TFF 1.LİG 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Tetiş Yapı Elazığspor

Başlatan Kaya, 03 Mart 2018, 19:10:56

« önceki - sonraki »

Elazığsporlu

Selâmün aleyküm kardeşler.Sizleri iyi görmek beni mutlu etti.Hedef netleştireceğimiz bir maç olacak Samsunspor maçı.Kazanmamız halinde ilk 2,diğer türlü sonuçlarda play-off için mücadele edeceğiz kalan haftalarda.Bu bakımdan camia olarak bu maça kilitlendik.Samsunpor da çok sempati duyduğum bir takım.Şehir olarak imkânsızı başarıp ligde kalmak adına başarılı sonuçlar alıyorsunuz.Hak edenin kazanacağı bir maç olması dileğiyle iki takıma da başarılar...

isa55

Maç saatleri çok kötü.
Bugünkü maça gidemedim, buna da gidemeyeceğim.
Takımımız iyi mücadele ediyor, artık 3 puan lazım. İnşallah kazaniriz.

jean

ugrass

ngonge

Tipik beraberlik maçı gibi, atan kazanır. Rakip deplasmanda iyi değil ama genel anlamda formda. İnşallah boşluk vermeyiz rakibin hızlı oyuncuları var.

bayfa55

Geçen sene beğenmediğimiz Murat Gürbüzerol ve Mustafa Sevgiyi bile arıyoruz.. Bu takımı planlarken nasıl bu kadar hata yapılır...

Sadece Samsunspor

Shane_Falco

Hüseyin Kalpar deplasmanda 1 evinde 3 sistemini yine aşılamış şekilde devam ediyor. Rakip kapanacaktır. 3 puan almalıyız.

s_uzunkaya

haftanın en karlı takımı olabiliriz. bu fırsat kaçmaz. yenmek şart

sadece55

Bu maçı almaktan başka çaremiz yok. Biraz daha yaratıcı isimler ile maça başlamalıyız. Santraforda göksu onun arkasında Chibuike oynamalı. Ayite ve Muhammet ile gol bulma şansımız çok zor bu kanat oyunları ile.

tactician

Bu maçın kimyası birebir Rizespor maçındaki kimyaya benzemese de; geride boşluk bıraktığınızda aynı şekilde ceza kesebilecek bir takım hüviyetinde Elazığspor. Set hücumlarına karşı pozisyon bulmakta zorlandıkları da aşikar.
Bu maçta galibiyet elzem bizim açımızdan doğru ama yine de önceliğimiz doğru savunma yapmak olmalı. Sabırlı oyun içerisinde o yada bu şekilde bir iki pozisyon bulabiliyoruz.

Samaras'a geçen maç olduğu gibi bu maçta da özel bir önlem alınacaktır. 2'li 3'lü baskıyı çok uyguladılar Samaras üzerinde Rize maçında; sonuçta herkes seyrediyor adamın yaptıklarını. Bu anlamda, Enes'le Samarası asimetrik bir dizilim neticesinde aynı kanata yıkabiliriz. Ahmet Cebe'nin durumu nedir bilemiyorum ama sol tarafa Ufuk'u bırakabiliriz diye düşünüyorum. Son olarak, Beşir gibi takım oyununa aykırı bir elemanın sahada yer almaması gerekir gibime geliyor.

11 önerim

--------------furkan------------
cebe - ercan - erkam - solakel
----oğuz----------çağrı-------
enes - samaras - ----------ufuk
----------------göksu-----------

mehmet yılmaz

Çok kritik bir maç daha. Hücum varyasyonunda sıkıntı yaşıyoruz. Üç Afrikalımız maalesef bize bir katkı sağlayamıyor. Beşir yetersiz, Enes İslam tecrübesiz. iyi savunma yapabilirsek bir şansımız oluyor. Bu sefer ne yapıp, edip kazanmamız lazım.

samsun 55

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: samsun 55 - 06 Mart 2018, 15:04:03
Chibuike angan mac kadrosunda yok

Cok dogru karar oynasalar sonucta sahada ruh gibi gezecekler.