TFF 2. LİG 2019/2020 3. HAFTA | BAK Spor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 10 Eylül 2019, 16:04:06

« önceki - sonraki »

ata55

En son 24 yıl önce lige 2 maçta 2 galibiyetle başlamışız. :)
3'te 3 olması dileğiyle...

Sadece Samsunspor

Eski buğsaşspor şimdiki adıyla Bakspor. 3 puanı alır geliriz ilk mağlubiyetlerini alırlar bizle

cembaba

Ankara'da olmasına rağmen, ünisam-forza kavgasından dolayı gitmek istemediğim maç. Kazanarak yolumuza devam edeceğimizi düşünüyorum. Kanatlarda muhakkak değişikliğe gitmek gerek. Samet'in kızağa çekilmesi lazım.

_SoN_

Ben takımın mücadelesini ve özellikle pis futbola karşı geçen seneki acizliğimize düşmememizi sevdim, bence kolay kolay yenilmeyiz, galibiyet şansımızda yüksek ;)

minci

Kolay bir maç olacağını sanmıyorum. Sarıyerle olan son maçlarını izledim. Kolay pozisyona giriyorlar.Çok net kaleciyle karşı karşıya 3 pozisyon kaçırdılar.Maçta 0-0 bitti. Mücadeleci bir futbol oynuyorlar.

Kaya

İlk defa adam akıllı bize karşı açık oynayacak bir takımla karşılaşacağız. Bakalım ne olacak.

Stoper

Nispeten daha kuvvetli takım BAK.
Hocanın birkaç isim konusunda değişliklik yapacağını düşünüyorum.
Kanatlara dokunuş yapabilir.
Bir aksilik olmazsa tribündeki yerimi alacağım.

Ollivanders

Samet Asatekin'in artık yedek oturması gerektiğini düşünenlerdenim. Geçen senenin ilk devresi dışında herhangi bir katkı sağlayamadı. Ahmethan denenmeli. Yine Ramazan da önde denenebilir. Zor da olsa kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Akyol

Atabey'in patlama yapacağı bir maç bekliyorum. Bahattin 11'de başlayabilir keza Ramazan'da 11'de olabilir. Kanatlarımız çok etkisizdi, Guido bence aradığımız oyuncu değil. Bize Gökhan Karadeniz gibi dribling yapıp şut atan, garantili oyuncu lazımdı. Gökhan Alsan-Samed Hakan ikilisiyle devam edilmeli, Ferhat maçına göre yada maçın gidişatına göre kullanılmalı. En zengin bölgemiz orta sahanın ortası geçen yıla göre kalite 2-3 kat artmış durumda. 3 puanı alırız, ben Manisa maçına kadar puan kaybı beklemiyorum. Manisa'yı da yenersek hem puan durumunda hemde moral-motivasyon durumunda liderliği alır devam ederiz.

Not:Eski üyeler yazmıyor yazınca böyle uzun yazıyor :)

orucreis

Alıntı yapılan: Akyol - 11 Eylül 2019, 11:31:20Atabey'in patlama yapacağı bir maç bekliyorum. Bahattin 11'de başlayabilir keza Ramazan'da 11'de olabilir. Kanatlarımız çok etkisizdi, Guido bence aradığımız oyuncu değil. Bize Gökhan Karadeniz gibi dribling yapıp şut atan, garantili oyuncu lazımdı. Gökhan Alsan-Samed Hakan ikilisiyle devam edilmeli, Ferhat maçına göre yada maçın gidişatına göre kullanılmalı. En zengin bölgemiz orta sahanın ortası geçen yıla göre kalite 2-3 kat artmış durumda. 3 puanı alırız, ben Manisa maçına kadar puan kaybı beklemiyorum. Manisa'yı da yenersek hem puan durumunda hemde moral-motivasyon durumunda liderliği alır devam ederiz.

Not:Eski üyeler yazmıyor yazınca böyle uzun yazıyor :)

OOOO değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkürler akyol bey :)

jean

mehmet yılmaz

Takımı değerlendirirken temel ölçütümüz geçen sezon oluyor. Zira başka bir kıyas faktörümüz yok gibi.
Geçen yıla oranla teknik direktör konusunda tahmin ettiğimiz üzere hayli iyi durumdayız. Orta alanımızın da daha iyi olduğu kanısındayım. Ancak hücum hattına kağıt üstünde iyi olsak bile ilk 2 maç itibarıyla bunun sahaya yansımadığını düşünüyorum. Ancak Atabey, Guido, Samet, Ahmethan gibi isimler form tutarsa o sorunu da aşarız.

BAK Spor hakkında hiç bir bilgim yok. Tek düşüncem, üç puanla döneceğimiz yönünde.

brigand

Ne kadrosunu ne de oyununu bilmediğimiz bir takım daha. Artık ayan beyan ortada olan ve kaç sezondur üstümüze yapışan forvet-santrfor sorunumuz ilk iki haftada da peşimizi bırakmadı. Mevcut forvet oyuncularından biri ya form tutup bu sorunu ortadan kaldıracak ve gerçekten değerini ispatlayacak yada devre arasına kadar orta saha ve kanatlardan medet ummaya devam edeceğiz. Bu maç özelinde çözeceğimiz ilk sorunun kanatlar olduğuna inanıyorum. Hocanın oyuncu tercihi ve tespit ettiği hataları düzeltmesiyle kanatlar biraz daha işlevsel hale gelecektir. Bu sorunun çözümü, aslında oynamak istediğimiz oyunu/şablonu beklediğimizden çok daha fazla yukarıya çıkaracaktır. Her hafta yineliyoruz ama tekrar yazalım; takım için esaslı ilk değerlendirmeyi 5.hafta Afyon ve 6.hafta Manisa maçlarında yapmış olacağız. İnşallah özellikle Manisa maçına kadar puan kaybetmeden ilerleriz.

maço

Yarın tribündeyiz ve hakederek rahat bir şekilde kazanırız inşallah.

cembaba

Geçen hafta izleyebildiğimiz kadarıyla yavaş oyunumuzu hızlandıran Ramazan ve Ahmethan'ın ilk 11 başlaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca Gökhan, İlyas ve Samed Hakan 3lüsü bozulmaz. Forvet ise Bahattin yine yedek başlar. Sonradan oyuna dahil olur.