TFF 1.LİG 25.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Çaykur Rizespor

Başlatan Kaya, 24 Şubat 2018, 17:24:44

« önceki - sonraki »

maviay55

Maç sıklığının yaşandığı bu haftaların bize yaramayacağı aşikardı.
Kısıtlı kadro,kısıtlı hoca kafası bizleri tekrar korkulu rüya görmeye itti.
Engin hoca gitti iyi de oldu,Besim hocanın pozitif etki yaratacağını ve bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

brigand

Hoca değişikliğiyle beraber bu maç için hem saha içi hem de tribün çok daha olumlu reaksiyon gösterecektir.
Açıkçası dün akşamdan itibaren galibiyet inancım çok daha fazla.

sadece55

Dün antrenmandaydım takım gerçekten çok moral kazanmış. Özellikle yabancılar ilk defa böyle şakalaşma ortamı ve mutlu olduklarını gördüm. Hoca ile de görüştüm o da çok heyecanlı ve mutluydu bence Besim hoca ile devam etmeliyiz tekrar maceraya gerek yok.  Ben dün ciddi anlamda ümitlendim taraftar ile bütünleşirse bu takım bizi ligde tutacaktır.

s_uzunkaya

engin gitti. chibuike oynarsa şimdi şerefsizdir. oynamazsa zate *******...

mehmet yılmaz

Engin İpekoğlu, mutsuz ve somurtkan haliyle çevresine ve takıma da olumsuz bir hava veriyor gibiydi. En azından dışarıdan hissettiğimiz şey bu. Değişikliğin iyi geleceğini ümit ediyorum. Alttakiler kazanıyor, makas kapandı. Kazanmamız lazım.

Stoper

Besim Durmuş takıma hareket ve sinerji getirecektir. Bezgin Bekir gibi adamdı İpekoğlu.

tactician

02 Mart 2018, 09:30:24 #36 Son düzenlenme: 02 Mart 2018, 09:36:22 tactician
Ligin -coşku ve tempo- olarak değil ama -oyuncu ve futbol- kalitesi olarak en üst düzey takımı ile oynayacağız.
İçeride kazandığımız Giresunspor maçındaki bir sinerji ve hırs ile sahada yer alabilir isek sürpriz bir sonuca imza atabiliriz.
Maçın net olarak kazanma formülü; çok koşmak, rakibe çok yakın- zaman zaman  kramponun çivilerini de hissettirerek- savunma yapmak ve kazandığımız topları akılcı kullanıp kolay top kaybı yapmamak. Hucum oyunlarını o ya da bu şekilde sonlandırıp dengesiz ve eksik yakalanılmaması gereken bir maç. Bu anlamda Altınordu maçını anımsatır nitelikte bir maç olacak.

Bu doğrultuda bir kadro yapısı ile saha yer alınmalı diye düşünüyorum. Kenan kesinlikle düşünülmeyip; Oğuz ve Gökay gibi daha enerjik yapıdaki çocuklar Çağrı ile birlikte değerlendirilmeli. Enes ilk 11 yerine, oyunu tutmayı başardıktan sonra ikinci yarı ortaya konabilecek bir koz olarak kenarda bekletilmeli.

11 önerim
---------furkan------------
cebe-ercan-erkam-solakel
--oğuz-çağrı-gökay---
angan-göksu-samaras

sadece55

idmanlarda hoca Samaras dışındaki yabancılara şans vermiyor. Muhtemelen bu kadroyla çıkarız.

Furkan

Cebe Ercan Erkam Solakel

Kenan Çağrı

Enes    Göksu       Samaras

M.Beşir

tactician

Alıntı yapılan: Erdinc - 02 Mart 2018, 11:42:17
idmanlarda hoca Samaras dışındaki yabancılara şans vermiyor. Muhtemelen bu kadroyla çıkarız.

Furkan

Cebe Ercan Erkam Solakel

Kenan Çağrı

Enes    Göksu       Samaras

M.Beşir

Doğrudur hocam;
Yalnız bu şekilde orta sahada ortaya çıkartmamız gereken ekstra direnci gösteremeyiz gibime geliyor.
Bakalım inşallah iyi bir maç çıkartırız yarın.

mehmet yılmaz

Bu maç da çok kritik. Yine böyle Samsun'a lider ve iddialı gelmişlerdi. Besim hoca ile 4-0 yenmiştik. Dimitrov üçlemişti. Yine öyle bir şey olsa.  🙂

eprianu

Yıllar önce olduğu gibi bugün de rahat kazanacağımıza dair bir his var içimde. İnşallah kazanırız  :)

Bu arada 4-0'lık maçın özeti : https://www.youtube.com/watch?v=f13AdC8Ua0A

GurbetciFanatik

Denizli yeniyor belliydi zaten bugün en az 1 puan almamiz lazim.
Cember iyice dariliyor 0 puan önümüzdeki 4 mactan hicbirinden almamamiz lazim.
Bugünkü kadro iyi begendim ama ben olsam Cagri yerine Gökayi oynatirdim neyse Besim Hoca oyunun gidisatina göre hamle yapar insallah.
Chibuke Angan ve Ayitenin yedek kalmasi cok dogru bir karar.

eprianu

Hoca yabancıları kenara çekmiş. Demek ki yabancılar kendine çeki düzen vermeyecek.

bayfa55

Denizlinin kadro alternatifli, Adanademir de aynı şekilde öyle Allah sonumuza hayırlı kılsın. Bu sene geçen seneden de zor işimiz. Bütün dinazorları sene başında bizim takıma toplamışlar. Erkut Tutu ve yönetimi yatacak yeriniz yok..

ngonge

Bana kalırsa hoca çok doğru 11 ile çıkmış. Belki ilerleyen dakikalarda Beşir-Ayite ve Enes-Angan değişiklikleri olabilir.