TFF 1. LİG 22. HAFTA | Altınordu A.Ş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 11 Şubat 2018, 15:11:56

« önceki - sonraki »

cakir55

tactician

eprianu

İyi oynamıyorduk belki ama çok iyi mücadele ediyorduk. Yazık oldu. Her hafta aynı şeyi söylüyoruz çok fazla kapanmak bu takıma yaramıyor. Hayırlısı olsun.

GurbetciFanatik

Ayite ney *** adam götünü kaldiramiyor.
Soksana Muhammetle Samedi ikisini birden.
13 dk kalmiş zaten.

eprianu

Zihniyetin batsın hoca. 75 dakika defans yaptırdın takıma gol yedik hücum alıyorsun. Şu değişiklikleri 60. Dakikada yapsan olmaz demi?

GurbetciFanatik

*** hocasi glrdünmü cesaretli oynadigin zaman neler oluyor. Takimi frenleyen bi sensin

cakir55

gerizekalısın işte mal herif şu takımı hücum oynatsan yenecez şu maçı

GurbetciFanatik

Hoca dan simdi samaras yada göksuyu cikarip defans bir oyuncu sokmasini bekliyorum.
Mal oldugu icin.

s_uzunkaya

Çek gene geri takımı sığır enginnnn  >:( >:( >:(   hali saha golü yedirdin takimaaaa  >:(

GurbetciFanatik

Takim 3 puan istese o kadar rahat alirki ama hoca beyinleri yikamiş 1 puan diye.

GurbetciFanatik

Tebrikler çocuklar deplasmandan alinan 1 puan için.
Bu hocaya rağmen yenilmeden geldiniz ya helal size.

Shane_Falco

Yavşak hakem son korneri kullandırtmadan maçı bitirdi.

ngonge

Çok ballı 1 puan aldık. Bu hocayla bu oyunla mucize gibi oldu.

Stoper

Bu eksik kadroyla Altınordu deplasmanından alınan 1 puan iyi. Şans da yanımızdaydı, çizgide ki top girebilirdi. Denizli kaybederse puan farkı 10 olacak. Alt tarafla işimiz kalmaz.

tactician

Engin Hocaya rağmen 1 puan aldık diyebiliriz.
Hocamızın oyunu okumak noktasında ciddi problemleri var.
60-65. dakikalar arasında takımın direnci düşmüşken ve enes'in artık top taşıma noktasında takati kalmamış iken;
Gökay-Kenan ve Angan-Enes değişikliklerini düşünüp yapabilse bugün galip de dönebilirdik.
Golü bulduktan sonraki dakikalarda da; takımın moral motivasyonu yükselmiş; bu kez de SAmet-Oğuz değişikliği ile takımımızı geri götürdü.
Bu değişiklikten sebep maçı da veriyorduk az kalsın. Hadi göbeğe (ben beğenmesem de) adamı alıyorsun niye oyuna sıcak herhangi bir aksama göstermeyen oğuz'u alıyorsun. Samaras ya da Göksu çıkmalı idi. Ki o son değişiklik hiç yapılmayabilirdi de.

Bilemiyorum; Engin Hoca'nın maçlardan önce maça iyi hazırlandığını düşünüyorum ama oyun oynanırken yaptığı veya yapmadığı tüm müdahaleleri hatalı buluyorum.