ZTK 2023/2024 | SON 16 | Karagümrük 2 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 22 Ocak 2024, 13:16:30

« önceki - sonraki »

brigand

06.02.2024 - Salı
Saat: 14.30
İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu

Nispeten iyi bir kura diyebiliriz. En azından fazlasıyla yıpranacağımız bir eşleşme olmayacaktır bizim için. Öyle umuyorum. Hayırlı olsun. Tarih açıklandığında bilgilerimizi güncelleriz.

isyan

Güzel Kura. Karagümrük iki direkt rakibi olan Hatay ve Pendik arasi bu maci oynayacak. Bizim gibi Rotasyona giderler büyük ihtimal.

jean

_SoN_

mehmet yılmaz

Her iki takım da yedeklerle çıkacağı için tur atlama şansımızın olduğu bir maç olacak. Tribünde olmayı planlıyorum.

brigand

Yeni transfer Raman henüz takıma katılmadı bildiğim kadarıyla. Oyuncunun lisansı çıktı, hızlı şekilde verim almak ve uyumunu hızlandırmak için kullanacağımız maç için kupa maçı bir şans fakat kadroda olmayacak gibi. Bugün kamp kadrosunda olur mu göreceğiz.

Diğer yandan Karagümrük de istikrar yakalayıp toparlanamadı, bizim gibi onların da tek derdi ligde kalmak. Rotasyonlu kadroyla çıkacaklardır ancak kadro genişliği açısından sahada bize göre daha hazır ve iyi seviye oyuncularla olacaklardır. Tura daha yakın taraflar gibi duruyor. Temennim ise elbette Alanya maçında olduğu gibi iyi mücadele edip günün sonunda tur atlayan taraf olmak.

adige73

adige73

emre

Özellikle Dimatta ve Schindler çok çok kötü.

adige73

Sadece Samsunspor

Objektif olacagim. Samsunspor a bunu asla yakistirmazdim ama net elenmek için son 15dk biraktik atsinlar diye. Oyun bilen az cok futbolun icinde olanlar tvde izlerken bile anlamistir. Son golde 20 pas yaptilar sadece izledik biri vursa da yesek diye. Samsunspor istese bu maci 3 0 4 0 alirdi

brigand

Elenmeye gitmişiz çok net. Hoca değişiklikleriyle, oyuncular saha içindeki duruşlarıyla bunu gösterdiler bize. Benim sabrım kalmadı artık. Yüksel'i vesairesi umrumda değil. Takım 1 aydır transfer diye bağırıyor, paşaların bir yerlerinde pireler uçuşuyor. Ciddiyet sıfır. Kupa bizim hedefimiz değil ama bu kadar kalitesizlik mide bulandırıyor. Shindler denen futbolcu bile olmayan şarlatanı, Dimata denen nazlı palyaçoyu nereden buldunuz arkadaş, nasıl buldunuz?

_SoN_

Ben bu işten birşey anlamadım, son 8 e kalmayı bile bile istemedik, yönetim ve başkan bunu iyi düşünmeli, bu duruma gelecek ne yaptık diye.

jean