TFF 1. LİG 24. HAFTA | Balıkesir Baltok - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 20 Şubat 2018, 17:57:12

« önceki - sonraki »

ngonge

Önümüzdeki 3 maç baya zor olacak.Bu deplasmdan sonra  Rize ve Elazığ ile evimizde oynayacağız. Bana kalırsa bu maç onlardan daha bile kolay sayılabilir. En azından 1 puan almamız gerek. Sanırım Samaras cezalı duruma düştü. Bu cezayı deplasmanda çekmesi daha iyidir hem çok yoruldu son dönemde, dinlenmesi iyi olabilir.

mehmet yılmaz

Kritik bir maç daha. Zaten kritik olmayan maçımız yok gibi. İlk devre Ankara'da neredeyse pozisyon bile vermeden yenmiştik. Değişik bir maçtı. Balıkesir istikrarsız bir takım. Biz son haftalarda iyi mücadele ediyoruz. Yenilmemek lazım, yenilmeyiz diye düşünüyorum.

Stoper

Çok az sayıya maçlarıni oynayan bir ekiple karşılaşıyoruz. Nedeni bilmiyorum ama Balıkesir halkı takımdan uzaklaşmış. Baskı olmayacak. Giray Bulak dinazoruna yenilmeyiz. Puanla döneriz. Cezalı Samaras yerine Enes ile başlar muhtemelen.Ya da Angan'da olabilir. Kenan yerine Oğuz oynarsa daha verimli orta sahamız olur demekten bıktık, hoca artık görmeli Kenan'ın vitaminsizligini.

jean

Gol yollarinda sikinti cekiyoruz insaallah becerikli olurda futbolcularimiz yeneriz

Sadece Samsunspor

SametYılmaz55

Denizli'nin yenmesi kötü oldu bugün.Ne yapıp edip en az 1 puan çıkarmalıyız bu maçtan

jean

9 puanlik fark 5 e dustu tehlikeli noktadayiz isi sakaya birakmamaliyiz

eprianu

Çok dikkatli olmalıyız daha 11 maç var. Giresun ve Ümraniye'nin Denizli'ye yenileceğini tahmin edemezdik.
Deplasman neyse de iç sahada 1 puan mantığıyla maça çıkmayı artık bırakmalıyız.
Engin Hoca kafayı değiştirmezse işimiz çok zor.

Stoper

Sanırım Samaras'in mevkisine Göksu geçecek, ilerde Ayite. Orta sahaya yakın Muhammed başlayacak.
Belki Muhammed'i yedek başlatıp, daha kalabalık orta saha ile çıkabiliriz. 4-5-1 şeklinde.

-Çağrı

Göksu - Kenan- Oğuz - Enes (Ufuk)

-Ayite

misafir

pozitif düşünelim biz bu maçı alırız ... en kötü beraberlik çıkar diye düşünüyorum..

Sercan

son 4 maçta umulmadık puanlar kazandık. Balıkesir karşısında da 3 puan alabileceğimizi düşünüyorum..

Desiqner

Abi Samet'i neden oynatmaz bu adam anlamıyorum.
Ben Ofansif anlamda katkıda bulunacağını düşünüyorum...

brigand

Büyük ihtimalle Samaras'ın yerine Enes oynayacaktır. Ona uygun bir oyun ortaya çıkabilir. Orta sahamız oyun kurma özelliğine sahip olmadığı için iş ileride Göksu'ya düşüyor. Hoca'nın diğer kanat tercihi de maçı direkt etkileyecek etkenlerden olacaktır. Chibuike ve Ayite'nin şans bulamayacağını düşünürsek, M.Beşir, Göksu ve Enes'le gol arayacağız. Balıkesir özellikle son 4 haftadır dağınık bir görüntü veriyor. İleri uçta bir problemleri yok aslında ama golü yediklerinde veya oyun sıkıştığında çabuk dağılabilen bir takım. Umarım kendi eksiklerimizi en az seviyede tutup rakibin zaaflarını değerlendirebiliriz. Ligde ki yolumuzu çizecek maç olarak görüyorum ve inşallah kazanacağımızı düşünüyorum.

tactician

ahmet-ercan-erkam-ahmet burak
--------çağrı-----oğuz------------
angan-------göksu----------enes
-----------ayite------------------

şeklinde bir 11 bekliyorum.
Bence Samet'den önce Gökay takıma yeniden ısındırılmalı diye düşünüyorum.
Niyeyse Engin Hoca ile yıldızı barışmadı; ona rağmen bir küslük vs içerisine de girmedi.
Geçen sene kritik anlarda golü kokladığı ve skor anlamında takıma katkı sağladığı unutulmamalı.