PTT 1. LİG 7. HAFTA | Samsunspor'umuz - Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR

Başlatan berusa55, 23 Eylül 2013, 01:32:34

« önceki - sonraki »

samuray

bence sağ önde canberk oynamalı musa aydın sağbeke veya orta sahaya çekilebilir haluk onanmasın bende istiyorum da santraforumuz da yokki umar oynasın orda sol önde serkan çalık olur iyide olur bana göre bu üçlü hepside süratli hareketli oyuncular ama kadroyu kalparinho yapıyor biz değil bakalım ne ince fikirler üretecek yine

Karabudun

Balıkesir ve İBB haftayı kayıpsız geçtiler. İlk iki hesabı yapıyorsak GBB'yi geçmemiz şart.

isa55

Artık işin şakası kalmadı. Bu kolay fikstürü değerlendiremedik. Bu maçı alacaz, başka yolu yok.

ChucKeR

musa canberk sağda önlü arkalı. ilerde umar. sola top yok

samsunsporlu1994

29 Eylül 2013, 11:06:43 #49 Son düzenlenme: 29 Eylül 2013, 17:55:52 samsunsporlu1994
Üst sıralarla puan farkı açılmaya başladı. Son 3 haftada 7 puan kaybetmemiz bizi zirveden uzaklaştırdı. Bu ligin şakası yok. Hedefimiz ilk 2 ise seri galibiyetler almaya başlamalıyız. 6 haftada 8 puan topladık 10 puan kaybettik. İyi bir tablo yok ortada. Hedefi ilk 2 olan bir takımın 3 maçta 7 puan kaybetme gibi bir lüksü yok. Gaziantep B.B maçına gelince,kolay bir maç olacagını düşünmüyorum. Maçın naklen yayınlanması ve son haftalarda alınan kötü sonuçlar yüzünden stad dolmayabilir. Kazanmamız gereken bir maç. İnşallah kazanırız.

Sol Açık

Dünkü 3 maçı da seyrettim. Balıkesir bizim çıktığımız sezonki takımımıza benziyor, muhteşem oynamıyorlar ama savunma-kalecileri iyi, takım halinde dirençliler. Biraz da şanslılar açıkçası, ikinci yarının ilk 10 dakikasında durum 0-0 iken 2-3 gol geriye düşebilirlerdi, 1461 hoyratça pozisyonları harcadı. Açıkçası Balıkesir bizim tam dişimize göre bir takım, artısı kadro derinlikleri bizden çok daha iyi.

İBB gerçekten çok güçlü bir kadroya sahip, kadro bu ligin çok üzerinde. Ama iyi bir uyumları olduğu söylenemez. Mersin de güçlü bir kadro ama şu ana kadar epey şanslı skorlar aldılar ve dün de Tavşanlı'yı tesadüfen yendiler. Ama tam ritmini bulmamış olsa da Mehmet Yıldız'ı seyrederken, bizde olsaydı oyunumuza ne kadar çok katkı sağlardıyı düşünmeden edemedim.

Bu takımlar arasında dün kaybetmesine rağmen en iyisi bence Ordu. Tek sorunları etkili bir santrafor. Buna karşın takım olarak çok iyi mücadele ediyorlar ve özellikle orta sahalarındaki yabancı oyuncuları çok etkili.

Eğri oturup, doğru konuşalım. Bu takımların yanında, Ekigho ve Adilovic olmayan kadromuz epey zayıf kalıyor. Bizim bu takımlar arasından sıyrılabilmemizin tek yolu (özellikle de Ekigho'nun dönüşü ile), çok iyi takım oyunu oynayıp, biraz da şanslı olmamız (ki şu ana kadar Tavşanlı maçı dışında tamamen şanssızdık). Bence hedefimiz üst sıralarda olup, play-off oynamak olmalı ve bunu yapabiliriz. Ama ilk 2 gerçekten mucize.

cakir55

Bu maçı kazanmaktan başka şansımız yok 3-0 alırız.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yirmiuc

3-0 dan asagisi kurtarmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

samsunum

Biletlere  iigi var mı arkadaslarlar. 10 Binin altına düşmeyiz inşallah.

Ellibeş Numara

Zor bir maç olacak..
1-0 veya 2-1 gibi bir skor bekliyorum, yani 1 farklı kazanırız.

Kaya

Kazanıp çıkışa geçeceğiz inşallah...

Samsunda olamamanın stada gidememenin derdi çok büyükmüş  :'( Kazanalım artıkkkkk....

Sol Açık

Bizim için zor bir dönem ve G.Antep Bld. de öyle zayıf bir takım değil. Bence skorun hiç önemi yok, 3 puanı alalım yeter.

mimar55

kavak_55

Samet Torun

5-0 olacak bu sefer. Bugün saha da Umar sovda olacak ayrıca.