STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

kamuri

12 Eylül 2011, 08:52:06 #135 Son düzenlenme: 12 Eylül 2011, 09:02:58 kamuri
bence bu maçta kesinlikle orta sahada üstünlüğü ele geçirmemiz gerekir ben bunu yapabilecek bi kadromuz olduğuna inanıyorum bence dizilişimiz şöyle olmalı gs maçında

ahmet şahin

lazar      kemal       bahia         ergun teber      

m. yıldırım  m. sarp m. fink        domingez

selim teber

bance    

selimin yerine ekighoda olabilir yani klasik 4_4_2 de oynayabilirz gs nin ilk maçında da goruldu ki  özellikle felipo meloyu kitledin mi tum gs durarrak oynuyo adeta bi de biraz üstüne oynarsak kırmızı kart bile gösterebiliriz bizim orta sahadaki 3 ismin felipo meloyu zorlayacağına inanıyorum ilk maçta gorulen o ki gs  bayağı bi gol sorunu cekecek bu sene barosa bel bağlamışlar bi tek elmander umarım bizim maça da yetişmez sakatlığı geçmez ben galip geleceğimize inanıyorum yalnız akıllı bi kadro ve taktıkle maça cıkmamız lazım alex fergusonun çok güzel bi sözü var her maçı hucum yaparak kazanamazsın bazı maçları da savunma yaparak kazanırsın diye bence bu o savunma yaparak kazanılacak maçlardan bi tanesi hadi hayırlısı bakalım son olarak gs nin defansında tandem oynayan servet gokhan ikiside ağır futbolcular bance onları bayağı bi zorlayacaktır bence bu maçta özellikle bu ikilinin üstünden oynamalıyız her ikisi de hata yapmaya müsait oyuncular ve bence de yapacaklardır gs dikkat etmemiz ve sürekli baskı altında tutmamız gereken oyuncuları ise felipo melo selçuk inan ve muhtemelen bu maçta sağ kanatta oynayacak olan eboue olarak goruyorum bu üç isim sezon boyunca gs nin en kilit üç ismi olacak bana göre bu maçta tek handikabımız ise fatih terimli gs nin arenada ilk maçı olması eğer bu baskıyı atlatabilirsek güzel şeyler olacak ;)

AntZ

Alıntı yapılan: kamuri - 12 Eylül 2011, 08:52:06
fergusonun çok güzel bi sözü var her maçı hucum yaparak kazanamazsın bazı maçları da savunma yaparak kazanırsın diye bence bu o savunma yaparak kazanılacak maçlardan bi tanesi

Aman şu takımı geriye yaslamayın, çok kötü fark yeriz  .:.:.  Bizde bu hücum hattı, ileride Bance ve Ekigho varken mümkün değil savunmaları ileri çıkamaz, etkili yüklenemezler. Maç ortada olur, savunma yaparsak kendi elimizle veririz maçı.

Kodalak

Alıntı yapılan: AntZ - 12 Eylül 2011, 09:44:29
Aman şu takımı geriye yaslamayın, çok kötü fark yeriz  .:.:.  Bizde bu hücum hattı, ileride Bance ve Ekigho varken mümkün değil savunmaları ileri çıkamaz, etkili yüklenemezler. Maç ortada olur, savunma yaparsak kendi elimizle veririz maçı.

ben hocanın yerinde olsam selim ve domingezden sadece birini tercih ederdim.Orta sahaya murata takviye yapacak Savaşı yada Mustafa'yı monte ederdim.geseyi ort sahada ancak hızlı oyuncularla boğar,top kapar,ekigho ile ileri taşır bance ile bitirmeye çalışırdım.

samsunluhakan

bu maçta golde yeriz ama kesin golde atarız maçı2.1 veya 3.2 kazanabiliriz veya 1.1 veya 2.2 beraberede bitebilir bekleyip görecez ne olacak gs saldıracak biz atacaz inşallah maçı 2.1. alacaz maç sonucu  galata_saray 1-2 samsunspor_x

lucarelli

Akıllı oynayıp, iyi alan paylaşımı yaparsak bu maçtan en az 1 puan alabiliriz. Bance çok hızlı, araya atılacak toplarla GS savunmasını çok hırpalayacaktır. Bu maçta Kemal Murat, Fink ne Mustafa Sarp'tan üst düzey performans bekliyorum.

King Of The North

Dün TRT'de Hakan Ünsal yorumunda; Samsunsporun etkili, çabuk ve güçlü futbolculara sahip olmasından dolayı özellikle deplasmanlarda çok etkili olabileceğini, söyledi. Takımımız 2 gol yemesine rağmen hemen hemen tüm yorumlarda etkili, atak ve fizik gücüne dayalı bir futbol oynadığımız yönünde, nedense cincon deplasmanında en az 2 gol bulacağımızı umuyorum, tabiki hedef galibiyet, artık pahalı transferler yemiyor, sahada savaşanlar kazanıyor, isterse rakip takım 10 misli pahalı olsun.

Mert

gs bu maça hırslanmış bir şekilde çıkacaktır.Arenada ilk maçları taraftarının önünde baskılı oynayabilirler.Sakin olmamız lazım.
1 puan çıkarırsak bizim için avantajdır.

celebi

Jnr.Serkan

samet_55

cimboma bide biz taksak
zirveye ortak olsak
zenkeyi oyuna alsak
arenanı başına yıkar geçerrrrizzz

oldumu acaba.ben yaptım  ajda pekkan yakar geçerim.

muzaffer4

m.sarp oynasın patlama yapacak o hırsla gol bile atar necati her maç gs atıyor ümit karan geçen sene attı haydi mustafa sap...

Mert

Stoper

celebi

Alıntı yapılan: Mert - 12 Eylül 2011, 11:51:55
Allah'tan birşey olmazsa gelicem abi :)

eyvallah kardeşim bekliyoruz. muhabbet edemedik ne zamandır.

Mert

Haklısın abi sen burdayken arayamadım seni mağlum bayram günüydü ziyaretleri geç saatlerde bitirebildik.Gelince bol bol muhabbet eder hasret gideririz abi özledim sizleri.