir zaman makinesi olsa da gidip o unutulmaz maçlardan bazılarını seyredebilsek!

Kale arkasından çekilmiş bir fot ve Tanju'nun golü sonrası "Bay Gol yine sahnede" alt yazısı ile verilen haberler dün gibi hatırımda.

Ali Sami Yen'den nerden baksanız 6-7 bin Samsunsporlunun olduğu ve 100 metrelik dev bir kırmızı-beyaz bayrağın açılması nasıl unutulur?

yönetici

Alıntı yapılan: "tunç güvenoğlu"samsun trıbunlerının önunde takım elele tutuşmus diz çökmüs halde taraftarını selamlarken üstte büyük başlıkla yine onlar kazandılar dıye yazmıştı.zaten o dönem fenerbahçeyi hep yenerdik.

sirinler1965'in eklemiş olduğu resmin daha büyük hali..

BÜYÜK SAMSUNSPOR

MeL_55

kerem55

4-0 lık Fener maçlarını o stadda küçük bier çocuk olarak seyretme mutluluğunu yaşadım. Şimdi kendi çocuğumu maçlara götürüyorum. 4-0 lık Fener maçlarını özleyerek.

piyanist

Alıntı yapılan: "kerem55"4-0 lık Fener maçlarını o stadda küçük bier çocuk olarak seyretme mutluluğunu yaşadım. Şimdi kendi çocuğumu maçlara götürüyorum. 4-0 lık Fener maçlarını özleyerek.

Arkaya Fenerliyelim Lafıda oradan geliyor.

Biz Ne Zaman Yatacaz Stad kapılarında :?:

kolbasti.55

ya arkadaşlar bu samsunsporun şampiyonluğu kaçırdığı seneler 85-86 ve 86-87  de şikelerle samsunspor u şampion yapmamışlar ? bide samsunspor hangi sene şampiyonluğa daha çok yaklaşmıstır bilgilendirirseniz sevinirim ?

ali ihsan

Alıntı yapılan: kolbasti.55 - 24 Mayıs 2010, 00:41:28
ya arkadaşlar bu samsunsporun şampiyonluğu kaçırdığı seneler 85-86 ve 86-87  de şikelerle samsunspor u şampion yapmamışlar ? bide samsunspor hangi sene şampiyonluğa daha çok yaklaşmıstır bilgilendirirseniz sevinirim ?

Samsunspor kitabını temin edebilirsen,Samsunspor hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin ...

kolbasti.55

NE KADAR YAZIYOMU BUNLA İLGİLİ BİŞE ?

erkutdem55

Alıntı yapılan: kolbasti.55 - 25 Mayıs 2010, 11:28:30
NE KADAR YAZIYOMU BUNLA İLGİLİ BİŞE ?

Bunla ilgili herşey ve daha bilmediğin birçok şey yazıyor.Hemen temin et bence,zaten bir solukta bitirirsin.