TFF 1.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Boluspor

Başlatan Kaya, 11 Mart 2018, 14:58:16

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

İçerdeki maçları almazsak kesin düşeriz.

GurbetciFanatik

Sifakis Chibuke Gökay Kenan ilk 11 de oynarsa kazaniriz.
Besim Hocanin müthis futbol bilgisiyle rahat yeneriz.

isa55

topçular kazanmak isterse kazanırlar. bu kadar basit.

eprianu

Alt sıralardaki takımlar, ilk 6 içindeki takımlarla oynuyor. Tevafukun böylesi.
İçerde oynama avantajını kullanıp, kazanmalıyız. Boluspor'a şansımız tutuyor, kazanabiliriz.

Samsunspor - Boluspor
Altınordu - Denizlispor
MKE Ankaragücü - Eskişehirspor
Çaykur Rizespor - Adanaspor
Adana Demirspor - Ümraniyespor

cakir55

Shane_Falco

Günlerdir futboldan soğuttular. Evde spor kanalı açmaz oldum bunlar yüzünden. Maçı izleyeceğimden bile şüpheliyim. 2-3 haftaya Denizli ile  yer değiştiririz diye düşünüyorum. Para para diye ağlanıyorlardı. Aldılar milyarları bir halt ettikleri yok.

Lusage

s_uzunkaya

14 Mart 2018, 14:53:53 #8 Son düzenlenme: 14 Mart 2018, 15:14:10 slazenger
bu ............ri seyretmeyeceğim artık. umarım az onurları vardır da bu takımı kümede tutarlar.hiç biri  seneye kalmaz inşaallah takımda.

s_uzunkaya

diyorum ki bu hafta kimse maça gitmese! bom boş türibinlere oynasalar. nasıl olur?

mehmet yılmaz

Tarihin en utanç verici yenilgisinin hemen peşine Boluspor'u yenebilecek bir takımımız var. Dengesiz, istikrarsız, savruk... O maçtan 5 gün önce şiir gibi top oynayarak Elazığ'ı yenmiştik. Bence Bolu'yu da yeneceğiz ama sorunlar çok ciddi, ne Antep maçıyla dibi gördük ne de Bolu'yu yenersek her şey düzelir.

Tamam, hepimiz lanet okuduk, söylendik, saydık ama ne olursa olsun bu maçı kazanmamız lazım.

Sadece Samsunspor

Adanademir yenildi yenmemiz lazim alta almaliyiz

Vural temiz

Adanademir 0 1 Ümraniye
Bu güzel bir sonuc

Tabiki Boluyu yenersek

_SoN_

Buradaki maçları zaten seyirci alıyor,kimi koysalarda farketmez,bu ruhsuzlar asıl deplasmanda belli ediyorlar kendilerini.

Sadece Samsunspor

Altinordu denizli karsisinda 1 0 onde insallah yenerler