Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

Serkan

abi orada efsane rome var ya...

Burak

Bu Game of Thrones'un sonu hiç sevmediğim fantastik olaylara çıkacak gibi ya hayırlısı ejderha ak gezenler falan :) 

Burak

20 Mart 2012, 12:19:21 #197 Son düzenlenme: 20 Mart 2012, 12:32:20 Burak
Evet Game of Thrones bitti ya Rome ya da Borgias'a başlayacağım . Bu arada daha önce tavsiye edildi mi bilmiyorum ama bilmeyenler bu efsane diziyi ne yapıp yapıp izlesin bulması biraz zor 3 sene önce bulacağım indireceğim diye çok uğraşmıştım

http://www.imdb.com/title/tt0118421/

##kdc##

millwall

o'riley reyiz meme ujlarımızı keseriz.
çahalın önde gideni...

olcay

Alıntı yapılan: Burak - 20 Mart 2012, 12:19:21
Evet Game of Thrones bitti ya Rome ya da Borgias'a başlayacağım . Bu arada daha önce tavsiye edildi mi bilmiyorum ama bilmeyenler bu efsane diziyi ne yapıp yapıp izlesin bulması biraz zor 3 sene önce bulacağım indireceğim diye çok uğraşmıştım

http://www.imdb.com/title/tt0118421/

ben bi 2-3 ay önce çok aradım.  buldum ama görüntü kalitesi çok kötüydü. ilk bölümden sonra sıkılıp sildim. iyi görüntü linkleri bulup paylaşırsan seviniriz.

Burak

Cdlere çekili olarak vardı ama o cdler çalışırmı bilmiyorum link olarak veremem büyük ihtimalle çok uzun sürede parça parça indirmiştim

Burak

Rome güzel gidiyor . Bu arada Oz'u buldum ccc Seko Reyiz  ccc  ;)

burakbas

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar.  Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.  

Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için...

Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı.

Onlar yıllarca sustular.

Şimdi konuşma zamanı...  

www.youtube.com/watch?v=kbATQIco1TY

Serkan

Alıntı yapılan: Burak - 26 Mart 2012, 23:21:33
Rome güzel gidiyor . Bu arada Oz'u buldum ccc Seko Reyiz  ccc  ;)

tekrardan rome'ye başladım bu kadar guzel olup geri planda kalan kac dizi vardır ki :(

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 29 Mart 2012, 13:54:51
tekrardan rome'ye başladım bu kadar guzel olup geri planda kalan kac dizi vardır ki :(

sen 20-25 gb'lık bir harddisk bul ve bana ver atayım Oz'u

Serkan

Teknosamıyım lan ben : )

ahmetsefa55

asmalı konak ızleyın beyleeeeeeeeeeeeerrrrrrr  :)

bı basladım son 2 bolumdeyım  :D

cok sevdıgım bır dızıydı.cocuklugumun dızısıydı.yıne buyuk bır heycanla ızledım.
kurtlar 1
asmalı 2

Tufan

Yerli diziler içinde içerdiği alt metinle favorim Behzat Ç.
tabiki şuan için beklediğim tek dizi 1 nisan'da başlayacak olan Game of Thrones s02

##kdc##

forever Cennet Mahallesi  zzzzz