PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

Arkeomen

Ads den 3 puan candır ilk 2 şarkıları söyletir bize :) :)

orucreis

beşnumara

Alıntı yapılan: Berat Dere - 03 Şubat 2014, 00:56:11
Samsun Adana Arası kaç saat.. Deplasmana Kaç saatte gider geliriz ?

Araba ile 7.5 saate gidersin. Otobus ile 10 saat.

cakir55

Kalpara bağlı eğer 3 puan için giderse alıp geliriz 3 puanı.

55.hakan

Maç Trt 1 'de

13:55 PTT 1. Lig Futbol Karşılaşması "Adana Demirspor - Samsunspor"

brigand

Bizden sonra bu sezon en fazla Ads maçlarını izledim. Dışarıda normal bir Ptt 1.Lig takımı, diğer takımlardan bir farkı yok belki ama içeride oynadıkları oyun bizimkiyle neredeyse birebir. Bize göre en büyük artıları, göbekte Efe gibi bir oyuncuya sahipler. Çok sakin ve takımı çok iyi organize ediyor. Pas trafiği sürekli onun üzerinden ilerliyor. Rostand belki üst düzey bir oyuncu değil ama takımı ileride tutmak ve servis açısından onlar için şimdiye kadar yeterliydi. Eksikliği bizim için artı. Mehmet Eren için söylenecek fazla birşey yok. Kayseri'de form tuttuğu dönemi hatırlatıyor. Tek başına bir atağı başlatıp golle biterecek düzeyde şuan. Karşısında kesinlikle Canberk'in oynaması lazım. Aksi takdirde formda bile olsa A.Burak veya Murat'ı karşısına alırsa çok iş yapar çabukluğuyla. Özgür takıma skor olarak katkı yapmasa da takım içi oyunda onlar için çok önemli. Son olarak Juninho'ya eskisi kadar bağlı değiller. Ama Rostand'ın yokluğunda ilk 11'de olacaktır. Ceza sahası çevresinde pek dolandırmamak gerek. Bence form olarak da kadro yapısı olarak da denk sayılırız. Kalpar'ın 1 puana gideceği aşikar. Ama baskılı başlayacaklarını düşünürsek direnç gösterebilirsek oyunu lehimize çevirecek çok senaryo bizim için.

Desiqner

CurvaSs

GençKozluklu

Rostand bu haftalı cezalı sanırım. İlave olarka ADS kazanmak için baskı kuracak. Bence galibiyet için sevdiğimiz maç tipi. gollu maç olabilir ve galip geliriz. Ekigho bu haftaki performansınız yansıtırsa çok ço krahat bir maç olur.

Dartagnan

55.hakan

Musa Sinan ve Ekigho forvette bir arada denenmeli.Ayrıca deplasmanlarda Murat Akyüz'ün tecrübesiyle daha verimli olduğunu düşünüyorum.Canberk i oynatacaksa ileride oynatsın.

beşnumara

Brigandee öpüyorum seni :D
Adsnin eksilerini ve artilarini yazalım dilimiz döndüğünce.
İç sahada en önemli faktörleri kesinlikle taraftarları. Ben rostand cezalı değil diye biliyorum. Juninho iyileşti bizim maçta oynayabilir. Onun oynaması iyi mi olur kötü mü olur Adsliler bile bilemiyor. Bireysel oynayan bir oyuncu. Uzun zamandır oynayamadigi için futbola açım derse juninho gibi oynar yoksa adsliler kansere devam.
Takımın gol yükünü çeken üç oyuncu efe,rostand ve m.eren. Rostand Ads için varlığı da dert yokluğu da. M.eren eğer canberk ve umar kanadında olursa pek etkili olacağını zannetmiyorum. Ercağ sağı solu belli değil musa sinan kanatta abs'ye az da olsa yardım ederse ercağ da etkili olamaz. Efe sürpriz çıkışlar yapıp enteresan bir şekilde gol ve goller bulabilen bir oyuncu.
Gelelim zayıf yönlerine. Bana göre en zayıf bölgeleri sağ bek. Orda duran özgür adsliler için kanser sebebi. Atak yapsa yapamiyor savunma yapsa onu da beceremiyor. Stoperleri pek sağlam değil her türlü gol yiyorlar. Ön liberoda oynayan yusuf ile ferhat o bölge için yetersiz. Kayseriden aldıkları bilal her iki oyuncudan iyi olmasına ragmen oynatilmadi belki de hazır değil. Ön liberolari yumuşak olduğu için stoperler de sıkıntı yaşıyor dolayısıyla rakibe yarıyor. Kanatlardaki oyuncuları m.eren ve ercağ'in takım savunmalarina pek katkısı yok.sol beke rizeden oguzhani kiraladılar.oguzhan iyi oyuncudur ama bizim o kanatta canberk umar oynarsa pek etkili olamaz.
Gelelim bize. Biz Ads deplasmanına ne için gideceğiz? 1 puan mı 3 puan mı?
İçerde taraftarıyla etkili olan Ads'ye karşı kesinlikle kontrollü bir oyun oynayıp açık verdiklerinde umar ekigho ve musa sinanla o hataları değerlendirmeliyiz. Zaten iyi futbol oynamıyoruz ama enteresan şekilde kazaniyoruz. Muhtemelen her zamanki gibi duran toplardan sonuca gitmeye çalışacağız. İnşallah bir aksilik olmaz da puan veya puanlarla döneriz Samsun'a.

##kdc##

Dede Adana'ya 1 puan almaya gidecek ve alacağız..

CurvaSs

Alıntı yapılan: Dartagnan - 03 Şubat 2014, 11:41:05

deplasmanda cendere cendere müziği çalacaktır.Bana öyle geliyor :D

engin sever duy bu sesi :D aslında bana da öyle geliyor ama gitmeliyiz, adanaspor maçına gittiğimiz royal class nerde acep :)

Integral

full defans yapıp kontradan golü bulmaya çalışacağız. yüreğimiz ağzımıza gelecek maç boyunca. defansa çok iş düşecek bu maçta.

ilerde ekigho-umar-musa sinan gibi hızlı oyuncular olursa, gol bulmak içten bile değil.
ilk golü atan maçı alır.