TFF 1.LİG 25.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Çaykur Rizespor

Başlatan Kaya, 24 Şubat 2018, 17:24:44

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Rize'ye karşı sahana çok gömülüp oynarsan hiç şansın yok Engin hoca. İleride Samaras-Muhammet-Enes-Göksu dörtlüsüyle başlayıp biraz da cesaretli oynarsak taraftarın da desteğiyle yeneriz Rize'yi. Ama bu dediğimin olacağını hiç sanmıyorum.  :o

ngonge

Kendi evimizde önce Rize sonra Elazığ ile oynuyoruz. Zor maçlar olacak. Engin İpekoğlu 2 maçta 2 puan alırsa onun için başarıdır. Ancak ben evimizde 1 puan bile almakta zorlanacağımızı düşünüyorum

SametYılmaz55

Furkan-Ahmet Burak-Ercan-Erkam-Ahmet Cebe-Cağrı-Gokay-Samaras-Enes-Goksu-Muhammed onbiriyle çıkalım.İlerde top tutup Muhammed ve Göksuyu pozisyona sokarsak alabiliriz.Korkak oynarsak her türlü kaybederiz.Hizli oynayıp gol aramaktan başka şansımız yok

isa55

Şu maç programları neden dogru düzgün ayarlanmaz ki

jean

Kaya

jean

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik

Ayite ve Chibukenin oynadigi Takimda Gökay Samed gibi isimler forma sansi bulamiyorsa bunda ihanet vardir.
Gökay Samed cok mu iyiler hayir ama hic olmazsa mücadele ediyorlar bunlar ruhsuz gibi geziyorlar sahada.
10 macta 10 puan eder 38 oda bize fazlasiyla ligde kalmayi garantiler.
Ben yine diyorum bu mactan alinacak 1 puan yine altindir.
Yok 3 seri galibiyet bizi play off potasina sokar muhabetlerini birakin artik.
Rakibimiz bu hafta ligin Lideri ve kadrosuna bakinca bizi rahat yenmesi gereken mac.

eprianu

Biz en kötü zamanda Rize'ye 4 atmış takımız. Şansımız tutuyor. Engin hoca engelini aşarsak kazanırız..

Sadece Samsunspor

Denizli 1 0 onde. Puan farki 2 ye dustu. Bu mac kader maci

bayfa55

25 Şubat 2018, 17:10:53 #12 Son düzenlenme: 25 Şubat 2018, 17:17:09 bayfa55
Denizlide iyi kadro var . Düşmez. Burada işin açıkçası Biz veya Adanademirden biri 3. takım olur gibi gözüküyor.

jean

Iki haftadir 10 kisi kaliyor  denizlinin rakipleri  tesadufen

SametYılmaz55

25 Şubat 2018, 17:18:51 #14 Son düzenlenme: 25 Şubat 2018, 17:32:13 SametYýlmaz55
Denizli 2 yaptı kötü oldu.Haftaya da Manisapor'la oynuyorlar. adsnin su 2 maçı kaybedip bizim Rizeyi yenmemiz şart oldu.Onumuzdeki 4 maçın 3 u içerde,deplasmandaki maçımız da Gaziantepsporla.4 haftadan ne yapıp edip 10 puan çıkarmamız lazım.Aksi halde bu gerizekalı hocayla son haftalarda yarımız kanserden diğer yarımız kalpten gider