TFF 1. LİG 31. HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 08 Nisan 2018, 18:18:14

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Belki de bugüne dek hiç bir maç öncesinde olmayan bir umutsuzluk hali var herkeste. Bunda rakibin güçlü olması falan değil, bizim gol atamaz halimizin büyük etkisi var. Eskişehirspor'un durumu bizden iyi değil lakin biz bir türlü gol atmayı beceremiyoruz. Kulübemize güvenemiyoruz, yine de her şeye ama her şeye rağmen oradan yenilmeden döneceğimizi ümit ediyorum. Düşük bir ihtimal olsa bile...

samsun 55

Cemal yesilyurtta 200.000 prim sozu vermis toplam 755.000 tl bi zahmet oynasinlar artik

Sadece Samsunspor

55ertan

Şu primlerle ne futbolcular alınırdı. Sezon başı elimize geçsede böyle ruhsuzları canlandırmaya uğraşmasak.

eprianu

Trt Spor'da bizim maçı konuştular. İnanması zor ama tam 34 bin bilet satılmış. İşimiz gerçekten çok zor.

Raqua55

Yurtdisinda okudugum icin uzun Zamandir takip edemiyorum. Bu mactan bir sekilde puan cikarmak zorundayiz. Yarin calisicagim icin yine seyredemicem Maci Isimiz gercekten Zor. Hayirlisi olsun Hakkimizda

samsunum

İyi bir hocayla çok rahat sonuç alabileceğimiz bir maç ama hocaya güvenmiyorum.Ayrıca 30 bin eskişehirlinin maça gelmesi bizim için daha iyi olduğunu düşünüyorum ki es esli futbolcular daha bir baskı altında olacak. eskişehirliler de aynı şeyden bahsediyor.
İzlediğim eskişehirspor gol yeyince hemen dağılabilen takım. Eğer şans kaza öne geçebilirsek farkı açmamız mümkün.

Ayrıca izlediğim Eskişehir taraftarı patlamaya hazır bir bomba gibi skor üstünlüğünü yakalarsak bu maçın yarıda kalma ihtimalini bile yüksek görüyorum.Ama saçma goller yeyip ağır bir skorla kaybederiz. :( :(

Ulan tam kalpar'lık maç tı bee..

ngonge

Ayite ve Kenan 11'de. İnşallah bizi şaşırtırlar ama zor görünüyor.

Samed ve Ahmet Cebe de 11'de acaba nerede oynatacak Samed'i.

Angan'ı oynatması lazımdı, hücuma hızlı kat edecek oyuncu yok ileri mevkide.

eprianu

Besim Durmuş konuştu şimdi. İyi hazırlandık iyi konsantre olduk dedi ve ekledi : Burdan kaybetmeden ayrılmak istiyoruz.

_SoN_

city ultras

ngonge

elexir

elexir

eprianu

Tam yiyeceğiz diyecektim ki yedik. Fark olur 5 6 giderler.