STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

Burak55

Takım isteyince birşeyler yapabiliyor,bu takımda iş var beyler moral bozmanın anlamı yok daha lig'n basları.

evolution55

nomak55

ulan ne güzelde oynamaya başlamıştık ahmet saolsun gene sbote etti sinirimde koltuğu pğarçalamak üzereyim

nomak55

abi resmen takımın emeğini pç etti ya olurmu böyle şey

nomak55

Alıntı yapılan: Buraq55 - 18 Eylül 2011, 21:38:44
Takım isteyince birşeyler yapabiliyor,bu takımda iş var beyler moral bozmanın anlamı yok daha lig'n basları.

abi ben takıma bişey söylemiyorum ki ben ahmete söylüyoruım böyle bişey olurmu yaa gerizekalı herif ya cinconda hiç bişe yok yeminle söylüyorum bizim öndeki ekigho bance ve dominguez hakikaten kaliteli futbolcular. orta sahamız iyi savunmamız iyi sen git ilk yarı hiç bi kalecinin yemiceği golu ye penaltı yap daha ne yapsın anlamam ki

evolution55

itoşları kesin yenmeliyiz...antalyadan kalbim sizinle  samsunspor_x um
  :_nazar olsun bu maç

55(tuncay)55

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: nomak55 - 18 Eylül 2011, 21:41:54
abi ben takıma bişey söylemiyorum ki ben ahmete söylüyoruım böyle bişey olurmu yaa gerizekalı herif ya cinconda hiç bişe yok yeminle söylüyorum bizim öndeki ekigho bance ve dominguez hakikaten kaliteli futbolcular. orta sahamız iyi savunmamız iyi sen git ilk yarı hiç bi kalecinin yemiceği golu ye penaltı yap daha ne yapsın anlamam ki

evolution55

serkan aykut az bile yapmış zamanında bu hakem bozuntusuna...  :kafa:

binikalamadım

ahmet ile bu iş olmayacak arkadaşlar daha da fırsat vermez hoca tahminim

evolution55

bundan sonra kale ertuğrulun olmalıdır bence...
geçmiş olsun bitti maç  :(

kýzýlyýldýz55

hiç bişi anlamadım abiler ya iki dakikada oyun altüst oldu hakkımız yenmişse haram olsun

mimar55

55(tuncay)55

bazıları diyebilir ilk hatasında silmeyin ahmet şahin'i ama bu onun ne ilk nede son hatası bundan sonra biraz zor devralır kaleyi :( :( :(

twitter