Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Hanımla birlikte "Ezel" dizisine takıldık. Uzun zaman sonra düzenli olarak takip ettiğim ilk dizi oldu. Senaryo sağlam ama ilk izlediğim anda dediğim birşey vardı -ki aynıyla vaki. Bildiğimiz Monte Kristo Kontu bu. Aynı senaryo. Yakın arkadaşı, seviglisi, komplo, içeri düşmesi, hiç çıkamaycakken bir ihtiyarın ona yol göstermesi, dışarıda servet sahibi olmasını sağlaması, ihtiyarın ölmesiyle birlikte cesetlerin yer değiştirmesi, çıktıktan sonra kimlik değiştirmesi, intikam peşinde koşması, çocuğunun olması vs. vs...

Bildiğimiz Edmont Dantes işte...

Engin abi iyi bilir ;)

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Aralık 2009, 21:06:28
Hanımla birlikte "Ezel" dizisine takıldık. Uzun zaman sonra düzenli olarak takip ettiğim ilk dizi oldu. Senaryo sağlam ama ilk izlediğim anda dediğim birşey vardı -ki aynıyla vaki. Bildiğimiz Monte Kristo Kontu bu. Aynı senaryo. Yakın arkadaşı, seviglisi, komplo, içeri düşmesi, hiç çıkamaycakken bir ihtiyarın ona yol göstermesi, dışarıda servet sahibi olmasını sağlaması, ihtiyarın ölmesiyle birlikte cesetlerin yer değiştirmesi, çıktıktan sonra kimlik değiştirmesi, intikam peşinde koşması, çocuğunun olması vs. vs...

Bildiğimiz Edmont Dantes işte...

Engin abi iyi bilir ;)

Evet abi aynısı benimde dikkatimi çekti.Artık Kurtlar Vadisi yerine Ezel izleniyor bizim evimizdede... :o :o

emre

07 Aralık 2009, 22:37:37 #17 Son düzenlenme: 07 Aralık 2009, 22:38:20 emre55
bu durgunluk ezel yuzunden mi??  :P

berusa55

07 Aralık 2009, 22:43:05 #18 Son düzenlenme: 07 Aralık 2009, 22:43:59 berusa55
Karşımda hem "Ezel" hem forumumuz  ;)

Sercan

Alıntı yapılan: emre55 - 07 Aralık 2009, 22:37:37
bu durgunluk ezel yuzunden mi??  :P

Ezel'i izleyemeyen arkadaşlar için radyo yayını istiyoruz  ;D ;D

mehmet yılmaz

Ali, hadi Ezel'i seslendirecek de, Eyşan'ı nasıl seslendirecek birader?  ??? ;D

YaşarDoğu

07 Aralık 2009, 23:46:35 #21 Son düzenlenme: 07 Aralık 2009, 23:47:47 YaþarDoðu
AKS TV de Bahattin Hoca nın ropörtajını seyrediyorum şuan.Dediği şey şu , transfer yapılamamış  ??? ??? ??? ???

Sözün bittiği yer...

Ayrıca bizim enkırmen Atilla trabzonla ilgili bişi sormasa olmazdı, helal sana aferim lan.

Kaptan

otelin camından konyanın büyüklüğünü kavrayabilen kafa atilla
bu kadar bos konusma olmaz lan mal herif kocakafalı. trabzon, gese muahbetti ne lan .nasıl tv yayınclıgı bu?yazıklar olsun.

seni gazeteci yapanın da senin de zihniyetine sokim.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Aralık 2009, 23:18:22
Ali, hadi Ezel'i seslendirecek de, Eyşan'ı nasıl seslendirecek birader?  ??? ;D

İnceltir abi sesini biraz  :o :o Dayıyı kim seslendirir abi?? :D :D

İşin şakası bir yana Kerpeten Ali bugün posta üstüne posta yedi... ;D ;D ;D

Akyol

Dayı süper yaa tek geçiyorum adamı  ;)

Ollivanders

08 Aralık 2009, 00:14:24 #25 Son düzenlenme: 08 Aralık 2009, 00:18:49 Serpico55
ben kerpeten aliye cok uzuldum abi... Yapım geregi ezilenin yanında oluyorum hep :) Forza kerpeten ali --- anti para babası burjuva
ezel :)

emre

ezel topu adlı sağ kanatta turgutvari bir harektle ali ye postasını koyuyor oda ne eyşan pusu da beklıyor... ;D

Turuncu

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Aralık 2009, 00:14:24
ben kerpeten aliye cok uzuldum abi... Yapım gereyi ezilenin yanında oluyorum hep :) Forza kerpeten ali --- anti para babası burjuva
ezel :)

;D ;D ;D

Ölümüne_Samsunspor

Yabancı Dizi İzlemeyi Sevmiyorum Ama şu anda izlemenizi tavsiye ettiğim bir film var ''Nefes''