STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: istanbuldan - 16 Eylül 2011, 09:55:46
bileti nasıl alabiliriz bilgisi olan varmı? Kocaeli de varmı acaba biletix şubesi

VAR ABİ NCİTY DE

sosaka

Ahmeti

Dün akşamki idmanda izlediğim kadarıyla hoca Murat Yıldırım'ın yerine Mustafa Sarp'ı düşünüyor.

Kodalak

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 16 Eylül 2011, 11:07:35
Dün akşamki idmanda izlediğim kadarıyla hoca Murat Yıldırım'ın yerine Mustafa Sarp'ı düşünüyor.

yanlış yapar bence,muratla beraber oynamalı...

celebi

kodalakım akrdaşım aldın mı arena biletini

Kodalak

Jnr.Serkan

Kadıköy vergi dairesinde kuzenim çalışıyordu orda ateşi yaktım tribün moduna soktum çalışan denetmenleri hepsi maça geliyor  :kanka:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Eylül 2011, 12:23:00
Kadıköy vergi dairesinde kuzenim çalışıyordu orda ateşi yaktım tribün moduna soktum çalışan denetmenleri hepsi maça geliyor  :kanka:
aman diyim garip renklerle gelmesinler kardesım ıkaz et ne olur ne olmaz  ;)

istanbuldan

Alıntı yapılan: target55 - 16 Eylül 2011, 09:58:05
VAR ABİ NCİTY DE

İyi haber :) mesai bitiminde alırım bende.. İnşallah kalmıştır teşekkürler..

sosaka

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2555

Samsunspor Futbol Takımımız, Pazar günü Türk Telekom Arena'da saat 20.00'de karşı karşıya geleceği Galatasaray maçı için yarın uçak ile İstanbul'a gidecek. Cumartesi günü saat 13.15'de Onur Hava Yolları'na ait uçakla İstanbul'a gidecek olan kafilemiz, Holiday Inn İstanbul Airport Otel'e yerleşecek. Takımımız Saat 17.30'da basına ve taraftarlara kapalı olarak antrenman yaptıktan sonra maç saatini bekleyecek. Samsunspor Kafilemiz, Pazartesi günü saat 11.10'da Onur Yolları'na ait uçak ile Samsun'a dönecek.

adige73

Alıntı yapılan: Kodalak - 16 Eylül 2011, 12:02:06
yanlış yapar bence,muratla beraber oynamalı...

bence de muratla oynamalı mustafa  murat kadar etkili olamaz

sevmekyetmezmi

Alıntı yapılan: sosaka - 16 Eylül 2011, 14:29:09
http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2555

Samsunspor Futbol Takımımız, Pazar günü Türk Telekom Arena'da saat 20.00'de karşı karşıya geleceği Galatasaray maçı için yarın uçak ile İstanbul'a gidecek. Cumartesi günü saat 13.15'de Onur Hava Yolları'na ait uçakla İstanbul'a gidecek olan kafilemiz, Holiday Inn İstanbul Airport Otel'e yerleşecek. Takımımız Saat 17.30'da basına ve taraftarlara kapalı olarak antrenman yaptıktan sonra maç saatini bekleyecek. Samsunspor Kafilemiz, Pazartesi günü saat 11.10'da Onur Yolları'na ait uçak ile Samsun'a dönecek.

benım eve 5 dakıka :)

red_white

twitter

ahmetsefa55

selim i ne kadar tuttu bu hoca ya çıldırazaaamm  :kafa: