Samsunspor Kitabı - İletişim Yayınları ( hazırlık aşaması )

Başlatan m.yilmaz, 08 Eylül 2007, 14:57:36

« önceki - sonraki »

FaT1h

bi an önce cıksında okuyalım bol bol yaa

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kral samsunlu - 04 Kasım 2008, 04:00:01
abi yanlış hatırlamıyorsam samsunsporluluğuyla bildiğimiz aktörümüz POLAT BİLGİN'in de yazısı olacaktı kitapta yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ::)

Evet kardeşim, doğru hatırlıyorsun. Polat Bilgin'in de yazısı var kitapta. Ancak bağımsız bir yazı olarak değil de onun da isteği doğrultusunda 20 Ocak kazasının geçtiği bölümde kullandık o yazıyı. Nasıl Samsunsporlu olduğunu ve nasıl gurur duyarak devam ettirdiğini anlatıyor; kendisine yakışır bir yazı yazmış Polat Bilgin.

beşnumara

o zaman polat bilginin eline yüreğine sağlık.emeği geçen herkese çok teşekkürler.bu kadar uğraşarak kitap çıkartılıyor ve eğer biz bu kitaptan almazsak yazıklar olsun bize

FaT1h

tüm samsunspor aşıkları alacaktır bu kitabı inanıyorum

Yalnızca BİZ

Sabırsızlıkla bekliyorum bu kitabı... İnşallah satışı yüksek sayılarda olur... İlk beklenen hedef 50000 civarında olur inşallah...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kral samsunlu - 04 Kasım 2008, 14:07:47
o zaman polat bilginin eline yüreğine sağlık.

Dün Polat Bey ile görüştüm; Saba Tümer'in programını izleyemediğimi ama duyduğumu söyledim. Ben çok gurur duyuyorum herkese Samsunsporluyum demekten dedi. Çok büyük bir aksilik olmazsa İstanbul'da düzenleyeceğimiz Samsunspor Kitabı gecesinde o da aramızda olacak. İstanbul'daki ve yakın çevredeki taraftarlarımıza duyurulur.

Kendisine www.samsunspor.biz adına bir teşekkür plaketi sunmak istiyoruz ayrıca.

Recep

böyle delikanlı bir kişinin hemşerim olması bana gurur veriyor inşallah o gecede tam kadro orada olacağız

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 05 Kasım 2008, 13:47:07
Sabırsızlıkla bekliyorum bu kitabı... İnşallah satışı yüksek sayılarda olur... İlk beklenen hedef 50000 civarında olur inşallah...

Doktorum ne yaptın sen ya?.. Türkitye'deki kitap piyasasından haberin yok sanırım. Kitabın ilk baskısı 2.000 ya da 2.500 olur. İnşallah birinci baskıyı bitirebiliriz de mahcup olmayız yayınevine.

**KaR6**

fuat köktaş havası gordum sende abi, ilk baskıda hedef 2000 ikincide mi yukselcez diyosun ;D

tuzlalı

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Kasım 2008, 21:35:55
Doktorum ne yaptın sen ya?.. Türkitye'deki kitap piyasasından haberin yok sanırım. Kitabın ilk baskısı 2.000 ya da 2.500 olur. İnşallah birinci baskıyı bitirebiliriz de mahcup olmayız yayınevine.

İleriyi düşünüyoruz...

kapalý

Yapanlardan yazanlardan emeği geçen herkese teşekkürler en yakın zamanda çıkması dileğiyle dört gözle bekliyorum kitabımızı

nomak55

arkadaşlar bence 2000 az bile gelir samsundaki bütün esnaflar dolaşılsa herkes alır zaten siteeden en az 300 400 kişi alır 2000 biter hemen bence

sadece55

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: erdo55 - 20 Kasım 2008, 23:59:32
peki ne zaman çıkcak

Zahmet edip, iki sayfa öteyi okursan görürsün ne zaman çıkacağını.